PDA

View Full Version : Czy ubisoft ma w planach zbalansowac Ariane?

Kwasowy
03-24-2013, 04:42 PM
Siema, jak w topicu, czy maja zamiar zajac sie tym OP bohaterem??
1/2/0 wg mnie jest za silne w porownaniu do innych bohaterow ktorzy zaczynaja z 3szkolami magii, dodatkowo ta moc bohatera. Tego jest poprostu za wiele....

Kuackillah
03-24-2013, 04:44 PM
kolejny temat który był juz kilkanaście razy poruszany czy opcja szukaj az tak bardzo boli ?

Kwasowy
03-24-2013, 04:55 PM
Nadal sie niczego nie dowiedzialem z twoich wypocin. Daruj sobie takie komentarze. Jak to mowia milczenie jest zlotem

DjTechShadow
03-24-2013, 04:58 PM
Kuackillah +2000 golda za milczenie :D
Widocznie szukaj jest dostępne dopiero od 100 postów :>

Kuackillah
03-24-2013, 05:14 PM
hehe wole 2 k seali ;) Ariane wcale nie jest taką mocną bohaterką poprostu nie masz tali dobrze złożonej to raz, dwa ze jeszcze nie umiesz pewnie wykorzystac odpowiednio swoich kart, grając Nergalem przeciwko Ariane na 10 walk spokojnie wygrywam 7-8 więc gdzie tu jest OP ?

Unknownpony
03-24-2013, 05:49 PM
hehe wole 2 k seali ;) Ariane wcale nie jest taką mocną bohaterką poprostu nie masz tali dobrze złożonej to raz, dwa ze jeszcze nie umiesz pewnie wykorzystac odpowiednio swoich kart, grając Nergalem przeciwko Ariane na 10 walk spokojnie wygrywam 7-8 więc gdzie tu jest OP ?

Nie każda Ariana ma dobry deck co nie znaczy że ona nie jest OP :P
Dobry deck Ariany naprawde CIĘŻKO pokonać.
Sam fakt że ma dobre staty 1,2,0 to ma najbardziej OP magie. Jej skill jest też użyteczny w late game
Taki sam problem jest z Kieranem. Ma dobre staty 2,1,0 dobre magie i jego skill jest naprade dobry dla early

Zwłaszcza że nikt nie gra łuków szczęścia chyba że ma deck OTK.
Więc wszystcy inni bohaterowie sa gorsi gdyż każy z nich ma 1 w łuków szczęścia.
Bardzo prosto możnaby ich naprawić. Zmienić im noramlnie staty. Ariana mag czyli 0,2,1 a Kirian 2,0,1 lub zmienić im szkoły magi.
Przyznajmy sobie szczeże. Magia pierwotna jest najlepszą magią w grze :P

Popatrzcie na takiego Crag hacka...... 1 magia 2,0,0 (co jest ŻAŁOSNE) i żałosny skill który nawet nie jest pasywny !!!! (prawie wszystkie neutralne jednostki w grze to odpowiednik innych jednostek z zamków +1 do kosztu więc WOW.....)

Ogólnie na dzień dzisjeszy to tier bohaterów prezentuje się tak.

Useless tier
Crag hack

Low elo tier
Podstawowi bohaterowie bez skilli

Normal tier
Reszta

High elo tier
Xorm, Czempion Otchłani
Nergal, Władca Umarłych
Kelthor, Władca Furii
Shaar, Zaklinacz Niebios
Ishuma,Władca Smoków

OP tier
Ariana
Kieran

DjTechShadow
03-24-2013, 06:04 PM
Ale milczenie nie jest sealem hehe :) Co do wypowiedzi Unknownpony zgodzę się, dobrze skomponowaną talię Ariany ciężko pokonać, aczkolwiek nie jest to nie osiągalne, tak samo kierna, on najwięcej sprawia mi trudności, aczkolwiek nie ma rzeczy niemożliwych :)

filo9011
03-24-2013, 09:41 PM
Niby polska część forum a tyle anglojęzycznych zwrotów... Nie będę gorszy ;)
Nie rozumiem czemu uważasz, że Ariana jest OP. Każdy bohater z dobrze dobraną talią jest potężny, nie tylko Ariana. Gram na Elo +1001 i wcale nie ma dużo osób grających tym bohaterem, dużo więcej gra Nergalem.

Kwasowy
03-24-2013, 10:48 PM
jak narazie to udalo mi sie ja pokonac tylko antydeckiem, ale wtedy inni daja mi rade, tak jak napisal Unkownpony zmiana statystyk powinna zalatwic ten problem.
A tak na marginesie, co byscie wybrali na moim miejscu: pakiet 120kart z podstawki czy moze 120z dodatku. Mam dopiero 20lvl ale juz na 700elo gram. Przydaloby mi sie pare spelli z dodatku ale nieweim jaka szansa tam jest ze padnie cos uzytecznego a nie od Swiatyni.

Muerte79
03-25-2013, 01:30 PM
Ariana jest OP ale o tym już trabiłem kilka razy, tak więc powtarzać się nie będę. Argumenty, że pokonałem ją kilka razy moim deckiem są z kosmosu i widać że niektórzy w życiu chyba w inne karcianki nie grali i nie wiedzą o co chodzi w rozgrywkach karcianych. Heros jest przepotężny ze swoimi szkołami magii + niszczenie z abilitki dowolnego krita. IMO dawno powinna być znerfiona.