PDA

View Full Version : Niezbalansowane talie...

GarDenMorTen
04-28-2013, 04:34 PM
Nie wydaje wam się, że talia przystani jest niezbalansowana?
Podam przykład grając talią przystań, mamy serafin która ma 2 regeneracji hp , obrońce który paruje nasze ataki i healera który przywraca 3 hp stworom.
Takie zastosowanie pozwala na utrzymanie przez długi czas dominacji nad przeciwnikiem, który nieszczęśliwym trafem nie ma żadnego zaklęcia negującego owe umiejętności.
I co w takiej sytuacji zrobić po za poddaniem się????
Obrońca mający statystyki 1/1/4 i umiejętność, która obniża poziom obrażeni otrzymane o 2, a za nim healera z statystykami 1/0/6, który leczy 3 punkty hp na dole serafin który ma statystyki 3/1/5 i regeneruje 2 pkt. hp, jeżeli nie mamy stworów z podobnymi statystykami i umiejętnościami lub z umiejętnościami które hamują heal to jest GG dla nas.
Według mnie heal powinien zostać zmniejszony do maksymalne 2, a regeneracja hp do 1 ponieważ statystyki, które ma serafin pozwalają mu na tankowaniu obrażeń jak i zadaniu obrażeń naszemu oponentowi.
Proszę o wasze uwagi i poprawienie mnie jeżeli popełniłem błąd w ocenie przystani.

filo9011
04-28-2013, 10:42 PM
Akurat czepiłeś się najsłabszej frakcji XD W przystani dobra jest tylko talia na Kierana oraz OTK.
Odnosząc się do Twojego tematu jestem wręcz przekonany, że grasz na niskim poziomie i masz słabe jednostki. Przeciwko pretorianom nie stawiaj jednostek walczących wręcz tylko strzelające lub latające. Szczególnie latające są przydatne, bo zdolność giermka również na nie nie działa. Co do istot odnawiających życie to zwróć uwagę, że one praktycznie nie atakują. Na wyższych poziomach nie uświadczysz żadnej jednostki tego typu, bo tylko marnuje się jeden slot na polu. Jedynym wyjątkiem jest Eleonora.
Podsumowując: blokerzy to nie problem, jednostki latające (szczególnie w nekropolii) oraz czary od razu ich sprzątają. Dodatkowo ze względu na to, że mają mało ataku ja ich po prostu olewam póki nie stoi za nimi coś silnego :)