PDA

View Full Version : KONKURS! 'Znajdź różnice' II

Retazar
03-11-2014, 12:51 PM
Dokonaliśmy kilku zmian. Macie czas na znalezienie ich do końca dnia:) Jutro rozlosujemy jakiś kod lub dwa :)

http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/CRC/zmn.png

Paku93
03-11-2014, 01:08 PM
heh jak wrzucę tutaj obrazek to każdy następny go skopiuje więc postanowiłem wysłać pm do Ciebie Retazar, chyba wszystko znalazłem, nie było zresztą trudno ^^

Gamdur
03-11-2014, 01:12 PM
Więc tak :
1) Normalnie mamy 3 wędrowców, a po zmianie 4 w oddali, a 4 jest najbardziej wysunięty na lewo.
2) Normalnie widzimy kawałek skały po lewej, a po zmianie widzimy ją całą.
3) To samo z lułkiem.
4) Normalnie ork wyciągą prawą reką i ma przy rękawię 1 nić tak jakby, a na tym obrazku po przeróbce ma 2 nić po prawej stronie taką chudą i dłuższą. Dodatkowo dodam, aby nie było watpliwości, że nad rękawem ma jakąś jakby opaske na 1,2 obrazku.
5) Normalnie przy tej ręce gdzie trzyma łuk ma krótszy materiał (tam gdzie znajduję się bark, a po modyfikacji ten materiał jest dłuższy.

guest-fVDcHls3
03-11-2014, 03:33 PM
1) panowie w lewym gornym bylo ich 4 ale jeden poszedl chyba na piwo
2) z lewej w polowie wysokosci kolo kamyczka pojawil sie blzej niezidentyfikowany kawalek skaly
3) prawy skorzany naramiennik doczekal sie liftingu i troszke go przybylo moze jakas nowa orkowa moda?
4) za to lewy karwasz w zlym stanie bo wychodza z niego jakies sznurki
5) pojawil sie nowy kawalek zbroji pewnie ork udaje ze ma kaloryfer
6) plama z keczupu na materiale miedzy nogami (chyba ze to samica :P)

Retazar
03-12-2014, 01:10 PM
Kod otrzymuje ode mnie burnmyself Jako jedyny odnalazł wszystkie szczegóły i wysłał na privie :)

http://s29.postimg.org/sfflt3s6f/r_nice.png

burnmyself
03-12-2014, 06:53 PM
Dzięki Retazar, wpadły jakieś fajne karty :) Najtrudniej było znaleźć ten mały szczegół obok żebra, ale było warto dokładnie się przyjrzeć.

LunaSkarpeciara
03-12-2014, 07:10 PM
Czy tylko ja tak mam, że poza "najnowsza odpowiedz do tematu" to ciężko cokolwiek znaleść na tym forum?
5 razy dziennie wchodze na forum a to widze pierwszy raz. lol ;o

guest-fVDcHls3
03-12-2014, 07:20 PM
Czy tylko ja tak mam, że poza "najnowsza odpowiedz do tematu" to ciężko cokolwiek znaleść na tym forum?
5 razy dziennie wchodze na forum a to widze pierwszy raz. lol ;o

trzeba sie szwendac po roznych odnogach forum ;)

Retazar
03-12-2014, 08:12 PM
Dzięki Retazar, wpadły jakieś fajne karty :) Najtrudniej było znaleźć ten mały szczegół obok żebra, ale było warto dokładnie się przyjrzeć.

Nie ma sprawy:) Nie byłem pewien czy ten mały zostawić czy nie no ale nie może być zbyt łatwo.