PDA

View Full Version : Gracze którzy nie umieją przegrywać

DjTechShadow
04-02-2013, 10:39 PM
Często jest tak, że wygrywając bądź gdy rywalizacja jest naprawdę zacięta pewne osoby nie wytrzymują napięcia i puszczają im nerwy. Wiadomo to tylko gra i tak to trzeba traktować więc postanowiłem byśmy zamieszczali tu godne pożałowania wpisy takowych osób, by grając z nimi następnym razem, oraz gdy będą grali z takimi osobami inni ludzie maksymalnie przedłużać takowym osobom rozgrywkę, bo obrażanie przez neta wiadomo czym zalatuje :)

[Ukryto]

Bazaltovy
04-02-2013, 10:45 PM
Aaach tak, TakeItToTheTop. Kelthora też nie lubi. Jest to dość regularny uprzykrzacz życia.

Dominik223581
04-02-2013, 10:51 PM
Panowie, jak można do siebie pisać? :p

ewrzen
04-03-2013, 01:25 PM
Świetny pomysł, choć od jakiegoś czasu nie trafiam na takich "graczy". Najlepiej jest zrobić na początku tego wątku aktualizowaną listę takich delikwentów. Może CM zainteresował by się tym. Hail Black List.

Muerte79
04-03-2013, 03:23 PM
Nie widziałem, że można być noobem w tej grze.

DjTechShadow
04-03-2013, 03:53 PM
Cóż poradzę, że takowy jestem, wygrywam więc jestem n00bem, trzeba się pogodzić z tym faktem :)

Nisevaros
04-04-2013, 09:32 AM
Witam,

Powyższy wątek jest niestety niezgodny z regulaminem forum i polityką "no naming and shaming", czyli "zakazem wyzywania" i dlatego też zostaje zamknięty. Również wszystkie zamieszczone zrzuty ekranu zostaną odpowiednio udokumentowane i ukryte. Zapewniam też, że każde zgłoszenie niewłaściwego zachowania w grze jest dokładnie badane i właściwe działania są podejmowane.
Jeśli w przyszłości poczujecie się dotknięci przez obelgi innych graczy podczas komunikacji w grze, nie wahajcie się powiadomić o tym swojego CM lub naszej obsługi Wsparcia.

Dziękuję za zrozumienie.