PDA

View Full Version : Złożenie decku.

wojtas397
04-13-2013, 01:26 PM
Witam,
Dopiero zaczynam raczkować w M&M DoC, więc wychodzę z zapytaniem jak mogę zrobić dobry deck z kart, które mam. I przy okazji zanim zacznę się trudzić w przepisywaniu nazw wszystkich moich kart, to czy moglibyście mi powiedzieć czy istnieje sposób, żeby zrobić to szybciej? Dziękiza pomoc. jak tylko odpowiecie co do kopiowania to albo przepisza albo dzięki waszemu magicznemu sposobowi wkleje czy cuś. Wielie dzięki z góry.

Durajczyk
04-13-2013, 01:52 PM
Stwórz deck na stronce www.mmdoc.net i wklej tu linka.

Znam się tylko na deckach z jednym hero.. Jezziel (LOL ;)), więc raczej Ci nie pomogę.

wojtas397
04-13-2013, 02:33 PM
Chyba jednak napiszę kogo mam, bo coś mi tam niw wychodzi, bo zapisać decku nie mogę w każdym bądź razie posiadam z inferno takie oto stwory. Oczywiście mam jeszcze z innych frakcji, ale to już za duzo rozpisywania, jakby bylo coś istotnego to mowcie to dam znać czy mam, a więc:

Inferno

Bohaterowie:
-Garant
-Kal Azaar

Wydarzenia:
-1 xBurza many
-3x Tydzień wiedzy
-1x ydzień umarłych
-3x Świętowanie
-1x Miesiąc Szmaragdowej pieśni
-2x Dzień fortuny
-4x Tydzień zbrojmistrzów
-3x Miesiąc tańczących płomieni ( w tym 1 taka błyszcząca :P Co to znaczy?)

Stworzenia:
-6x Maniak
-3x Piekelny Ogar
-5x Łowca z pao
-2x najemny Zbir
-1x mroczny asasyn
-1x Wędrowny Bard
-3x helesjański Bibliotekarz.
-4x Sukkub
-2x Rodzicielka
-3x Szaleniec
-2x Dziki Gryf
-1x Morski Elf Łucznik
-2x Dręczyciel
-3x Niszczyciel(Jaggernaut)
-2x Cerber
-3x pomniejszy żywiolak powietrza
-4x pomniejszy żywiolak ognia
-2x Pająk księżycowego jedwabiu.
-2x czart
-3x lilim
-1x matka roju
-1x pustoszyciel
-1x pomniejszy zywiolak ziemii
-1x oprawca
-1x czarci lord
-1x czarodziejka chaosu

Zaklęcia:
-4x ognisty pocisk
-3x ognista pułapka
-2x oczyszczenie
-6x rozroszenie magii
-2x spowolnienie
-1x ognista tarcza
-1x uścisk wampira
-1x oslabienie
-3x teleportacja
-3x pieczęć śmierci
-2x portal miejski
-1x kula ognia
-1x spopielenie
-1x pożeracz dusz
-1x tajemna obrona
-1x skok w czasie

Łut szczęścia:
-3x miejsce zasadzki
-2x ołtarz zniszczenia
-3x smocza żyła
-1x dostawa broni
-3x kartograf
-3x flaga werbunkowa
-2x zrzadzenie losu
-2x jama nienawiści
-2x dom szalenstwa
-5x rozpadlina chaosu
-1x zawalony most
-3x obozowisko
-2x wezwanie do broni
-1x obserwatorium
-1x posiłki
-1x Egzorcyzm Garanta
-1x kryształ objawienia
-1x kamień oświecenia

Nawet nei wiecie ile to pisałem... Wybrałem zaklęcia pod szkoły magii bohaterow, dobrze zrobiłem? Stworzenia inferno i neutralne i zaklęcia i łuty szczęścia też. to jak? jak WY to widzicie?

Ralaz007
04-13-2013, 03:23 PM
Karta błyszcząca się świeci i tyle - gdy masz 4 kopie tej samej karty, otrzymujesz +10 do prywatnego lansu. Ten egzorcyzm garanta... ostatnia karta jaka mi brakuje z inferno i z łutów szczęścia :(
Ogólnie proponuje jako bohatera Garanta i ograniczyć jednostki do 4 poziomu, magię do 4 poziomu również, a szczęścia nie ruszać. Na upartego wrzucić jedną-dwie karty z 5 poziomu siły. Wiekszość z kart neutralnych jest na granicy użyteczności. Z tych grywalnych to Mroczny Assasyn, Poszukiwacz śmierci z pao, morski łucznik (z nim różnie bywa) i pająk księżycowego jedwabiu. Żywiołakiem ognia można się bawić, ale jego koszt jest taki sam co lilim, przez co jest za nią mocno w tyle.

wojtas397
04-13-2013, 04:17 PM
A w jakie Pakiety inwestować? Te z bohaterami? bo podobno Xorm jest fajny. ^^

I jak sprawa wygląda z zaklęciami i łutami?

wojtas397
04-13-2013, 04:50 PM
Inaczej, bo już mi się totalnei w glowie poprzewracało... Jakwy byście widzieli moją talię?

Ralaz007
04-13-2013, 10:55 PM
Niestety do grywalnego zestawu ci trochę brakuje i Xorm tutaj nie nic nie da. Potrzebujesz więcej kart robiących zagrożenie, typu pustoszyciel, więc możesz albo kupować zwykłe pakiety, albo bohaterskie i co te 6-10 poziomów kupować zestaw za 1000 pieczęci. Wybór należy do ciebie.

wojtas397
04-14-2013, 10:25 AM
Nie wiem czy jest jakiś ens, kupiłem pakiet i już 3 raz dublują mi się bohaterowie.... To od razu ich złożylem w ofierze... Zawsze te 3k golda do przodu. Ja to jak zwykle mam pecha...
Przy mojej obecej talii (lekko zmodyfikowana inferno), przegrywam każdą rundę przeciwko twierdzy... Jak z tych kart które posiadam mogę złożyć coś żeby sobie lepiej z nimi radziło? Albo jakie karty których nie mam dałyby coś tutaj przeciwko twierdzy i ogólnie poprawily rozgrywkę?