PDA

View Full Version : Przystań czym grać?

Morgotheron2012
06-20-2013, 10:01 PM
Czy jest teraz sens grać przystanią, a jeśli tak to którym bohaterem?
Jezziel - strasznie słaby jego nawet nie ruszam
Sandalphon - kiedyś były na niego decki OTK, ale po nerfie wież czy jeszcze się do czegoś nadaje?
Zygfryd - Po nerfie nie wiem czy jest sens nim grać, jedna szkoła magii to słabo, zdziwiłem się, że go znerfili przecież znowu nie był taki mocny. Nergal i Kelthor wydawali się od niego lepsi.
Kieran - nad nim się zastanawiam najbardziej, bo staty ma fajne i szkoły magii też spoko
Alia - nie znam się na niej i jeszcze nie mam, więc nie wiem.

Co do nowych stworów z dodatku Herold to żaden do mnie jakoś nie przemawia, może jedynie "Mounted Griffin Spearman". Może polecicie jakieś fajne karty.

Jeszcze jedno czy jest sens grać przystanią, gdy nie ma się żadnego Wolf captain? Mam ponad 90% kart z powstania, ale jeszcze nigdy mi się nie trafił WC.

maxis998
06-21-2013, 11:50 AM
Jak dla mnie przystań jest teraz chyba najsłabszą frakcją, bohaterow tez ma strasznie kiepskich, jak miałbym wybierać chyba bym wziął Alie, ew. Kierana. Kiedyś Zygfryd na łutach był też spoko, ale chyba się skończył. Nie wiem jak z tym Sandalphonem, mam go ale nie gram, wydaje mi sie strasznie słaby. Szczerze przy wysokim elo chyba bym odpuścił przystan , chyba że masz jakis pomysł na tę frakcje, ja akurat nie ;/

M0rw47h
06-21-2013, 12:03 PM
Tak na szybko bez ani jednego WC (Sandalphon):
http://www.mmdoc.net/show_deck/5853/

Imho z WC jeden z najlepszych deckow w meta.

Morgotheron2012
06-21-2013, 12:28 PM
Na razie gram Sandalphonem na poziomie około 1150 elo, a combo z przestawianiem i zadawaniem 2 dmg jest bardzo interesujący. Najgorzej gra mi się przeciwko Arianie.