PDA

View Full Version : Newbie Pyta.

YuichiOgata
04-10-2013, 11:14 AM
Mam może trochę głupie pytanie :), czuje sięjakbym był słaby w ciul :p. Przeczytałem FAQ dla początkujących i mimo tego po skończeniu tutorialu :) nie mogę sobie poradzić już z pierwszą misją z orkami :O czy coś w tym stylu :P. Nie mam pojęcia czy jestem słabym strategiem czy nie wbiłem się jeszcze wystarczający w system :p. Czy ktoś z was mółby podać mi jakąś taktyke? Jakieś początkowe porady typu , jak zacząć mecz ? :) Z góy dziękuje jeżeli ktoś zwróći uwagę :).

Jeszcze dopiszę że jest to Talia Necropolis

p.aqua
04-10-2013, 11:39 AM
Proponuję Ci, byś przeszedł misje treningowe raz jeszcze. Jeśli nadal nie będziesz rozumiał.... to jeszcze raz :)

Zasady gry są bardzo proste. Po wnikliwym zaliczeniu misji treningowych, nie powinieneś mieć żadnych problemów.

Aramil_S
04-10-2013, 10:36 PM
Jak wyżej, jeśli to nadal nie pomoże to wykorzystaj fakt, że przy grze z komputerem masz nieograniczony czas.
Przed każdym ruchem staraj się określić co dokładnie dają konkretne karty i zasymulować jak zadziałają na aktualną sytuację, jak również co przeciwnik może później zrobić (dla uproszczenia możesz uznać, że dysponuje takim samym deckiem jak twój). Wykonując takie ćwiczenie, prędzej czy później osiągniesz biegłość w decydowaniu jaka karta jest aktualnie najlepszym wyjściem.

PS: Nie wiem na której walce się zatrzymałeś, ale część pojedynków z kampanii jest naprawdę trudna, jeśli ma się pecha do kart ;)