PDA

View Full Version : Analiza Bohaterów #7 - Kat, Poszukiwacz Wolności

Nisevaros
04-26-2013, 01:00 PM
http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/heroes_analysis_Kat.png

Drodzy Czempioni!

W tym tygodniu w naszej Analizie Bohaterów poddajemy ocenie graczy kartę Kat, Poszukiwacz Wolności!
Jakie według Was są TRZY podstawowe zalety oraz wady tej karty?

Do ich opisania możecie wykorzystać poniższy wzór:

(+)...
(+)...
(+)...

(-)...
(-)...
(-)...

rara88
04-26-2013, 01:13 PM
Z reguły spotykany tylko przy taliach OTK. Ostatnio jednak gram sobie na Kacie 4/1/4 - ataki z zaskoczenia i te sprawy. Gra się naprawde przyjemnie i co najważniejsze skutecznie. Mam tylko nadzieje, że w nadchodzącym rozszerzeniu dodadzą jakąs konkretną walczącą wręcz lub latającą kritke za 3 surowca czego cholernie brakuje w twierdzy ;)

Khaeldorn
04-26-2013, 01:22 PM
Jak każdy poszukiwacz nie ma specjalnego skilla.Zwykły bohater który właściwie nadaje się tylko na OTK, czy to na ToO czy KGF.

O ile magia ziemii daje radę to w powietrzu mało przydatnych czarów, brakuje mass dmg. Właściwie każda inna szkoła magii ma jakiś mass dmg, Armageddon, Tsunami, Dzwon, Klątwa zaświatów czy nawet Word of Light.

(+)2 Fortun
(+)Magia Ziemii
(+)OTK

(-)Magia powietrza
(-)Magia powietrza
(-)OTK

rara88
04-26-2013, 02:09 PM
Mógłbyś rozwinąć skróty ToO i KGF pierwszy raz je widze :P Uważam że magia powietrza jest lekko niedoceniana głównie przez to, iż nie ma porządnego bohatera, którym możnaby ją wykorzystać, oczywiście nie twierdzeże jest najlepsza jednak chciałbym wypróbować ją w grze sensownym bohaterem mogącym skorzystać z jej potencjału głęboko w niej drzemiącego moim zdaniem ;)

Kuackillah
04-26-2013, 02:28 PM
ToO - Tower of Oblivion - Wieża Niepamięci
KGF - Kat's Grand Finale

rara88
04-26-2013, 02:42 PM
Ahh tak mogłem wywnioskować z wypowiedzi ale nie uważnie przeczytałem, dzięki ;)

Khaeldorn
04-26-2013, 02:55 PM
Sorki za te skróty ale ma złamaną rękę i ciężko się pisze, więc gdzie mogę daję skróty.