Thread: Halloweenowe Upiorne alternatywne pakiety kart! | Forums

Domarath's Avatar Community Manager Ubisoft

Halloweenowe Upiorne alternatywne pakiety kart!

OMG wreszcie zrobili dla kasy coś co w żaden negatywny sposób nie odbije się na grze!
    Imo mógłby to być zwykły pakiet + specjalna karta (całość za wyższą cenę oczywiście), ale pomysł i tak na plus.

btw. kilka artów jest bardzo ładnych, jednak Kat mam taką samą, ale nie mam pojęcia dlaczego

Ardorucis's Avatar Draft Princess
    Tak... Poświęciłam swoje uciułane 200 pieczęci na ten pakiet i uwaga... wylosowałam alternatywną Kat, którą już posiadałam. Świetnie.
    Dodatkowo, napisane jest, że "Każda karta z halloweenowego pakietu będzie warta w Piekielnej Otchłani 5000 złota oraz 5 Dzikich kart". Tak więc dlaczego u mnie w Ołtarzu Życzeń wycenia ją na 1000 golda? Sprawdzam obie, które posiadam, obie kosztują 1000...

Domarath, możesz zabrać mi tę kartę i oddać 200 pieczęci? Bo to jakiś mało śmieszny żart jest...

Szkoda, że losowe, bo te Void Callery wyglądają naprawdę zacnie, może nawet bym się na takie szarpnął, mam trochę pieczęci luzem

Originally Posted by Ardorucis Go to original post
    Tak... Poświęciłam swoje uciułane 200 pieczęci na ten pakiet i uwaga... wylosowałam alternatywną Kat, którą już posiadałam. Świetnie.
    Dodatkowo, napisane jest, że "Każda karta z halloweenowego pakietu będzie warta w Piekielnej Otchłani 5000 złota oraz 5 Dzikich kart". Tak więc dlaczego u mnie w Ołtarzu Życzeń wycenia ją na 1000 golda? Sprawdzam obie, które posiadam, obie kosztują 1000...

Domarath, możesz zabrać mi tę kartę i oddać 200 pieczęci? Bo to jakiś mało śmieszny żart jest...

Ehhmmm U mnie jest warta 5000 złota i 5 dzikich kart...Wrzucisz screena???

Ardorucis's Avatar Draft Princess
    Originally Posted by Domarath Go to original post
    Ehhmmm U mnie jest warta 5000 złota i 5 dzikich kart...Wrzucisz screena???
    Już teraz i u mnie pokazuje 5000. Może jeszcze w momencie, gdy sprawdzałam po raz pierwszy, nie było to do końca uregulowane.
    Btw. Ich wartość w Piekielnej będzie się utrzymywała również po zakończeniu tej promocji, czy 5.11 znów będą mniej warte?

mi się udało Fleshbane'a zdobyć

Originally Posted by Ardorucis Go to original post
    Już teraz i u mnie pokazuje 5000. Może jeszcze w momencie, gdy sprawdzałam po raz pierwszy, nie było to do końca uregulowane.
    Btw. Ich wartość w Piekielnej będzie się utrzymywała również po zakończeniu tej promocji, czy 5.11 znów będą mniej warte?
    Będzie się utrzymywać.

filo9011's Avatar National Treasure (PL)
    Mam nowego Kelthora, starą Kat, Ważkę (świetna karta) i najciekawsza zdobycz.

Ogólnie jestem zadowolony.

DanielKurzempa's Avatar PL Community Ambassador
    Prawie tak samo jak filo tylko dostałem inne zaklęcie: