PDA

View Full Version : Deutsche Liga - rozpoczęcie niemieckiej ligi MMDOC

Nisevaros
05-08-2013, 10:16 AM
Drodzy Czempioni!

Krótkie ogłoszenie dla wszystkich, którzy mają ochotę zmierzyć swoje siły w pojedynkach z graczami z innych społeczności:

Niemieccy gracze wykonali mnóstwo pracy i rozpoczęli własną ligę dla graczy, która w przyszłości może zostać przekształcona także w ligę międzynarodową. Wszystkich zainteresowanych udziałem w tych rozgrywkach zapraszam na stronę internetową ligi (http://doc-liga.cwsurf.de) oraz na niemieckie forum Duel of Champions (http://forums-de.ubi.com/showthread.php/128590-Deutsche-Liga-Regeln-und-Hinweise), gdzie znajdziecie szczegóły odnośnie zasad turniejowych przedstawione przez Community Manager Aenlin.

Kuackillah
05-08-2013, 11:12 AM
chetnie bym zagrał z nimi lecz niemiecki to jak kula u nogi dla mnie xD
mogła by powstac Polska Ekstraklasa DoC

PMM
05-08-2013, 11:18 AM
Wg mnie zamiast robić ligi to po prostu można by wreszcie uruchomić opcję nieaktywną w grze czyli sortowanie po kraju rejestracji.

Hinteriex
05-08-2013, 12:08 PM
Tylko czemu po niemiecku wszystko T.T. A tak btw. jakby byli chętni, to ja mógłbym współtworzyć taką ligę, jestem na 3 roku infy i może nie używam na co dzień, ale znam te wszystkie HTML'e, PHP, CSS'y, JavyScript czy MySQL, byłby problem czasowy, ale jakby byli chętni do pomocy to trochę czasu by się znalazło...

p.aqua
05-08-2013, 12:10 PM
Fajna inicjatywa, tylko ten barbarzyński dialekt już mniej fajny :(

C4r-n4ge
05-08-2013, 12:42 PM
Myślę, że można spróbować zgłosić się i komunikować tam w języku angielskim - w końcu każdy powinien go znać. W każdym razie ja tak spróbuję :D

Bony666
05-08-2013, 01:38 PM
Jak ktoś ogarnie temat gdzie dokładnie i co trzeba zrobić aby się zarejestrować to ja bym był chętny...

C4r-n4ge
05-08-2013, 02:18 PM
Właśnie zasięgnąłem języka u naszych Niemieckich kolegów. I niestety wygląda na to, że Nisevaros popełnił błąd. Liga Niemiecka faktycznie ruszyła ale goilo (jej założyciel) tłumaczył mi, że ta edycja ma obejmować jedynie rozgrywki Niemieckie. Dopiero w jakiejś przyszłości planują przekształcić to w rozrywki międzynarodowe dostępne dla wszystkich graczy.

Tasemo
05-08-2013, 02:18 PM
Hey guys, I'm not sure if I understand the post correctly, but at the time the league is not internationally yet! Although there are plans about an international league, it will take several months to begin. Once I talked to the admin of the league, I will post new information here.

UpiornyRycerz
05-08-2013, 02:28 PM
mogła by powstac Polska Ekstraklasa DoC

Właśnie skoro Niemcy wpadli na ten pomysł to Polacy go ukradną i lepiej zrealizują.
Tak naprawdę nie wymaga to aż tak dużo pracy tylko chęci kilku osób.

Nisevaros
05-08-2013, 02:29 PM
Właśnie zasięgnąłem języka u naszych Niemieckich kolegów. I niestety wygląda na to, że Nisevaros popełnił błąd. Liga Niemiecka faktycznie ruszyła ale goilo (jej założyciel) tłumaczył mi, że ta edycja ma obejmować jedynie rozgrywki Niemieckie. Dopiero w jakiejś przyszłości planują przekształcić to w rozrywki międzynarodowe dostępne dla wszystkich graczy.

Nie widzę błędu w ogłoszeniu. :)
Jeśli jednak coś było niejasne, to bardzo dziękuję za informację.

C4r-n4ge
05-08-2013, 02:38 PM
A ja tymczasem zapraszam do dyskusji w tym temacie:

http://forums.ubi.com/showthread.php/769285-Czas-si%C4%99-zorganizowa%C4%87-i-podzia%C5%82a%C4%87-dla-naszej-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-stronka-liga-turnieje?p=9061770#post9061770

Myślę że czas już rozpocząć działania z naszej strony... :D