PDA

View Full Version : Aktualizacja - 17.12.2013

Domarath
12-17-2013, 02:22 PM
Naprawione bugi:

• Golem Pokryty Glifami z ochroną przed ogniem nie umiera od Płomienia Duszy gdy jego atak jest wyższa niż 5 .
• Wybuch ognia uruchamia się teraz poprawnie po drenażu życia .
• Drapieżnik z Sayama : Stała zdolność wpływa tylko na przyjazne stworzenia.
• Skupiony umysł : teraz poprawnie zapobiega zdolność Berserkera " Osiłka Ur-Khraga"
• Sala wyzwań nie chroni już przyjaznych stworzeń przed atakiem
• Wprowadzanie stworzenia do pierwszej linii nie zapobiega przed atakami wrogich stworzeń na tylną linię.
• Specjalna zdolność Adar Malika nie wskrzesza już stworzeń , które zginęły podczas ostatniej tury a tylko te które zginęły podczas tury przeciwnika.
• Naprawiono problemy z rzuceniem wyzwania znajomym.
• Naprawiono problemy z włączeniem turnieju szwajcarskiego.
• Efekt Ścieżka Przodków nie pozostaje nadal aktywny gdy kilka takich wydarzeń jest w rzędzie.
• Mały pakiet posiada obecnie 3% a nie 30% szans na zdobycie Dzikich Kart.
• Naprawiono problem z Wilczym Kapitanem i jego umieraniem w pewnych przypadkach.
• Osiągnięcie 'To nie koniec świata' działa teraz z Pająkiem Księżycowego Jedwabiu
• Naprawiono problem z turami, które nie kończyły się po pokonaniu przeciwnika.

Serwery gry zostaną wyłączone za około 30 minut.

Pozdrawiam
Domarath

superzgred
12-17-2013, 03:10 PM
Naprawione bugi:

• Golem Pokryty Glifami z ogniem Ward nie umiera od Płomieniu duszy gdy jego atak jest wyższa niż 5 .

Polska mowa trudna język? Przeredagujcie to jak najszybciej, zanim gracze to zobaczą!

NieBartosz
12-17-2013, 03:19 PM
Brawo.

Informacja na anglojęzycznym forum jest od wczoraj. Prosiłem o jej przetłumaczenie w temacie poprzedniej aktualizacji - bez odzewu.

Nie ma to jak automatyczne przetłumaczona informacja wstawiona na 30 min przed. Gratulacje.

DonVitoGrubas12
12-17-2013, 05:15 PM
Informacja na 30 minut przed wyłączeniem. To nawet w grze był komunikat godzinę przed.

Polskie community. Tak, tak napisałe, bo tak to nazwać należy. Nie robią nic, nie tłumaczą nawet dobrze z j. ang. Poziom onetu.

Podobno do 17 miało być (na angielskim potrafili podac, heh?) a już 15 po. I co?

Jak UBISOFT nie ma dobrych CM to moge sie zgłosić, dużo czasu jestem dostępny, potrafię tłumaczyć świetnie z j. ang. na polski. A te pseudo-CM wywalcie. Proszę.

moderated by Retazar

dawidpyt
12-17-2013, 05:31 PM
• Osiągnięcie 'To nie koniec świata' działa teraz z Pająkiem Księżycowego Jedwabiu

Przecież działało już wcześniej. wszystko było ok bo sam zrobiłem ta misje za pomocą tego pająka.

• Specjalna zdolność Adar Malika nie wskrzesza już stworzeń , które zginęły podczas ostatniej tury a tylko te które zginęły podczas tury przeciwnika

Przepraszam ,ale mam takie pytanie. Czemu non-stop nerfiecie bohaterów?
Wręcz przeciwnie Zbufujcie niegrywalnych bohaterów. np Jezziel ( odrzuc karte i ulecz [ jedno ] stworzenie iles tam pkt .. (lepsze jest juz ta nowa karta ze leczy 2 cele.)

gdybyście zbufowali pozostałych bohaterów była by różnorodność grania bohaterami w grze.

ps: A golem pokryty glifami uleczy się gdy użyje zaklęcia magi mroku ( przekleństwo zaświatów )?
Kiedyś chciałem go uleczyć właśnie tym zaklęciem. i jako jedyny on mi się nie uleczył ;/ (miałem zaklęcia mroku na cmentarzu)

ild4var
12-17-2013, 05:47 PM
Aż się musiałem zalogować. Na temat tłumaczeń z translatora nie chce mi sie wypowiadać. Szkoda, że nie podali na jak długo serwer będzie wyłączony.
@dawidpyt czy naprawienie buga to dla ciebie nerfienie?

dawidpyt
12-17-2013, 06:06 PM
Dla mnie to nie był bug bo adar malik i tak byl przewidywalnym bohaterem

Wikist
12-17-2013, 07:59 PM
Zobaczcie, że Rakshasa Harcownik ma teraz inny art. :) Poprawili także parę polskich tłumaczeń (na razie znalazłem jedno, więc z tym parę to przesadza) jak z "Kiedy ... nie ma punktów ataku" na "Kiedy ... nie ma obrażeń". Fajnie :) Szkoda tylko, że nie napisali o tym.

Retazar
12-17-2013, 08:18 PM
Nasz post nie był idealny, następnym razem będzie dokładniejszy. Miło z waszej strony, że zauważacie pozytywne zmiany w grze.

Sephitsu
12-17-2013, 11:03 PM
Działa już gra? Czy mi net coś szwankuje :(

eRKay27
12-18-2013, 01:03 AM
przy tej zmianie opisów "Kiedy ... nie ma punktów ataku" na "Kiedy ... nie ma obrażeń" pomineli kapitana krzyżowców
ale ale...
W KOŃCU MAMY PODZIAŁ NA RZĘDY I SZEREGI W ZAKLĘCIACH!!!!
myślałem że nigdy tego nie naprawią:)

ShadeHaven
12-18-2013, 02:12 AM
Polska mowa trudna język? Przeredagujcie to jak najszybciej, zanim gracze to zobaczą!
Post już dawno przeredagowany, ale dzięki temu, że swojej uwagi nie przekazałeś w PW, tylko tutaj, to obawiam się, że niektórzy gracze nadal mogą zobaczyć, co było nie tak... ;)

Urthel
12-18-2013, 07:26 PM
I dobrze takie coś powinno być wytykane. Swoją drogą za bycie community managerem dostajecie wynagrodzenie prawda?

filo9011
12-18-2013, 09:42 PM
Lol, nie dziwię się, że Nisevaros odszedł :) Do takiej społeczności jak wy (właściwie to my) trzeba mieć anielską cierpliwość. Wystarczy wskazać błędy, nie musicie od razu się wyżywać na CM.
Co do zdolności Malika to domyślam się, że teraz już nie może wskrzesić Pao, więc został załatany błąd, a nie znerfiony bohater. Trochę szkoda, bo miałem na to fajne combo :) Cieszą również poprawki w tłumaczeniu kart, mimo iż moglibyście szybciej poprawiać te błędy. Np w kliencie gry cały czas jest napisane, że 5 wież wprowadza 80 nowych budynków, a nie ogólnie kart. Mam nadzieję, że każda kolejna aktualizacja będzie coraz bardziej owocna.

DanielKurzempa
12-19-2013, 11:45 AM
Wystarczy wskazać błędy, nie musicie od razu się wyżywać na CM.

Najgorszy typ gracza:
- Gdy znajduje jakiś błąd w grze to nigdy nie piszę do suportu w jego sprawie.
- Jest świecie przekonany że UBI zna wszystkie błędy jakie mogą wystąpić w grze.
- Dziwi się że nikt nie naprawia błędu jaki on znalazł.
- Myśli że CM zajmują się błędami w grze więc w pierwszej kolejności piszę do nich żeby jakiś błąd został naprawiony.
- Uważa że UBI powinien dawać odrazu aktualizuje naprawiającą błędy w grze które on znalazł jak tylko jakiś u niego wystąpi.
- Zakłada temat na forum ogólnym o jakiś błędzie.
- Nigdy nie zaglada na podforum "Pomoc/Zgłaszanie błędów".

Kuackillah
12-19-2013, 11:56 AM
Najgorszy typ gracza:
- Gdy znajduje jakiś błąd w grze to nigdy nie piszę do suportu w jego sprawie.
- Jest świecie przekonany że UBI zna wszystkie błędy jakie mogą wystąpić w grze.
- Dziwi się że nikt nie naprawia błędu jaki on znalazł.
- Myśli że CM zajmują się błędami w grze więc w pierwszej kolejności piszę do nich żeby jakiś błąd został naprawiony.
- Uważa że UBI powinien dawać odrazu aktualizuje naprawiającą błędy w grze które on znalazł jak tylko jakiś u niego wystąpi.
- Zakłada temat na forum ogólnym o jakiś błędzie.
- Nigdy nie zaglada na podforum "Pomoc/Zgłaszanie błędów".

popieram w 100% dodam jeszcze ze nie przeglada forum i zaklada identyczny temat o bledzie nad takim samym

filo9011
12-20-2013, 01:40 AM
Dodam do tego, że za wszystkie niedogodności żąda zadośćuczynienia w darmowych pakietach kart.

Sephitsu
12-20-2013, 11:05 PM
działa wam gra? czy to jeszcze ta aktualizacja coś nie działa?

kwiatex999
12-21-2013, 04:25 PM
A ja mam pytanie, może trochę spamię, ale mnie to ciekawi: od miecha nie grałem, bo testowałem HS'a, ale teraz trochę pograłem i zauważyłem, że parę kart zostało zmienionych, a nie mogę znaleźć info, kiedy, np: Guardian Angel. Mogę wiedzieć, kiedy?

swierczu
12-22-2013, 11:20 AM
Naprawione bugi:
• Specjalna zdolność Adar Malika nie wskrzesza już stworzeń , które zginęły podczas ostatniej tury a tylko te które zginęły podczas tury przeciwnika.

Nie wprowadzono? Malik działa tak jak dawniej. Przywraca stworzenia które zginęły nawet w jego obecnej turze.

P.S. Nie, nie przeszkadza mi umiejętność Malika, tylko zgłaszam niezgodność z patchnotes

ild4var
12-22-2013, 05:09 PM
Ale z czym walczysz jak wszystko się zgadza i działa tak jak powinno?

Szynsz87
01-18-2014, 10:18 PM
Czy tylko mi gra jeszcze nie działa?? Wczoraj ja zassałem i chciałem wypróbować ale niestety wszelkie próby logowania kończą się błędem spowodowanym wyłączonym serwerem.

LunaSkarpeciara
01-18-2014, 10:44 PM
Spróboj wejść przed folder GameData -> Game.exe
albo
Ściągnij gre na Steam - zwykle o wiele mniej problemów ma ta wersja.

Szynsz87
01-18-2014, 11:24 PM
Dobra teraz do mnie dotarło że to aktualizacja z grudnia, btw mam wersje steam

LunaSkarpeciara
01-18-2014, 11:35 PM
No to może ktoś inny znajdzie jakaś rade ;/
Ja zwykle jak są problemy to odpalam wersje na steam, która zawsze sama wszystko aktualizuje i uzupełnia - nigdy nie miałam problemu.

Chyba że firewall? ale to raczej ogarniasz =)

filo9011
01-18-2014, 11:51 PM
Ja akurat miałem problem z wersją ze steama i postanowiłem wrócić do starego, dobrego sposobu odpalania gry. Poradzić mogę standardowo, odinstaluj i zainstaluj ponownie.

NV_PaVLo
01-26-2014, 03:07 PM
error - nie ten dział