PDA

View Full Version : Prosze o pomoc

Azumi25
04-04-2013, 10:27 AM
Witam pomoze mi ktoś złożyć deck Świątyni z takich kart

http://www.mmdoc.net/show_deck/1160/

p.aqua
04-04-2013, 10:42 AM
Przyznam, że trochę nie rozumiem twojej prośby. Klikając na linka spodziewałem się, że ujrzę ubogą kolekcję początkującego gracza, który to ma problem, by z tej lichości cokolwiek zbudować. Okazało się jednak, że Twojej kolekcji to ja mogę tylko pozazdrościć (szczególnie trzech DA). W czym mamy Ci pomóc, skoro na stronie internetowej, na której umieściłeś swoje karty, jest wiele talii Świątyni? Mając takie zasoby kart, jesteś w stanie zbudować praktycznie wszystko. Na pewno coś ciekawego dla siebie tam znajdziesz.

No chyba, że chciałeś się pochwalić :)

Azumi25
04-04-2013, 10:58 AM
Nie chciałam sie niczym chwalić po prostu nie wychodzi mi robienie decka kazdym dochodzę do 500 elo i nie moge sie dalej przebic

p.aqua
04-04-2013, 11:41 AM
Zatem może to nie jest kwestia talii, a praktyki? Granie Sanktuarium nie jest proste, choć moim zdaniem bardzo ciekawe. Trzeba pogłówkować, by odpowiednio tasować unikami stworki przeciwnika na stole, zamrażać i przejmować kontrolę nad polem gry.

Ja zbudowałem sobie na szybko deck własnie z tej strony internetowej, by zaliczyć wyzwanie 30 wygranych. Była to wersja na stworkach i czarach. Poszło gładko. Dodam, że grałem na poziomi ELO 1200-1300. Tam jest na prawdę sporo fajnych decków, które możesz zbudować. Poszukaj.

trupiciel
04-05-2013, 05:35 PM
Olej sanktuarium, złóż Haven albo Inferno.