PDA

View Full Version : Klasa gracza

eufem
04-15-2014, 09:06 AM
Witam serdecznie
Od wejscia w zycie base set 2 pojawiły sie klasy (graczy) zamiast elo. Jesli na przyklad mam klasę glownodowodzacy i 100% w którym momencie nastapi skok na mistrza 1?
Jeśli gdzies to było (przepraszam nie odnalazlem) to sorki za spam.

ewrzen
04-15-2014, 10:47 AM
Witam serdecznie
Od wejscia w zycie base set 2 pojawiły sie klasy (graczy) zamiast elo. Jesli na przyklad mam klasę glownodowodzacy i 100% w którym momencie nastapi skok na mistrza 1?
Jeśli gdzies to było (przepraszam nie odnalazlem) to sorki za spam.

Nigdzie to nie będzie pokazane, musisz grać i wygrywać, potem nagle będziesz grał o awans. Podobno jak przegrasz grę o awans to pokaże ci się informacja że "sorry ale nie tym razem". Najśmieszniejsze jest to, że wszystko możesz wygrywać przed grą o awans, przegrasz tą jedną i dalej wszystko wygrywasz a i tak nie awansujesz. Jedna gra o wszystkim decyduje. Przy awansie trzeba mieć troszkę szczęścia. :)

Staryou
04-16-2014, 09:50 AM
Witam,

Istnieje gdzieś może katalog obrazujący hierarchię tych stopni. Szukałem i nie mogę znaleźć. Natomiast obserwacja nic mi nie daje ponieważ jak przegrywam dostaje punkt jak wygrywam mi odejmują - działa to chyba jak chce. Chciałbym natomiast wiedzieć czy champion to wyżej niż mistrz albo jakiś inny stopień albo który jest najlepszy.

Dziękuje za pomoc

PS.
Przed w chwilą wygrałem i był champion pkt 1 a teraz jest 0