PDA

View Full Version : Specjalna oferta w Piekielnej Otchłani!

Nisevaros
03-25-2013, 02:15 PM
Drodzy Czempioni,

Mamy dla Was specjalną ofertę! To Wy zadecydujecie, która z kart pojawi się w ten piątek w Piekielnej Otchłani!

Serdecznie zapraszamy do udziału w ankiecie.

Do zobaczenia na Polu Bitwy!
Zespół Duel of Champions

C4r-n4ge
03-25-2013, 02:33 PM
No nie do końca my - bo wybór jest jedynie spośród 3 Epików... Ja mam akurat wszystkie wymienione x4 ale zagłosowałem na Banshee jako że wydaje się najpotrzebniejsza dla innych graczy.

PMM
03-25-2013, 02:38 PM
Banshee bardziej bo Yeti jest z voida natomiast wkurzający jest brak karty z podstawki mimo tylu otwartych paczek. Ostatnio otworzyłem kolejną paczkę uzbieraną dzięki 50lvl i liczyłem na banshee albo dark assasin'a i oczywiście znów lipa. Zamiast się cieszyć z otwierania paczek to zaczynam do tego podchodzić na zasadzie "i tak będzie lipa a kolejne sensowne pieczęcie na lvl 100".

DjTechShadow
03-25-2013, 06:24 PM
Zagłosowałem na Yeti bo jego mam tylko 2 sztuki.

DanielKurzempa
03-25-2013, 06:42 PM
To musi być Zwierzchnik Klanu Czarnej Czaszki nie przewiduje innej opcji.

Nabu_87
03-25-2013, 06:46 PM
Czy to głosowanie to jednorazowa akcja, czy nowa tradycja? :)

epicafricantoad
03-25-2013, 10:13 PM
Ja zagłosowałem na banshee:D Posiadam już, ale wielu graczom necro się przyda.

Kinio3
03-25-2013, 10:27 PM
Wszystkie karty mam z trójki wymienionych. Lepiej jakby pojawiała się karta Poczukiwacz śmierci z Pao bo za cholere nie moge jej trafic :( Ale Banshee bardziej sie przyda nowym graczom :)

Morgotheron2012
03-25-2013, 11:01 PM
Zwierzchnik klanu czarnej czaszki.

Durajczyk
03-25-2013, 11:54 PM
Pao każdy może kupić w sklepie w pakietach z Crag Hackiem i to za golda! 125 000 i zero stresu i ryzyka.

Sam swego czasu daawno temu dwóch tak dokupiłem do kompletu.

Kinio3
03-26-2013, 01:14 AM
To wiem że moge sobie kupić ale na tyle otwartych pakietów i nie trafić.

Muerte79
03-26-2013, 09:16 AM
Cieszę się, że każdy się pochwalił co ma i ile razy, ale to jest ankieta a nie pytanie otwarte. I fajnie, że przoduje Banshee.

Durajczyk
03-26-2013, 11:38 AM
Czasami mam wrażenie, że pisanie na forum jest zabronione i tylko dla "wybranych".
I to wcale nie przez adminów! ..

Bardzo dobrze, że polskie forum żyje!

GrzankaSmierci
03-26-2013, 02:13 PM
Nie mam nic z tych, ale gram necro więc Banshee i super, że wygrywa, ciekawe czy będę miał tyle niepotrzebnych kart, żeby się udało

filo9011
03-26-2013, 04:40 PM
Fajnie, że Banshee bo gram nekro ale i tak jej nie kupie. Już sobie wyobrażam ten przelicznik :) Jeśli sprzedaż bohatera da na 16% szansy to będzie dobrze.

Hinteriex
03-26-2013, 05:32 PM
Szkoda jeszcze, że ceny w piekielnej otchłani są tak horrendalnie drogie, bo na taką epicką to chyba bym musiał oddać połowę swoich kart by mieć 100% na sukces

Przemysek88
03-26-2013, 05:41 PM
Z tego co wiem na epica trzeba z 40,000 golda w kartach żeby było 100%.

r3tsa
03-26-2013, 07:01 PM
Już była jedna karta epicka w takiej ofercie i kosztowała tyle co rare/rzadka, czyli 20k za 100%.

Przemysek88
03-28-2013, 04:48 PM
W takim razie przepraszam za pomyłkę ale tym lepiej dla mnie zostanie więcej kart na następny raz. Wiadomo o której zostanie wystawiona jutro ta karta?

DanielKurzempa
03-28-2013, 07:18 PM
Niby było to do przewidzenia ale i tak jestem zwiedzony. Potrzebna mi jest karta Zwierzchnik Klanu a nie jakaś Banshee. Tragiczny wynik Zwierzchnika mnie bardzo rozczarował zwłaszcza że przegrał nawet z Yeti. Dobrze że przynajmniej na forum międzynarodowym wiedza że Yeti to jeden z najgorszych epików. Był nawet taki moment że Banshee i Zwierzchnik szli łeb w łeb.

Czasami mam wrażenie, że pisanie na forum jest zabronione i tylko dla "wybranych".

Całe szczęście że należę do tych "wybranych" bo bym nie mógł napisać tego krytykującego posta :)

Durajczyk
03-28-2013, 08:42 PM
Bardzo irytują mnie użytkownicy forum, w stylu pewnego DJa :P
Nie na miejscu jest gasić ludzi, którzy mają jakieś pytania. W kółko tylko "szukaj".

Czy nie lepiej doradzać nowym graczom??? Przecież o to tu chodzi, żeby "społeczność" rosła, twórcom DOCa również.

Grając w swissa, prawie zawsze to robię na czacie ogólnym.
Wielu newbie po prostu nie jest świadomych podstawowych rzeczy, grając dla przykładu deckami 100+ kart.
Bardzo bym się zniechęcił do gry jako takiej, dostając tylko łomot od tych "PRO" a gdy chciałbym o coś zapytać - "szukaj nara".

DjTechShadow
03-28-2013, 10:04 PM
O przepraszam, szukanie nie boli, to, ze ktoś jest leniem nie znaczy, że ja muszę to tolerować, jeśli ci się chce powtarzać coś komuś x razy to droga wolna, poza tym jest to jedna z zasad każdego forum by przed założeniem wątku przeszukać je by nie powielać tematów, robiąc takie coś powstaje niepotrzebny śmietnik.

Co do samego losowania kart widzę kolejne zwiększenie się graczy grających necro ---> stagnacja.

Urthel
03-29-2013, 12:26 AM
Najpierw powinno się szukać, a potem pisać mnie też szlak trafia jak widzę 10 tematów z tym samym pytaniem, a najlepiej jak np 2-3 są nawet oddalone nie dalej niż 5-6 tematów od siebie i wystarczyło było tylko stronę jedna przejrzeć zamiast zakładać w niej nowy temat.

p.aqua
03-29-2013, 02:18 AM
Zagłosowałem na Banshee głównie dlatego, że mam już dwie. Trzy do talii będzie już sens włożyć. Pozostałych dwóch nie mam w ogóle. Swoją drogą w głosowaniu wzięło udział zaledwie 39 osób. Nie wielu nas :(

Eonito
03-29-2013, 02:02 PM
Niby było to do przewidzenia ale i tak jestem zwiedzony. Potrzebna mi jest karta Zwierzchnik Klanu a nie jakaś Banshee. Tragiczny wynik Zwierzchnika mnie bardzo rozczarował zwłaszcza że przegrał nawet z Yeti. Dobrze że przynajmniej na forum międzynarodowym wiedza że Yeti to jeden z najgorszych epików. Był nawet taki moment że Banshee i Zwierzchnik szli łeb w łeb.

A jaki ma związek to na co ludzie głosują z opinią na temat karty? Może po prostu nie mają Yeti w swojej kolekcji i chcą ją nim uzupełnić i dlatego na niego głosują.

Sklep ostatnio mnie zasypał powtórkami unikalnych epików, zatem będzie co spalać. Mimo że wygra Banshee a nie Zwierzchnik na, którego zagłosowałem.

EDIT: Dla zainteresowanych: karta więzienie to 30% Banshee, w wersji Premium to aż 60% szansy na Banshee. 3 karty i Banshee jest wasza!

Muerte79
03-29-2013, 06:17 PM
Dałem 2x Więzienie + kilka bogaterów i 95% starczyło na Banshee. I proponuje zrobić z niej uniqe bo necro i tak wskrzesza w kółko (jak już wszystko nerfimy) :)

DjTechShadow
03-29-2013, 07:04 PM
Tak wywalmy jedną z dwóch sensownych kart necro, a co tam, przecież jeździec Czarnej Czaszki czy nawet Lilim się chowają :o
W ogóle to necro powinna mieć same kościeje i ghoule, ew spell osłabienie, pewnie tak będzie wtedy za mocna.
Pierwotna magia owszem jest mocna, ale nie każdy hero w necro, szczególnie nergal bazujący na stworach ma do niej dostęp.

epicafricantoad
03-29-2013, 09:06 PM
Banshee jest kontrą na grube stwory albo sytuacyjną kartą, to 6 potęgi nie zbiera się od razu:) Owszem, ze wskrzeszaniem może trochę namieszać ale nie na tyle, by było to niezbalansowane. Niewiele osób ma 2 banshee, mało kto ma 3,4 w decku imho tyle ich mieć się nie opłaca. Combo z atroposem rzadko wchodzi:) walki rozstrzygają się zwykle zanim Banshee znajdzie się w grze. Czasem wykorzystuje się ją podobnie jak pao by wyczyścić linię umożliwiając ostateczny cios, ale nigdzie nie widzę tu powodów do nerfa. Gdy jest już w grze (a ma to miejsce zazwyczaj po 6 turze) nie jest już zbyt przydatna.
pozdro

Muerte79
03-29-2013, 09:51 PM
To była ironia, widzę że nie każdy załapał.

Hinteriex
03-30-2013, 12:00 AM
Dałem 2x Więzienie + kilka bogaterów i 95% starczyło na Banshee. I proponuje zrobić z niej uniqe bo necro i tak wskrzesza w kółko (jak już wszystko nerfimy) :)

Wrzuciłem 6 bohaterów na próbe + kilka rarek i miałem lekko ponad 35%, więc mamy chyba inne definicje kilku...

Unknownpony
03-30-2013, 12:28 AM
Wrzuciłem 6 bohaterów na próbe + kilka rarek i miałem lekko ponad 35%, więc mamy chyba inne definicje kilku...

Więzienie jest zbugowane bo daje 6k golda zamaist 2k golda jak unikat. I jeszcze ja mialem takie cos ze przy 16k golda nagle mialem 100% jak dalem drugie wiezienie a 100% powinno sie pojawic dopiero przy 20k golda wiec tylko tak informuje tworcow ze bug jest (bo nie mam wiecej wiezien =P )

Durendal100
03-30-2013, 08:14 PM
Więzienie daje więcej golda niż inne unikaty, ponieważ zostało zmienione na unikat :) autorzy chcieli dać ludziom możliwość pozbycia się dodatkowych sztuk :)

PanKawa
04-07-2013, 03:34 PM
Zwierzchnik Klanu Czarnej Czaszki ! Jest musem w tali twierdzy ! a ja posiadam jednego ;( Jak macie wszystkie wymienione x4 to prosze glosujcie na Zwierzchnik Klanu Czarnej Czaszki !

Dziekuje

PanKawa

FuriouS-BarteS
04-07-2013, 03:37 PM
to glosowanie bylo odnosnie ubieglego weekendu

Nisevaros
04-08-2013, 10:13 AM
W związku z tym, że głosowanie i temat są nieaktualne zarówno ankieta, jak i wątek zostają zamknięte.

Zaglądajcie na forum i oczekujcie następnych podobnych akcji w przyszłości! :D