PDA

View Full Version : Puchar Nisevarosa #2 - RUNDA 1

Nisevaros
09-16-2013, 03:27 PM
http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/nisevaros.png

Drodzy Czempioni,

Puchar Nisevarosa zostanie przeprowadzony w systemie, który został opisany TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/794359-Puchar-Nisevarosa-2-ZAPISY-I-ZASADY).

PIERWSZA RUNDA turnieju potrwa do 30 września, do godz. 12:00.
Oznacza to, że na rozegranie pojedynków macie AŻ DWA TYGODNIE!
Upewnijcie się, że zmierzyliście się z każdym z graczy z waszej grupy.

Dokładne terminy pojedynków będą ustalane przez graczy indywidualnie, we własnym zakresie (poprzez kontakt przez system PM - prywatne wiadomości - w grze, na forum lub w inny sposób).

Zgodnie z regulaminem zwycięzcy danych pojedynków są zobowiązani przesłać do mnie zrzut ekranu przedstawiający wyniki końcowe pojedynku. Uprzejmie proszę, aby wszystkie wysyłane wiadomości tytułować według zamieszczonego poniżej wzoru.

[PN2][RUNDA X] Gracz 1 - Gracz 2,

gdzie X w [RUNDA X] oznacza odpowiednią rundę, natomiast Gracz 1 oraz Gracz 2 to nazwy graczy, którzy wzięli udział w danym pojedynku.

Tabele dla poszczególnych grup będą regularnie aktualizowane.

PUCHAR NISEVAROSA - RUNDA 1
(ostatnia aktualizacja: 27.09.2013 - godz. 1200)

http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa1_20130930.png
Kliknij tutaj (http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa1_20130930.png), aby zobaczyć tabelę w pełnej rozdzielczości.

http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa2_20130930.png
Kliknij tutaj (http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa2_20130930.png), aby zobaczyć tabelę w pełnej rozdzielczości.

http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa3_20130930.png
Kliknij tutaj (http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa3_20130930.png), aby zobaczyć tabelę w pełnej rozdzielczości.

http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa4_20130930.png
Kliknij tutaj (http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa4_20130930.png), aby zobaczyć tabelę w pełnej rozdzielczości.

PS: Grupy zostały ponownie rozlosowane przy pomocy specjalnego programu komputerowego - generatora. Wszelkie zażalenia odnośnie sposobu rozmieszczenia graczy w grupach proszę kierować w jego stronę. ;)

fasola308
09-16-2013, 05:06 PM
Łojezu i łola boga! Jestem w grupie z samymi wyjadaczami, jak mi wyjado z brata assasina albo z pajęczego króla to kaplica.

http://img3.fotos-hochladen.net/uploads/ggggg24rbnu8xpzw.png
http://img3.fotos-hochladen.net/uploads/spiderkingqvpwjns0ge.png

Nooo dobra może jakoś damy rade;) Good luck and have fun.

ElkazFATE
09-16-2013, 05:59 PM
No niestety trafiłeś do grupy śmierci, ale jak odpowiednio deck złożysz to zawsze jest szansa:)

DanielKurzempa
09-16-2013, 06:51 PM
Jestem zawiedziony bo liczyłem na więcej znanych twarzy w mojej grupie :(
Teraz jak słabo wypadne to nie będę miał na kogo zwalić winy :)
A tak na serio to jest trupi jest impreza :)

rara88
09-16-2013, 07:12 PM
Ojoj ciężko będzie w niebieskiej grupie ale powalczymy ;) Powodzonka wszystkim i do zobaczenia

fasola308
09-16-2013, 08:38 PM
PIERWSZA RUNDA turnieju potrwa do 30 września, do godz. 12:00.
Oznacza to, że na rozegranie pojedynków macie AŻ DWA TYGODNIE!
Czyżby tak długi okres rozgrywki mógłby coś oznaczać?

NAGRODY:

1 miejsce:
6 Pakietów Premium z rozszerzenia Zapomniane Wojny (pakiety zostaną dostarczone po oficjalnym wydaniu rozszerzenia) + 1 Bohaterski Pakiet Premium + 1 Pakiet Posiłków Premium ORAZ ZASZCZYTNY TYTUŁ ZWYCIĘZCY DRUGIEGO PUCHARU NISEVAROSA!!!
Może nasz organizator zna już datę wydania nowego dodatku i chce zakończyć turniej wraz z premierą a żeby móc wręczyć nagrody?

(pakiety zostaną dostarczone po oficjalnym wydaniu rozszerzenia)
Tekst dla zmyłki a potem będzie bum i premiera dodatku wraz z wynikami turnieju:cool:

Możliwe też że Nisevaros nie zna daty wydania nowego dodatku a ja wypisuje bzdury:)

botoxownia
09-16-2013, 09:14 PM
a na jaki adres wysyłać wyniki gier

TrafixPL
09-16-2013, 09:35 PM
a na jaki adres wysyłać wyniki gier

wyniki wysyłasz do Nisevaros (http://forums.ubi.com/private.php?do=newpm&u=1307255)

PsiePole71
09-16-2013, 09:53 PM
Podziękowania za pierwszych 5 gier. Fakt grupa niebieska to wymagający przeciwnicy.

Nisevaros
09-17-2013, 01:39 PM
Witam,

Tabele wyników Pucharu zostaną wkrótce zaktualizowane.

Czyżby tak długi okres rozgrywki mógłby coś oznaczać?

Może nasz organizator zna już datę wydania nowego dodatku i chce zakończyć turniej wraz z premierą a żeby móc wręczyć nagrody?

Tekst dla zmyłki a potem będzie bum i premiera dodatku wraz z wynikami turnieju:cool:

Możliwe też że Nisevaros nie zna daty wydania nowego dodatku a ja wypisuje bzdury:)

Bardzo ciekawa próba wydobycia informacji odnośnie terminu wydania dodatku. :cool:

Turniej został przedłużony ze względu na liczbę uczestników (zauważmy, że każdy z graczy musi rozegrać 18-19 pojedynków, a to naprawdę sporo dla graczy, którzy nie mają wiele czasu na grę). Obecnie mogę powiedzieć jedynie tyle, że jest olbrzymia szansa na to, że wszyscy gracze otrzymają nagrody natychmiast po zakończeniu turnieju. :)

fasola308
09-17-2013, 02:24 PM
Obecnie mogę powiedzieć jedynie tyle, że jest olbrzymia szansa na to, że wszyscy gracze otrzymają nagrody natychmiast po zakończeniu turnieju. :)

UuU jak jest 'olbrzymia szansa' to czekamy z niecierpliwością :)

B-a-r-t-e-S
09-17-2013, 02:39 PM
zycze wszystkim uczestnikom powodzenia i szczescia w grze :)

tak nawiasem jak by sie zwolnilo miejsce to z checia bym zagral :P niestety przez poligon nie mialem opcji zapisu :(

Durajczyk
09-17-2013, 02:44 PM
Moim zdaniem wszystkie grupy są wyrównane i nie ma czegoś takiego jak grupa śmierci :)
Oczywiście faworytem mojej grupy jest C4r-n4ge, ale nie z takimi kozakami się wygrywało! (czasem :p)

DwaMiecze
09-17-2013, 04:07 PM
Dziś cały dzień praktycznie serwery lerzą
ale i tak mamy długi czas na rozegranie pierwszej rundy
więc GL HF all!
Zdravim!
AgraveiN //

filo9011
09-17-2013, 04:08 PM
Oj Durajczyk, nasza grupa bez wątpienia jest grupą śmierci. Na top2 nie mam co liczyć ale postaram się napsuć wam trochę krwi :)

Mizutsu
09-17-2013, 04:28 PM
Są nagrody pocieszenia? xD

tryt1
09-17-2013, 04:42 PM
Turniej został przedłużony ze względu na liczbę uczestników (zauważmy, że każdy z graczy musi rozegrać 18-19 pojedynków, a to naprawdę sporo dla graczy, którzy nie mają wiele czasu na grę). Obecnie mogę powiedzieć jedynie tyle, że jest olbrzymia szansa na to, że wszyscy gracze otrzymają nagrody natychmiast po zakończeniu turnieju.
Sprytne zagranie, naprawde sprytne. Gdybyś to napisał wcześniej to by tyle ludzi się zgłosiło, że nawet w 1 miesiac by trwały eliminacje :P

Durajczyk
09-17-2013, 07:04 PM
Sprytne zagranie, naprawde sprytne. Gdybyś to napisał wcześniej to by tyle ludzi się zgłosiło, że nawet w 1 miesiac by trwały eliminacje :P
"Wszyscy gracze" zapewne oznacza zwycięzców.
Więc się nie ciesz, bo za darmo nic nie będzie :p

Gamdur
09-17-2013, 07:26 PM
Rzeczywiście dobre rankingi grają.
Szacunek dla Polaków.

P.S Prosze mi wybaczyć.
Jestem newbie na tym forum.
Proszę tylko organizatora, aby mi napisał, czy prawidłowo raport wysłałem.

Powodzenia wszystkim.
Ogólnie silne grupy.

sircrono89
09-17-2013, 07:40 PM
jestem już po ośmiu grach i chciałem wyrazić uznanie w stronę przeciwników, zdecydowana większość wykazuje się duchem sportu i zdrowej rywalizacji, także wszystkim z którymi już zagrałem GL and HF a tym z którymi wciąż mam rozegrać mecz powodzenia życzę oraz niech wygra lepszy:)

DwaMiecze
09-17-2013, 07:47 PM
Ja tez jestem po paru grach i szczerze? flaki z olejem
Malik Malika Malikiem pogania
bleeee
A.//

falvin007
09-17-2013, 10:01 PM
Jak na razie jeszcze jestem bez wygranej (4 walki z plecy, z czego 3x1500 elo :P), ale cieszę się, że jest wysoki poziom rozgrywki, jak i kultury. :) Życzę powodzenia! :)

KonradC2012
09-17-2013, 10:37 PM
Proszę wszystkich z grupy "żółtej" o dodawanie mnie do znajomych w grze :)

filo9011
09-17-2013, 10:51 PM
No to raczej nie mam już szansy wygrać tych zawodów. Przegrałem już dwie gry a zostały mi jeszcze co najmniej 2 mecze z ludźmi prezentującymi dużo wyższy poziom zaawansowania niż ja. Zobaczymy co z tego będzie :) Również potwierdzam wysoki poziom kultury graczy. Gra przeciwko takim osobom jest czystą przyjemnością :)

p.aqua
09-18-2013, 12:04 AM
NIsevaros ma zapchaną skrzynkę. Nie mogę wysłać kolejnego maila.
Teraz już wiadomo dlaczego dał nam 2 tygodnie na rozegranie rundy :)

falvin007
09-18-2013, 12:50 AM
Nisevaros połknął puchar! :eek:

DanielKurzempa
09-18-2013, 01:30 AM
http://clip2net.com/clip/m127082/1379463656-6c4a6-3kb.png

Nisevaros
09-18-2013, 07:06 AM
Witam,

Skrzynka została opróżniona. Można już wysyłać wiadomości. Przepraszam za utrudnienia.

Nisevaros połknął puchar! :eek:

:rolleyes:

Azheal
09-18-2013, 08:54 AM
Normalnie to jakaś klatwa 3 porazki za kazdym razem beznadziejne karty a jak tylko zaczne grac normalny mecz to cud miod:]

Bazaltovy
09-18-2013, 09:37 AM
Wszystkim z mojej grupy wysłałem zaproszenie do znajomych w grze. Łapcie mnie, kiedy tylko jestem online. :) Zawsze możecie mi też wysłać PW tutaj (link w sygnaturze, ku wygodzie) lub złapać na mmdoc.net. Od razu uprzedzam, że mam nieregularny grafik w pracy, więc nie ma możliwości, bym był dostępny każdego dnia o godzinie X.

No co, tyle :D Na koniec tylko powiem, że chyba nie ma grupy śmierci. Nikt nie mówi nic o żółtej, a jest w niej 8 graczy o ELO 1500+.. i ja. ;)

Kuackillah
09-18-2013, 09:44 AM
Witam wszystkich ;) wysłałem zaproszenia wszystkim z mojej grupy o ile juz nimi nie byli hehe jezeli jestem online prosze o pw w grze lub tutaj na forum w celu rozegrania walk turniejowych, pytanko jeszcze jedno gramy tylko 1 walke z kazdym ?

Bazaltovy
09-18-2013, 09:46 AM
Tak, jest BO1.

Legenda-
09-18-2013, 11:29 AM
Proszę wszystkich z grupy "żółtej" o dodawanie mnie do znajomych w grze :)

Dodałem Cię , akceptuj ;d

Grupa "żółta" , możecie mnie dodawać Legenda-

Jak narazie to 3 win / 5 lose , szału nie ma =/

Bazaltovy
09-18-2013, 02:46 PM
A w ogóle, to wg mnie grupą śmierci jest grupa czerwona. DK, trupiciel, p.aqua, ValsRahl, Werolt... Same duże nazwiska :D Famę niebieskiej robią tylko Durajczyk i c4 (chociaż z tego, co wiem, Trafix też jest bardzo dobrym graczem).

ElkazFATE
09-18-2013, 02:50 PM
Mam pytanie czysto hipotetyczne. Co jeśli, któryś z uczestników rozegra kilka pojedynków, po czym zrezygnuje z dalszego udziału w rozgrywkach? Pozostali gracze dostaną walkowery, czy 0 punktów?

filo9011
09-18-2013, 02:59 PM
Podnieśmy poprzeczkę. Co w przypadku gdy nie rozegra się z kimś pojedynku? Nie z powodu rezygnacji osoby z turnieju tylko po prostu nie udało mi się rozegrać z kimś pojedynku. Logiczne będzie zdobycie 0pkt przez każdego z graczy ale wole się dopytać. A co w przypadku gdy po prostu odmówię rozegrania pojedynku?

ElkazFATE
09-18-2013, 03:07 PM
No szkoda, że nie zostało to wyszczególnione w regulamine.

ps. Fajna z ciebie laska filo:)

TrafixPL
09-18-2013, 03:52 PM
A w ogóle, to wg mnie grupą śmierci jest grupa czerwona. DK, trupiciel, p.aqua, ValsRahl, Werolt... Same duże nazwiska :D Famę niebieskiej robią tylko Durajczyk i c4 (chociaż z tego, co wiem, Trafix też jest bardzo dobrym graczem).

No ba, najlepszy ;)

na razie moje win ratio w tym turnieju to 6/2

trupiciel
09-18-2013, 04:38 PM
A tak na serio to jest trupi jest impreza :)

Postaram się grać na trzeźwo tym razem :cool:

devilfruit666
09-18-2013, 05:28 PM
Hej jestem dostępny w tym tygodniu po godzinie 22:00 więć zapraszam do gry:D

DanielKurzempa
09-18-2013, 05:40 PM
Podnieśmy poprzeczkę. Co w przypadku gdy nie rozegra się z kimś pojedynku? Nie z powodu rezygnacji osoby z turnieju tylko po prostu nie udało mi się rozegrać z kimś pojedynku. Logiczne będzie zdobycie 0pkt przez każdego z graczy ale wole się dopytać. A co w przypadku gdy po prostu odmówię rozegrania pojedynku?

Jeśli z jakichś przyczyn nie będziecie w stanie dostarczyć nam zrzutu ekranu w ustalonym terminie, każdy z graczy otrzyma 0 punktów za dany pojedynek.

A tak pozatym to kiedy kolejna aktualizacja wyników?

WhiteRoman
09-18-2013, 06:08 PM
Grupa pierwsza (niebieska), wysyłajcie mi zaproszenie, nick w grze WhiteRoman.
P.S. Szkoda, że kolega Mkrr3 nie bierze udziału w tym turnieju.

ElkazFATE
09-18-2013, 06:09 PM
@daniel

Jeśli faktycznie tak będzie to trochę nie fair jesli ktos przegra kilka gier a potem zrezygnuje dla graczy, ktorzy z nim nie grali.

falvin007
09-18-2013, 08:57 PM
Na razie w grupie żółtych połowa graczy nie przyjęła mojego zaproszenia, ale czekam. Byleby nie było zarzutów, że nie było mnie np. ostatniego dnia rundy 1 i przez to nie mogli ze mną zagrać. :/

Chyba jest błąd w nicku gracza: farrelli54 bo nie mogę zaprosić tego gracza do znajomych. :/

ElkazFATE
09-18-2013, 09:20 PM
U mnie ponad połowa przyjęła, z dziesięcioma grałem, ale podobnie jak u ciebie flavin z gosciem farrelli54 nie ma żadnego kontaktu.

DrinkOfMyLife
09-18-2013, 09:36 PM
A my w czerwonej dobrze się bawimy ;-)

filo9011
09-18-2013, 11:03 PM
W niebieskiej grupie czekam na przyjęcie zaproszenia tylko od 5 osób. Co ciekawe wielki c4-n4ge jeszcze nie przyjął mojej prośby. Mam nadzieje, że nie zostawi rozegranie wszystkich walk na ostatnią chwilę, ponieważ może wtedy mieć problem z dostępnością graczy.

WhiteRoman
09-19-2013, 12:53 AM
Dobrze byłoby gdyby, każdy z uczestników turnieju, który rozegrał wszystkie mecze grupowe, dostał nawet za zajęcie ostatniego miejsca jakąś nagrodę, najmniejszą pocieszenia. Zmotywowałoby to słabszych graczy do brania udziału w takich "zabawach" społecznościowych, bo jakie szanse ma początkujący gracz z samymi "wyjadaczami"?

C4r-n4ge
09-19-2013, 02:23 AM
Może wielki C4r-n4ge ma pracę i rodzinę i nie może być aktualnie codziennie na forum....? Nie wiedziałem nawet, że turniej się już rozpoczął. Dzisiaj wysyłam zaproszenia do wszystkich z mojej grupy plus poprzyjmuje od wszystkich kórzy już mi je wysłali. Poproszę wysyłać mi pm poprzez forum na umówienie się na konkretne terminy gier. Ja także postaram się rozesłać pm do moich wszystich przeciwków. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim :-)

Kuackillah
09-19-2013, 09:36 AM
siemka Carni jakby co jestem w grze dzisiaj cały dzien ;)

tryt1
09-19-2013, 12:01 PM
"Wszyscy gracze" zapewne oznacza zwycięzców.
Więc się nie ciesz, bo za darmo nic nie będzie
Nie uczestnicze więc nie mam się z czego cieszyć. No tak ubi nie jest zbyt chojne, chociaż osttanio pokazało się z lepszej strony hehe.

ElkazFATE
09-19-2013, 12:17 PM
Ludzie z żółtej grupy, którzy do tej pory ze mna nie grali i nie przyjeli zaproszenia. Zróbcie to w końcu;p

ElkazFATE

Nisevaros
09-19-2013, 12:39 PM
Tabele wyników zostaną wkrótce zaktualizowane. Bardzo dziękuję za wszystkie wysłane zrzuty ekranów wyników.

Uprzejmie proszę, aby potwierdzenia wygranych wysyłać nadal w wiadomościach zatytułowanych zgodnie z wzorcem podanym w zasadach turnieju.

Do tej pory zauważyliśmy jeden przypadek użycia karty Tydzień Surowości. Takie zachowanie jest równoważne z oddaniem pojedynku walkowerem. Punkt za pojedynek został przyznany pokrzywdzonemu graczowi. Dziękuję za zrozumienie.

ElkazFATE
09-19-2013, 01:58 PM
Jest błąd w tabelce w grupie żółtej.

Gamdur ma punkt za walkę z Czarnym Hetmanem, a Czarny Hetman ma pustą kratkę.

Azheal
09-19-2013, 02:20 PM
Szczerze to ten turniej nie ma wiekszego sensu :p gracze z lvl 90 + to wyjadacze i zniszcza tych zmniejszym stazem:] moim zdaniem powinny byc jakies wymagania co do turnieju albo zrobic 2 osobne 1 dla mniejszych lvli a drugi dla wiekszych i niech sie tam pozabiajja:D

ElkazFATE
09-19-2013, 02:45 PM
@Azheal

Na jackpota i szwajcary też tak narzekasz? Poza tym nic nie jest przesądzone, enclase na 50+ lvl wbił 1501 elo i spokojnie mógł rywalizować z ludzmi, którzy mają więcej kart, widzę też, że kilku ,,faworytów'' zebrało ostre baty od stosunkowo nieznanych graczy.

Bazaltovy
09-19-2013, 02:48 PM
Nisevarosku, sprawdzaj screeny. Wysłałem zrzut pojedynku z Ciolkmenem jako przegrany, więc punkt należy się jemu. :)

Azheal
09-19-2013, 03:14 PM
@elkazFate - o dziwo szwajcary ida mi dobrze:] pozatym tam raz sie trafi ktos mocny a raz nie tutaj natomiast jak mowilem 3/4 jest z tych mocnych.Jest w tej grze pewna losowosc ale moim zdaniem i tak lepszy bylby taki podzial ze kazdy mialby frajde bo zbieranie batow od kazdego jest niezbyt fajne i troche psuje przyjemnosc z gry

Bazaltovy
09-19-2013, 03:21 PM
Nie martw się. Każdy, kto regularnie zagląda na fora i czat mmdoc.net zostaje w końcu prosem. ;) Po prostu wykorzystaj tę okazję na naukę i poznanie ludzi, którzy będą mogli potem Ci pomóc w rozwoju umiejętności. :)

Wojwos
09-19-2013, 03:39 PM
@Azheal

Na jackpota i szwajcary też tak narzekasz? Poza tym nic nie jest przesądzone, enclase na 50+ lvl wbił 1501 elo i spokojnie mógł rywalizować z ludzmi, którzy mają więcej kart, widzę też, że kilku ,,faworytów'' zebrało ostre baty od stosunkowo nieznanych graczy.

Mi się 1501 na 45 lvl udało :0 Ale to wszystko zależy od kart jakie nam z paczek wylecą. Ja akurat miałem na nergala 4/1/1 i bez wiekszych problemów skoczyłem na kolejny próg elo. Choć nawet teraz nie mogę wielu talii złożyć tych którymi można osiągnąc wspomniane 1501.

ElkazFATE
09-19-2013, 04:07 PM
@elkazFate - o dziwo szwajcary ida mi dobrze:] pozatym tam raz sie trafi ktos mocny a raz nie tutaj natomiast jak mowilem 3/4 jest z tych mocnych.Jest w tej grze pewna losowosc ale moim zdaniem i tak lepszy bylby taki podzial ze kazdy mialby frajde bo zbieranie batow od kazdego jest niezbyt fajne i troche psuje przyjemnosc z gry

Nie bierzesz pod uwagę tego, że ktoś na niskim poziomie może sobie nakupić pieczęci i zrobić pogrom na takim turnieju świeżaków.

Nisevaros
09-19-2013, 04:29 PM
Szczerze to ten turniej nie ma wiekszego sensu :p gracze z lvl 90 + to wyjadacze i zniszcza tych zmniejszym stazem:] moim zdaniem powinny byc jakies wymagania co do turnieju albo zrobic 2 osobne 1 dla mniejszych lvli a drugi dla wiekszych i niech sie tam pozabiajja:D

Oczywistym jest, że w turniejach tego typu najczęściej zwyciężają gracze, którzy mają już sporo doświadczenia w grze. Nie oceniałbym jednak tego tak kategorycznie, gdyż nawet osoba z teoretycznie "gorszą" talią może okazać się skuteczniejsza, a jej talia równie konkurencyjna jak talie graczy o dużym stażu gry.

Nisevarosku, sprawdzaj screeny. Wysłałem zrzut pojedynku z Ciolkmenem jako przegrany, więc punkt należy się jemu. :)

Dziękuję za informację. Korekta zostanie wprowadzona wraz z następną aktualizacją tabeli. Aby uniknąć podobnych pomyłek, proszę, aby zrzuty ekranu wyników przesyłali zwycięzcy pojedynków. :)

Azuurax
09-19-2013, 05:55 PM
A dodam od siebie 5gr. Co mi tam :) Mianowicie w regulaminie turnieju nie ma zawartej informacji co w przypadku, gdy któryś z graczy dostanie dc, kicka, rozłączy internet czy też po prostu wyjdzie.
Bo taka sytuacja miała miejsce podczas mojej ostatniej gry, gdy to toczyłem bój, wyskoczył ekran "zwycięstwo" od razu zapytałem "czy dc czy surrender". Dodam że sytuacja na polu była po mojej stronie. http://s4.ifotos.pl/img/rotapng_nshnxxs.png Oczywiście przeciwnik zapytał czy zagramy rewanż, no przyznam troszkę nie w smak mi to było ale ok, w końcu to nie walka o złote kalesony, tak czy siak mam spory bagaż w postaci porażek, więc liczę tylko na dobrą zabawę ;) Ale wracając do głównego wątku zaczęliśmy drugi mecz, który jak by nie inaczej okazał się kolejnym ciężkim plecakiem srogiej porażki. Przyznam że takie wydarzenia losowe mogłyby napsuć krwi jeśli ten konkretny mecz zależał od awansu do kolejnego etapu, niewątpliwe również pojawienie się "bólu dupy" :). I opcja takiego rewanżu odkrywa naszą talię, a element zaskoczenia zostaje zdeptany :p Oczywiście jeśli się mylę i w regulaminie jest taka wzmianka to najmocniej przepraszam i proszę mnie poprawić ;)

SakataUsui
09-19-2013, 06:07 PM
Naprawdę tak trudno przeczytać regulamin?

"W przypadku gdyby podczas trwania pojedynku wystąpił jakiś błąd gry (komunikat Bloomberg lub desynchronizacja), wtedy gracz, który doświadczył problemu jest zobligowany przedstawić Community Managerowi dowód wystąpienia tej sytuacji. W przeciwnym razie wynik traktowany jest jako porażka gracza, który doświadczył problemu i gracz, który pozostał na Polu Bitwy otrzymuje 1 punkt."

Teoretycznie powinno się wysłać screen do Nisevarosa na którym widać wystąpienie błędu i wtedy rozegrać pojedynek jeszcze raz. Sam miałem raz problem, ale przeciwnik zgodził się na rozegranie partii ponownie, bez konieczności męczenie Nisevarosa. Jeśli ty miałeś jakieś obiekcje co do dc rywala, trzeba było przeczytać wcześniej regulamin i pisać do organizatora turnieju :)

ElkazFATE
09-19-2013, 06:12 PM
Azurax jeśli zgodziłeś się na rewanż to powinieneś liczyć się z tym, żę przegrasz. Poza tym twój shaar 4/4/1 jest szeroko znany, sam nim wbiłem 1501, także elementu zaskoczenia raczej nie było.

Azuurax
09-19-2013, 06:18 PM
Widzicie jednak brakuje mi tej klepki :p Nie obiekcji nie miałem, i od razu zgodziłem się na rewanż, a przeciwnik nie musiał pokazywać dowodów, choć chciał to zrobić :) Toć jak już wcześniej wspomniałem to nie liga o złote majciochy :p A co do zaskoczenia ja nie miałem na myśli siebie, jak mogę zaskoczyć kogoś talią zerżnięta z MMODOC? :) Dzięki Wielkie za odpowiedź i "pardou" za głupotę ;)

Legenda-
09-19-2013, 07:05 PM
Grupa żółta jak coś jestem dzisiaj do 23.00 . =d

ElkazFATE
09-19-2013, 07:28 PM
Widzę, że humorek się poprawił jak 1501 wbiłeś:D

Również zapraszam do gry od 22:30 i również żółta grupa:P

Grethold
09-19-2013, 07:46 PM
Legenda- zastanawiam się czemu my rozgrywaliśmy pojedynek ;P

Legenda-
09-19-2013, 08:18 PM
Legenda- zastanawiam się czemu my rozgrywaliśmy pojedynek ;P

Nie jesteśmy w grupie . hehe fail :D

DwaMiecze
09-19-2013, 11:30 PM
Przy okazji, pytanie do grupy śmierci (tak tak tej żółtej)
możecie dodać gracza farrelli54 ?
mi nawet nie znajduje takiego gracza po nicku w grze, widzę też że nie jest zbyt aktywny

a co do samego turnieju to miło się zaskoczyłem bo wygrałem już 6 meczy (4 przegralem) i po to o tym mówie aby nowi gracze się nie zrażali.
Gram dopiero 2 tygodnie i ofc nie mam tych wszystkich bombiastych kart jak reszta 100 i więcej poziomowców, ale pomimo to da rade powalczyć nie zawsze ofc ale przynajmniej mam fun że już dwóch 1500 elowców z odpimpowanymi deckami udało mi się pokonać.
zwał jak zwał dzięki za organizację turnieju, fajnie to urozmaica tą świetną grę, oby było ich więcej:D
i do zobaczenia jak już będę miał setny poziom :P
A.//

Bazaltovy
09-20-2013, 09:41 AM
Wciąż czekam na przyjęcie zaproszenia przez tych graczy: Mefisto_87, Raribu, Wiki-ng. (Wiem, że mogłem wcześniej odrzucić niektóre z tych osób - po prostu sądziłem, że jesteście randomami. Nie wiedziałem, że grupy na Puchar są już stworzone. ;D)

Kappa-1, Wojwos, xmiszczux, xRoni - Was wciąż muszę złapać w grze. ;) Dobrze, że mamy dużo czasu...

Bazaltovy
09-20-2013, 10:16 AM
Przepraszam za double posta, ale prześledziłem profil farrelli54. Wysłał kilka wiadomości o identycznej treści na kilku randomowych wątkach. Wygląda mi to na a) idiotę, b) słabego bota.

W każdym razie, każdy w grupie śmierci ma free wina :D Nisevarosku, nie dziękuj. :)

ElkazFATE
09-20-2013, 10:29 AM
Jeśli ja prowadzę w grupie śmierci z bilansem 12-1 to nie jest to grupa śmierci:P

Bazaltovy
09-20-2013, 10:49 AM
Albo po prostu zostałeś prosem i jeszcze o tym nie wiesz. :D

ElkazFATE
09-20-2013, 11:00 AM
Albo po prostu zostałeś prosem i jeszcze o tym nie wiesz. :D

Ja prosem? HAHA

Zobacz jak motałem się w końcówce pierwszej walki z tego filmiku^^ :

http://www.twitch.tv/elkazfate123/c/2957956

DanielKurzempa
09-20-2013, 12:27 PM
Jeśli ja prowadzę w grupie śmierci z bilansem 12-1 to nie jest to grupa śmierci:P

Bo grupa śmierci to grupa czerwona :)

ElkazFATE
09-20-2013, 01:17 PM
Bo grupa śmierci to grupa czerwona :)

No nie wiem czy czerwona, w sumie jak ludzi pozapraszałem to wychodzi, że jest 6 osób z elo 1500. Wg mnie prędzej niebieska ze względu na c4r-n4ge, trafixa, mazzsparowa i innych świetnych graczy.

DanielKurzempa
09-20-2013, 01:35 PM
No nie wiem czy czerwona, w sumie jak ludzi pozapraszałem to wychodzi, że jest 6 osób z elo 1500. Wg mnie prędzej niebieska ze względu na c4r-n4ge, trafixa, mazzsparowa i innych świetnych graczy.

Jak pewnie sam już to zauważyłeś 1500 elo wcale nie musi gwarantować że dany gracz jest dobry zwłaszcza jak nie może używać "Tydzień Surowości" :)

ElkazFATE
09-20-2013, 01:43 PM
Zawsze to jest jakiś wyznacznik, ale w praniu różnie to wygląda:)

Bazaltovy
09-20-2013, 10:11 PM
Tak DK tłumaczy sobie brak siebie w tej grupie. :P

DanielKurzempa
09-20-2013, 10:55 PM
Tak DK tłumaczy sobie brak siebie w tej grupie. :P

Znajdź choć jeden post na forum grze napisałem że jestem dobrym graczem :)

Grethold
09-20-2013, 11:16 PM
Przydałaby się aktualizacja :)

Legenda-
09-21-2013, 12:35 PM
Wciąż czekam na akceptacje zaproszenia graczy : Rumun09 , Quazpup , Bony666.

Grupa"żółta"

ElkazFATE
09-21-2013, 12:59 PM
@legenda

Ja do tej pory nie doczekałem się odzewu ze stony Rumuna i Bony'ego, nawet na pw na forum. Chyba panowie dali sobie spokój z turniejem.

Todbringer1960
09-21-2013, 01:43 PM
niestety pomimo rozegranego pojedynku z graczem ZAZUSA123 nie umialem przesłac ekranu zakonczenia pojedynku.prosze odnotownie w statystykach ze sie odbyl.

DwaMiecze
09-21-2013, 02:06 PM
Ja do tej pory nie doczekałem się odzewu ze stony Rumuna i Bony'ego, nawet na pw na forum. Chyba panowie dali sobie spokój z turniejem.
u mnie to samo tylko tych 2 (no poza nieobecnym farelli54) tylko mi zostało do ukończenia wszystkich meczy
A.//

TrafixPL
09-21-2013, 05:41 PM
No cóż, ja już chyba nie mam szans w grupie niebieskiej, 4 porażki to zdecydowanie za dużo o wiele lepiej idzie mi u Azy niż tutaj. Największym moim bólem tutaj był chyba system BO1 jak dla mnie.

Gamdur
09-21-2013, 07:15 PM
Grupa zółta.
Mój nick : Gamdur.
Po prostu ,,Gamdur''

Wszystkim wysłałem zaproszenia.
Kilka oczekuję, a kilka nie idzie wbić.

Np : KonradC2012

W razie co walkowery i +1.
Pozdrawiam
Każdy tak powinien mieć + 1.
Co zadeklaruje...

Grethold
09-21-2013, 10:16 PM
Gracz: Kamil875 raczej nieobecny :)

SakataUsui
09-21-2013, 10:18 PM
Ja z Kamilem rozegrałem swój pojedynek.

Grethold
09-21-2013, 10:23 PM
To przepraszam, ode mnie nie przyjął zaproszenia ;/

Bazaltovy
09-21-2013, 11:19 PM
Również z nim grałem. Może wyślesz mu tu Prywatną Wiadomość?

falvin007
09-22-2013, 12:51 AM
@legenda

U mnie też nie odebrali zaproszeń. :/

Legenda-
09-22-2013, 10:14 AM
KonradC2012 umawiał się ze mną 2 x na grę i dzisiaj usunoł ze znajomych... :D

chyba w/o :D

Kamil875
09-22-2013, 11:50 AM
Wszystkich z mojej grupy (zielona) dzisiaj przyjąłem do znajomych lub wysłałem zaproszenia.

ElkazFATE
09-22-2013, 12:28 PM
Bony666(grupa żółta) napisał mi pw, że będzie grał od poniedziałku.

WhiteRoman
09-22-2013, 04:06 PM
Z grupy pierwszej ktoś ma kontakt z graczami?
wpierdolol
botoxownia
XuuKeeAce

Nie przyjęli do tej pory mojego zaproszenia.

TrafixPL
09-22-2013, 04:15 PM
XuuKeeAce i wpierdolol również mnie nie przyjęli, z Botoxownią grałem bez problemów :)

mazsparrow
09-22-2013, 04:27 PM
Ja też nie mam przyjętych zaproszeń od wpierdolol,botoxownia,XuuKeeAce. Wysłałem do nich PW na forum, ale jak do tej pory nie ma odzewu.

trupiciel
09-22-2013, 05:45 PM
Oczywistym jest, że w turniejach tego typu najczęściej zwyciężają gracze, którzy mają już sporo doświadczenia w grze. Nie oceniałbym jednak tego tak kategorycznie, gdyż nawet osoba z teoretycznie "gorszą" talią może okazać się skuteczniejsza, a jej talia równie konkurencyjna jak talie graczy o dużym stażu gry.

Dziękuję za informację. Korekta zostanie wprowadzona wraz z następną aktualizacją tabeli. Aby uniknąć podobnych pomyłek, proszę, aby zrzuty ekranu wyników przesyłali zwycięzcy pojedynków. :)

Każdy może wygrać. Zwłaszcza, że bawimy się w systemie bo1 - słaba ręka po mulliganie i jesteś na straconej pozycji ;)

Vitto666
09-22-2013, 08:45 PM
Proszę o kontakt na forum albo w grze następujących zawodników z grupy żółtej: Bony666, bratek91, CharlesSykes, KonradC2012, maly_drab, Qazpup, Rumun09 i sceptiler celem ustalenia czasu pojedynku.

CzarnyHetman

odszczep
09-23-2013, 10:51 AM
Mi pozostały do rozegrania 3 mecze: Ciolkmen, Raribu i Wojwos (ten nie odebrał zaproszenia). Na tygodniu jestem dostepny tak po 20. Na weekendach trochę częściej.

Nisevaros
09-23-2013, 02:50 PM

Ze względu na liczbę odbytych pojedynków w ciągu weekendu tabele zostaną zaktualizowane we wtorek rano. Tabele są aktualizowane manualnie, na podstawie przesłanych informacji o wynikach, co sprawia, że jest to proces czasochłonny. Dziękuję za zrozumienie.

trupiciel
09-23-2013, 03:14 PM
Ze względu na liczbę odbytych pojedynków w ciągu weekendu tabele zostaną zaktualizowane we wtorek rano. Tabele są aktualizowane manualnie, na podstawie przesłanych informacji o wynikach, co sprawia, że jest to proces czasochłonny. Dziękuję za zrozumienie.

Idzie znienawidzić excela, co nie? :D

Na przyszłość warto, myślę, rozważyć opcję przeniesienia się na http://challonge.com/ - gdzie każdy z graczy mógłby wpisywać wyniki własnoręcznie, a Ty musiałbyś zajmować się 'jedynie' rozsądzaniem sporów ;)

GRUPO CZERWONA:

Jak coś to wieczorami powinienem być dostępny codziennie w grze jak i na czacie - http://www.mmdoc.net/chat/ nick 'trupi'

odszczep
09-23-2013, 09:52 PM

Z drugiej strony aktualna tabela może być przyczynkiem do manipulacji :)

Gamdur
09-24-2013, 12:58 PM
Wysoki poziom turnieju co cieszy.
Ja gram dla przyjemności i gram dopiero jakieś niecałe 3 tyg:P ..powiedzmy 2,5 tyg.

Przeciwnicy, którzy mnie pokonali :), to weterani.
Powodzenia wszystkim i gramy dalej.

Na razie z większościa graczy nie mogę się skontaktować.

3 zwycięstwa, 6-7 porażek :D musze zerknąć.
W każdym razie 1 graczowi padł net i powtórzyliśmy i wygrał i brawa dla niego.

Taka informacja z innej beczki.
Udało mi się wygrać 10 gier pod rząd, a raz tylko ktoś wyszedł na starcie.
Także zadowolony jestem :D
Raz z 10 dni temu miałem max ranking 1203, a tak 1180-1190 max.
Dzisiaj mam 1303 i niezależnie co będzie się działo dalej, jest to dla mnie olbrzymi sukces.

Zwłaszcza, że nie mam takich imba kart, ale nie będę tutaj wchodził w szczegóły.

Pozdrawiam :D

Nabu_87
09-24-2013, 07:16 PM
Kiedy zostaną zaktualizowane tabele?

ElkazFATE
09-24-2013, 08:09 PM
We wtorek rano. Nisevaros napisał to kilka postów wyżej.

Bazaltovy
09-24-2013, 08:29 PM
Z przyczyn techniczno-inszych nie mógł tego zrobić dziś rano. Pozostaje tylko czekać.

xmiszczux
09-24-2013, 08:34 PM
jak nie mogl tego zrobic , nbapisal ze we wtorek rano, ale czy powiedzial ktory wtorek?? :P:P

Nabu_87
09-24-2013, 08:44 PM
We wtorek rano. Nisevaros napisał to kilka postów wyżej.
Widziałem.

Wtorek rano już minął, dlatego pytałem.

ElkazFATE
09-24-2013, 08:56 PM
@Nabu

Nisevaros miał dzisiaj sporo do roboty, dostałem od niego 2 pw z potwierdzeniem, ale potem ucichło i dostaliśmy dwa przetłumaczone teksty(patch note i road to paris), później widzialem go na czacie streamu. Jutro pewnie zaktualizuje.

C4r-n4ge
09-24-2013, 11:12 PM
Nietestety nie mogę do tej pory nawiązać kontaktu z 3 graczami z mojej grupy - czyli Durajczyk, wpierdolol oraz XunKeeAce. Żaden z nich nie odpisał na moje pw na forum z prośbą o umówienie się na pojedynek. Wpierdolol oraz XunKeeAce ponadto do tej pory nie przyjęli mojego zaproszenia w grze. Durajczyka rzecz jasna mam już od dawna w znajoych tym niemniej w grze nie spokałem go do tej pory. Prosiłbym tych graczy o kontakt - najlepiej na pw na forum, a dwóch którzy nie zaakceptowali zaproszenia o zaakceptowanie go.

Pozdrawiam

Kuackillah
09-24-2013, 11:28 PM
Carni mam tak samo wpierdololo i ten XunKeeAce nie odebrali zaproszen z Durajem chyba juz grałem

WhiteRoman
09-24-2013, 11:51 PM
Tak samo ja nie mam kontaktu z Todbringer1960. Przyjął moje zaproszenie, napisałem do niego dwa razy w grze, ale za każdym razem nagle się wylogował, proszę o kontakt.

Nisevaros
09-25-2013, 10:13 AM
Tabele wyników zostały zaktualizowane.

Przepraszam za opóźnienie i dziękuję za cierpliwość. :)

ElkazFATE
09-25-2013, 10:41 AM
Widzę, że ostra walka o wyjście z grupy między trójką graczy u niebieskich, a jutro wychodzi dodatek:) Będzie się działo:P

filo9011
09-25-2013, 11:18 AM
Za to w grupie żółtej sytuacja jest nadzwyczaj klarowna :) Pozostała mi jeszcze jedna walka z PsiePole71 oraz tymi dwoma graczami z dołu tabeli co nie grają. Jest szansa :) Można założyć, że Ci dwaj gracze zostaną zdyskwalifikowani i wtedy jeśli wygram z PsiePole71 to awansuje ja i mazsparrow, jeśli przegram będą dogrywki.

odszczep
09-25-2013, 11:58 AM
U mnie błąd - z Devil_fruit6 powinieniem mieć 0 (porażkę). Reszta wygranych ok. Dodatkowo porażki z Grethold, Kamil875, sha4ker0, xRoni
Do rozegrania tylko Raribu i Wojwos

devilfruit666
09-25-2013, 03:47 PM
Potwierdzam,ja zapomniałem screena zrobić dlatego kolega wysłał ;)

ElkazFATE
09-25-2013, 10:30 PM
GRUPA ŻÓŁTA

Grał ktoś już z Bony666? W weekend odpowiedział mi na pw i kontakt się urwał. Zależy mi na rozegraniu z nim pojedynku do piątku, bo później mogę nie mieć na to czasu.

falvin007
09-25-2013, 10:35 PM
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale farrelli54 to jakiś bot.

http://forums.ubi.com/member.php/1471822-farrelli54

W kilku tematach pisze to samo, do tego nie napisał "zgłaszam się" w temacie, tylko znowu to samo, co wszędzie: http://forums.ubi.com/showthread.php/794359-Puchar-Nisevarosa-2-ZAPISY-I-ZASADY?p=9272208&viewfull=1#post9272208 Na dodatek nie ma konta w DoC bo nie można mu nawet wysłać zaproszenia.

Poza tym wysłałem PW do Bony666 i RUMUN09, bo nadal nie przyjęli zaproszeń i nie rozegrali ze mną walk (jak i z większością w grupie).

Bazaltovy
09-25-2013, 10:47 PM
(grupa zielona) Widzę, że mefisto nie wysłał screena naszego pojedynku. Wygrał go, więc pozwalam wpisać mu 1. ;)

Eh, miało się już 10-2, i klops. Nie wyjdę, choćby nie wiem co. Dzięki wszystkim za grę i powodzenia dalej (jestem praktycznie pewien co do tego, kto awansuje :D)!

ElkazFATE
09-25-2013, 11:04 PM
@bazaltovy

janierozumiem skąd możesz wiedzieć kto wyjdzie;p

Bazaltovy
09-26-2013, 12:28 AM
Wydaje mi się, że wychodzą stamtąd tylko miszczowie... no chyba, że przeszkodzi im w tym jakieś szatańskie narzędzie. ;P

Nabu_87
09-26-2013, 07:44 AM
GRUPA ŻÓŁTA

Grał ktoś już z Bony666? W weekend odpowiedział mi na pw i kontakt się urwał. Zależy mi na rozegraniu z nim pojedynku do piątku, bo później mogę nie mieć na to czasu.
Raczej nikt nie grał. Mi nic jeszcze nie odpisał.

A co z graczami Rumun09 i Sceptiler? Próbuję wysłac im prywatną wiadomośc, ale wyświetla się, że nie ma takich użytkowników. W temacie z zapisami też ich nie znalazłem.

ElkazFATE
09-26-2013, 07:55 AM
@Nabu

Są i grałem z nimi. Napiszę później do nich, żeby sie do ciebie odezwali.

Durajczyk
09-26-2013, 07:57 AM
GRUPA NIEBIESKA
Siemano, dzisiaj wychodzi nowy dodatek, więc jeżeli serwery nie padną (a nie ździwię się jeśli tak właśnie będzie) to cały wieczór będę online i jestem gotowy rozegrać wszystkie zaległe walki.

Nisevaros a tak dla jasności, czy można używać kart z nowego dodatku???

ElkazFATE
09-26-2013, 10:08 AM
GRUPA NIEBIESKA
Siemano, dzisiaj wychodzi nowy dodatek, więc jeżeli serwery nie padną (a nie ździwię się jeśli tak właśnie będzie) to cały wieczór będę online i jestem gotowy rozegrać wszystkie zaległe walki.

Nisevaros a tak dla jasności, czy można używać kart z nowego dodatku???

I co z tygodniem surowości? Będzie w końcu dozwolony? Ciężko gra się millem bez tej karty:(

Durajczyk
09-26-2013, 10:44 AM
Nisevaros odpisał mi, że będzie można używać nowych kart i niezbugowanego Week of Bugsterity.
(Osobiście uważam, że to daje przewagę vip testerom, którzy nowe karty/decki mają już obcykane, w przeciwieństwie do 99% graczy).

mauriston91
09-26-2013, 11:23 AM
Legsynn, meiierStream, Nazcain, Posępny Adaś, Trupiciel - proszę o kontakt w grze w celu rozegrania walk. ;)

fasola308
09-26-2013, 11:44 AM
Nisevaros odpisał mi, że będzie można używać nowych kart i niezbugowanego Week of Bugsterity.
(Osobiście uważam, że to daje przewagę vip testerom, którzy nowe karty/decki mają już obcykane, w przeciwieństwie do 99% graczy).
Niestety daje im przewagę ale też sprawi że turniej będzie ciekawszy, osobiście mam jeszcze parę meczy do rozegrania więc skorzystam z nowych kart :)

filo9011
09-26-2013, 12:51 PM
Również się cieszę, z możliwości gry nowymi kartami :) Chyba niewiele osób, które są testerami wyjdzie ze swoich grup, więc może nie będzie źle.

ElkazFATE
09-26-2013, 01:03 PM
Przewagę będą mieli ci, którzy zaoszczędzili więcej pieczęci i złota:) Osobiście ciesze się, że malik dostał po plecach bo już bokiem wychodzi mi granie millem w tym turnieju.

Nisevaros
09-27-2013, 10:59 AM
Witam,

Tabele wyników zostały ponownie zaktualizowane. Przypominam, iż na rozgrywanie pojedynków macie czas jedynie do godziny 12:00 w poniedziałek. Powodzenia!

DwaMiecze
09-27-2013, 11:02 AM
Nie wiem jak inni ale z mojej grupy drugiej (żółtej)
nie udało mi się skontaktować z aż 4rema graczami
Bony666
RUMUN09
KonradC2012
(nie przyjeli moich zaproszen)

o farelli czy jak mu tam juz zapomniałem, nawet nie ma takiego gracza w grze

troche słabo ale co poradzę:(
A.//

falvin007
09-27-2013, 03:18 PM
GRUPA ŻÓŁTA

Oprócz tych co nie odebrali zaproszeń, mam jeszcze KonradC2012, maly_drab, Quazpup i bratek91. Proszę tych graczy o kontakt, wysłałem do was kilka dni temu prywatne wiadomości i nadal zero odzewu. Ostrzegam, że ostatnim terminem w jakim mogę rozegrać mecz, to niedziela wieczorem.

Nabu_87
09-27-2013, 05:05 PM
GRUPA ŻÓŁTA

Też nie walczyłem jeszcze z KonradC2012, maly_drab, RUMUN09, Bony666, pacior352, Sceptiler i TakatoX3. Do wszystkich nich wysyłałem PW, jednak nie dostałem żadnej odpowiedzi.

falvin007
09-27-2013, 06:15 PM
GRUPA ŻÓŁTA

Dobra, złapałem w grze Quazpup i bratek91.

Nadal czekam na potwierdzenie zaproszenia maly_drab i KonradC2012

C4r-n4ge
09-27-2013, 06:20 PM
Również się cieszę, z możliwości gry nowymi kartami :) Chyba niewiele osób, które są testerami wyjdzie ze swoich grup, więc może nie będzie źle.

A dokładniej raczej na pewno nikt z testerów nie przejdzie dalej :-) A faktyczne znaczenie ma bardziej to kto miał ile zachomikowane złota i pieczęci żeby nakupić wystarczająco dużo naowych kart :-)

matewu
09-28-2013, 07:38 PM
Grupa żółta,
szczegolnie Charles i Sceptiler...

bede jutro dostepny pzez wiekszosc dnia z przerwami na afk.
Prosze o kontakt i zachecam do rozegrania ostatnich gier ze mna:)

falvin007
09-28-2013, 08:34 PM
Grupa żółta

Czekam nadal na maly_drab i KonradC2012, będę jutro po południu i cały wieczór. W poniedziałek mnie nie ma. Nadal czekam na potwierdzenie zaproszenia.

Co jeśli do tej pory ci gracze nie rozegrają ze mną walki? Jestem przez te dwa tygodnie aktywny codziennie, więc to powinien być walkower?

DwaMiecze
09-28-2013, 11:08 PM
Grupa żółta
Co jeśli do tej pory ci gracze nie rozegrają ze mną walki? Jestem przez te dwa tygodnie aktywny codziennie, więc to powinien być walkower?

Mam dokładnie tak samo...
ale i tak bez szans na podium wiec co za roznica
A.//

falvin007
09-29-2013, 12:30 AM
Mam dokładnie tak samo...
ale i tak bez szans na podium wiec co za roznica
A.//

Dla mnie jest to różnica, bo wystartowałem w tym pucharze żeby zmierzyć się z czołówką polskiej sceny DoC i nabrać trochę doświadczenia, a przede wszystkim sprawdzić się. :P Punkty za wygraną nie spowodują, że awansuję, ale wolałbym je dostać po rozegranym meczu, a nie z walkowerów. Jeśli będą jakiekolwiek nagrody dla uczestników pucharu, to powinny być przyznawane wszystkim AKTYWNYM graczom, a nie wszystkim którzy się zapiszą. Bo w kolejnej edycji zapiszą się gracze tylko po to, by zdobyć jakiś pakiet "pocieszenia", a będą olewać walki.

Narozis
09-29-2013, 11:44 AM
Mały apel do panow Bul_Kathos i Balandurr z grupy niebieskiej pojawcie sie w koncu w grze bo chcial bym rozegrac ostatnie pojedynki.

falvin007
09-29-2013, 11:52 PM
No nic, ja na dziś powoli kończę, nie ma mnie do godziny 12, więc ci, którzy nie potwierdzili zaproszenia i nie rozegrali ze mną walki niech nie mają do nikogo pretensji. :) Peace i dzięki za grę Grupie Żółtej. Trzymam kciuki za graczy, którzy awansują z tej grupy! :)

odszczep
09-30-2013, 06:38 AM
Obywatel Wojwos proszony o stawienie się do pojedynku. Dziś po 21 będę w grze.

xmiszczux
09-30-2013, 09:49 AM
hmm po 21 to sobie mozesz byc ale po co jak turniej trwa do 12 ;p

Nisevaros
09-30-2013, 11:04 AM
RUNDA 1 PUCHARU NISEVAROSA DOBIEGŁA KOŃCA. JUŻ WKRÓTCE ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE WYNIKI KOŃCOWE.*

*W związku z koniecznością wyjaśnienia kilku zawiłości dotyczących ostatnich pojedynków może to potrwać nieco dłużej niż zaplanowano. Dziękuję za zrozumienie.

DrinkOfMyLife
09-30-2013, 11:21 AM
Dzięki wszystkim za kilka naprawdę interesujących pojedynków w grupie czerwonej :-)

devilfruit666
09-30-2013, 01:27 PM
Dzięki za gre w grupie zielonej oraz tym którzy przez 2 tygodnie nie dali odpowiedzi na wiadomości o pojedynkach, nastepnym razem nie zapisujcie się jeżeli nie macie czasu na grę.

SakataUsui
09-30-2013, 01:49 PM
Ja również dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, mam nadzieję na więcej turniejów w przyszłości :)

Nisevaros
09-30-2013, 02:49 PM
http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/nisevaros.png

Witam,

Tabela wyników została zaktualizowana. Ostateczne wyniki są już dostępne na początku wątku!

Kilka słów wyjaśnienia odnośnie sposobu wyłonienia zwycięzców:

GRUPA NIEBIESKA:
Narozis pokonał mazsparrowa w bezpośrednim starciu i tym samym został jednym ze zwycięzców grupy.

GRUPA ŻÓŁTA:
Tutaj sytuacja była najbardziej skomplikowana, gdyż konieczne było wskazanie zwycięzcy na podstawie pozostałych punktów HP. Poniżej znajdziecie tabelę.
http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/ncup/runda1grupa2tabela.png

GRUPA ZIELONA:
W tej grupie nie było wątpliwości.

GRUPA CZERWONA:
Pawel999k pokonał DrinkOfMyLife w bezpośrednim starciu i tym samym został jednym ze zwycięzców grupy.

Cieszy mnie fakt, iż zawody RUNDY 1 zostały przeprowadzone w duchu fair play bez żadnych poważniejszych naruszeń.

Dziękuję wszystkim za udział w rozgrywkach. Gratulacje dla zwycięzców!

Już wkrótce: RUNDA DRUGA !!! DO ZOBACZENIA NA POLU BITWY!

Wojwos
09-30-2013, 02:50 PM
Ja rozegrałem 9 meczy i jakoś więcej nie. Więc ode mnie osoby mają walkowery (oczywiście ci aktywni). :)

ElkazFATE
09-30-2013, 02:54 PM
@Wojwos

W regulaminie wyraznie było napisane, że gry nierozegrane to zero punktów dla obu stron, o walkowerach nie było żadnej mowy. Co do ludzi, którzy zapisali się na turniej a nie rozegrali nawet jednej gry to powinni dostać bana na kolejne.

falvin007
09-30-2013, 03:18 PM
Co do ludzi, którzy zapisali się na turniej a nie rozegrali nawet jednej gry to powinni dostać bana na kolejne.

Podpisuję się pod tym.

filo9011
09-30-2013, 04:22 PM
Jeżeli ktoś nie rozegrał połowy (lub co najmniej 1/3) powinien mieć bana.
Widzę, że awansowałem, cieszy mnie to :) Gratulacje wszystkim zwycięzcom i chwała poległym!

Co do rundy drugiej to uważam, że powinno to wyglądać podobnie jak w piłce nożnej, czyli:
1st z gr1 vs 2nd z gr4
1st z gr2 vs 2nd z gr3
1st z gr3 vs 2nd z gr1
1st z gr4 vs 2nd z gr2
i powinno to być zrobione w formie drzewka turniejowego. Dzięki temu Ci teoretycznie słabsi zmierzą się z mocniejszymi oraz osoby grające przeciwko sobie w jednej grupie w rundzie 1 będą mieli możliwość zmierzenia się ze sobą dopiero w finale, jeśli oboje do niego dojdą.

ElkazFATE
09-30-2013, 04:33 PM
@filo

Będą dwie grupy po 4 osoby. Przeczytaj poprzedni temat dotyczący Pucharu Nisevarosa.

WhiteRoman
09-30-2013, 07:07 PM
Podpisuję się pod tym.

Ja również.

odszczep
10-01-2013, 10:02 AM
Ja rozegrałem 9 meczy i jakoś więcej nie. Więc ode mnie osoby mają walkowery (oczywiście ci aktywni). :)

Sraty pierdaty. Jak się kolega zgłasza to powinien się wywiązywać z obowiązków.

Ja mając 12 lvl (pierwsze i jedyne konto) wygrałem 4 pojedynki z dużo silniejszymi graczami. I porażki i zwycięstwa to oczywiście nauka i zabawa zarazem.
A podejście typu "przegrałem to już mi się nie chce" to frajerstwo.

Takie 0 za to że komuś się nie chciało zagrać mogło zaważyć na kształcie tabeli dlatego w następnym pucharze trzeba przemyśleć rozwiązanie tego problemu.