PDA

View Full Version : Dylemat co kupić, paczkę za 3k pieczęci, czy herolda za 1,4k.

Xantek94
07-07-2013, 01:29 PM
Witam! Mam dylemat z kupnem paczek za pieczęcie. Mam obecnie niecałe 1,4k pieczęci, czyli za chwilę będę mógł kupić paczkę herolda, lecz brakuje mi kilku ważnych kart typu asasyn (nie mam żadnego) oraz 3 pao i 2 banshee. Nie wiem czy czegoś jeszcze mi brakuje. Ogółem, zaczynałem necro, obecnie mam kilku bohaterów: Belias, Seria, Nergal, Kat, Acamas i Zygfryd. Mam wszystkie wydarzenia z podstawki, lecz nie każdy w ilościach 4 sztuk, jedno z herolda - Dzień Świątyni. Ogółem, brakuje mi głównie epickich i rzadkich kart, niektórych niezwykłych też do 4 sztuk. Trochę ciężko się gra mając bardzo mało kart z dodatku, ale również cierpię na tym, że nie mam wszystkich kart z podstawki i to w wystarczających ilościach. Stąd też mój dylemat, zbierać do kolejnego packu za 3k pieczęci, czy jednak kupić tego herolda i liczyć na kilka pakietów emilo za posiadanie wszystkich karty herolda z danej frakcji?

M0rw47h
07-07-2013, 02:46 PM
Ogolnie tak:
Pao mozesz kupic po 125k w PCD z Crag Hackiem. DA obecnie sa srednie. Banshee przydaja sie tylko w 6/x/x deckach. Z kolei HoV oferuje bardzo dobre karty oraz doskonalych (obecnie dominujacych) bohaterow.
Nigdy nie kupuje pakietow Emilio, sa za drogie.

Xantek94
07-07-2013, 06:10 PM
1. Nie zmotywuje się by zaoszczędzić 75k golda. :E
2. Asasyni są dobrzy np dla takiego nergala 4/1/1 którym obecnie gram.
3. Emilo mi chodziło o achievementy za skompletowanie wszystkich kart z herolda danej frakcji.

Czyli podsumowując, to lepiej kupić herolda?

A może ryzykować i kupić pakiet za 1k pieczęci z podstawki?

M0rw47h
07-07-2013, 06:22 PM
Inwestuj w to czego aktualnie potrzebujesz. Najlepiej najpierw przejzyj spoilery dodatkow na mmdoc i sie zastanow :rolleyes:

Xantek94
07-07-2013, 06:33 PM
Jestem w takiej sytuacji, że potrzebuję po trochu ze wszystkiego. ;/ No cóż, uzbieram chyba na herolda bo szybciej go dostanę. Ah, zapomniałbym, Arcyliszy też mi 2 brakuje. :E

M0rw47h
07-07-2013, 07:32 PM
Arcylisze mozesz kupic w decku z Arianna za 125k golda, znajdziesz tam tez inne karty pokroju Wladcy Marionetek, czy Skoku w Czasie.

Xantek94
07-07-2013, 07:38 PM
No to rozumiem, tylko teraz mieć te 125k. Jak jeszcze 50k to jest taki średni problem po zakupie herolda i zbudowaniu jakiejś sensownej talii (z czym niestety mam problem) i wbiciu tego 1001 elo, tak zdobycie pozostałych 75k to już będzie spory dla mnie, szczególnie, że nie gram aż tak super dużo, czasem jak mam ochotę, ale zwykle koło 20-30 gier max, byleby wbić kolejny poziom, chociaż i tak nie zawsze.