PDA

View Full Version : Necro Sierra 5/3/2

Bladeyyyy
05-23-2013, 07:03 PM
Oto moja talia, doszedłem nią do ELO 614 i nadal pnę się w górę jednak chce poznać jakieś porady i oceny na temat mojej talii, które bardzo mi się przydadzą. Lepszej złożyć nie mogłem bo jak na razie jest brak dobrych kart... http://www.mmdoc.net/show_deck/3399/

SakataUsui
05-23-2013, 08:58 PM
Chyba coś się nie udało, brak linku do talii :)

Bladeyyyy
05-24-2013, 04:01 PM
Link już dodany.

Peacelaw
05-24-2013, 05:15 PM
Najgorsze wydarzenia jakie mogłeś wybrałeś. Dzień Fortuny jest słaby, bo za drogi, a Świętowanie dobiera kartę także Twojemu przeciwnikowi, a przecież nie chcemy mu pomagać.

Wampirzy Asasasyn także jest słaby, bo zawsze można go zignorować(tylko 1 ataku), lub zastawić dwoma słabymi stworzeniami.

Bladeyyyy
05-24-2013, 06:57 PM
No to czymś muszę zastąpić tego Assasyna, a jeżeli chodzi o wydarzenia to i tak żadko ich używam + dobieranie karty jest w miarę dobre kiedy grasz na rushu i szybciej będziesz atakował przeciwnika, wtedy się sprawdza :) Ale ogólnie co sądzisz o talii?

Peacelaw
05-24-2013, 07:17 PM
Nie wiem jakie masz karty dokładnie, ale myślę ze masz wystarczające, aby zrobić lepszą niż ta.

Bladeyyyy
05-24-2013, 07:45 PM
No cóż, co myślisz mówiąc wystarczająco?

Peacelaw
05-24-2013, 08:32 PM
Wywalić wszystkie spelle, łuty, Wampirzego Asasyna, Wygłodniałe Ghule, Szkielety Plagi, Prządkę Księżycowego Jedwabiu.
Wydarzenia wymienić na: Burze Many, Tydzień Dzikich Dusz, Jarmarki Cieni. Jak nie masz 8 tych to ew. Tydzień Wiedzy
Dodać(jak masz): Banshee, Poszukiwacze Śmierci z Pao, (Rycerz Wampirów, Prządki Losów, Widmo Zemsty, Arcylisze) - dobić do 4 sztuk; z łutów: 4 Obozowiska, Legion Serii, Zawalone Mosty, Ołtarz Ashy.

No i oczywiście zamknąć się w ilości 59 kart.

To jest deck działający podobnie jak Twój poprzedni, czyli napór, który stawia na stworzenia.