Nisevaros's Avatar Senior Member

Deutsche Liga - rozpoczęcie niemieckiej ligi MMDOC

Drodzy Czempioni!

Krótkie ogłoszenie dla wszystkich, którzy mają ochotę zmierzyć swoje siły w pojedynkach z graczami z innych społeczności:

Niemieccy gracze wykonali mnóstwo pracy i rozpoczęli własną ligę dla graczy, która w przyszłości może zostać przekształcona także w ligę międzynarodową. Wszystkich zainteresowanych udziałem w tych rozgrywkach zapraszam na stronę internetową ligi oraz na niemieckie forum Duel of Champions, gdzie znajdziecie szczegóły odnośnie zasad turniejowych przedstawione przez Community Manager Aenlin.

chetnie bym zagrał z nimi lecz niemiecki to jak kula u nogi dla mnie xD
    mogła by powstac Polska Ekstraklasa DoC

Wg mnie zamiast robić ligi to po prostu można by wreszcie uruchomić opcję nieaktywną w grze czyli sortowanie po kraju rejestracji.

Tylko czemu po niemiecku wszystko T.T. A tak btw. jakby byli chętni, to ja mógłbym współtworzyć taką ligę, jestem na 3 roku infy i może nie używam na co dzień, ale znam te wszystkie HTML'e, PHP, CSS'y, JavyScript czy MySQL, byłby problem czasowy, ale jakby byli chętni do pomocy to trochę czasu by się znalazło...

Fajna inicjatywa, tylko ten barbarzyński dialekt już mniej fajny

C4r-n4ge's Avatar DoC Moderator
    Myślę, że można spróbować zgłosić się i komunikować tam w języku angielskim - w końcu każdy powinien go znać. W każdym razie ja tak spróbuję

Jak ktoś ogarnie temat gdzie dokładnie i co trzeba zrobić aby się zarejestrować to ja bym był chętny...

C4r-n4ge's Avatar DoC Moderator
    Właśnie zasięgnąłem języka u naszych Niemieckich kolegów. I niestety wygląda na to, że Nisevaros popełnił błąd. Liga Niemiecka faktycznie ruszyła ale goilo (jej założyciel) tłumaczył mi, że ta edycja ma obejmować jedynie rozgrywki Niemieckie. Dopiero w jakiejś przyszłości planują przekształcić to w rozrywki międzynarodowe dostępne dla wszystkich graczy.

Hey guys, I'm not sure if I understand the post correctly, but at the time the league is not internationally yet! Although there are plans about an international league, it will take several months to begin. Once I talked to the admin of the league, I will post new information here.

Originally Posted by Kuackillah Go to original post
    mogła by powstac Polska Ekstraklasa DoC
    Właśnie skoro Niemcy wpadli na ten pomysł to Polacy go ukradną i lepiej zrealizują.
    Tak naprawdę nie wymaga to aż tak dużo pracy tylko chęci kilku osób.