PDA

View Full Version : Czwartkowy Pojedynek Kombosów - Seria's Dragon Legion

Nisevaros
03-21-2013, 02:07 PM
Drodzy Czempioni,

Dzisiejsze zabójcze Combo zostało przesłane przez A1-Icebear, a jego nazwa to: Seria's Dragon Legion (Legion Smoczej Serii).

Potrzebne karty:
Dzień Fortuny, Upiorny Smok, Legion serii - Posiłki są opcjonalne, lecz bardzo użyteczne

Sposób wykonania: Wysyłając Upiornego Smoka na Cmentarz poprzez użycie Dnia Fortuny można zagrać go, nawet jeśli nie posiada się odpowiedniej liczby punktów w statystykach! Dodatkowe karty Posiłki pozwolą później na zagranie drugiego i kolejnego Smoka za 3 punkty Surowców!

http://www.youtube.com/watch?v=UfqcOvhBuec&feature=youtu.be

Jak zauważycie na drugim filmie udało się wykonać to combo już podczas 7 tury!

http://www.youtube.com/watch?v=rtGU3Gac0uo&feature=youtu.be

DjTechShadow
03-21-2013, 02:31 PM
Widziałem w akcji, efektywne ale trzeba liczyć na farta w losowaniu kart.

Muerte79
03-21-2013, 03:05 PM
Kolejne combo-bongo ale trzeba mieć epici, a to nie cieszy.

DanielKurzempa
03-21-2013, 03:26 PM
Widziałem te kombo w akcji tylko zamiast smoka była użyta inna kart. Dodatkowo przeciwnik użył karty legion serii 2 krotnie w odstępie kilku tur. Nawet przegrywając z takim dekiem nie psuje mi się humoru.

Te kombo przypomniało mi stare dobre czasy w tej grze czyli jak grałem podstawowym bohaterem nekro 4/4/4 z kartami typu pożeracz dusz i legion serii w jednym deku. Obecnie taki deku jest nie do pomyślenia bo kto ma teraz stworzenia, zaklęcia i łuty szczęścia o koszcie 4 w jednym deku?

Kuackillah
03-21-2013, 03:44 PM
jak tak czasem czytam wypowiedzi o komabach to co poniektórzy chcieli by miec kombo najlepiej samymi zwykłymi kartami i zeby juz uzycie ich było w 2-3 turze :D

Muerte79
03-21-2013, 07:21 PM
Z tego co pamietam ostatnie comba to na epicach. I tak, owszem chciałbym więcej comb ze zwykłymi kartami, ale niekoniecznie w 2-3 turze.

C4r-n4ge
03-21-2013, 09:12 PM
Nie wiem - może zrzędzę ale jakoś mnie te wszystkie comba nie przekonują. Owszem część z nich widuję sporadycznie w czasie gry - ale raczej rzadko i najczęściej nie gwarantują one wygranej...

DanielKurzempa
03-21-2013, 09:51 PM
No wiadomo że nie gwarantują wygranej bo to nie jest kombo o nazwie Tron w Więziennej Wieży w skrócie TwWW. Swoja drogą ciekawe czemu nikt do tej pory nie zaproponował tego znanego wszystkim połączenia kart do Czwartkowego Pojedynku Kombosów.

Durajczyk
03-24-2013, 03:15 PM
Hehe, ale celna riposta! ;)