PDA

View Full Version : Moja pierwsza talia - Frakcja Haven

Tot_Brayan
03-15-2013, 07:05 PM
Witam!
Otóż swoją przygodę z duel of champions zacząłem całkiem niedawno. Okazało się, że mój brat kupił wcześniej dodatek do Heroes i tu niespodzianka Crag Hack + jakieś tam dodatki. Obecnie wybrałem jako frakcję Haven(przystań). Odebrałem Crag Hack'a i jakiś tam 5 pakietów. Na chwilę obecną mam 50000 złota i 250 monet. Karty, które posiadam:
- Bohaterowie - Kasandra, Kat, Crag Hack
- Wydarzenia - Burza many, Tydzień wiedzy, Świętowanie, Jarmark cieni, Miesiąc szmaragdowej pieśni, Dzień fortuny, Tydzień Zbrojmistrzów
- Stworzenia - Imperialny gwardzista, Imperialny kusznik, Poborca dziesięciny, Maniak, Udręczony Ghul, Łupieżca z Ranaaru, Goblin zwiadowca2x , Łowca z Pao, Najemny zbir, Heleksjański Bilbiotekarz, Pobożna siostra, Wierny Gryf, Święty Preforianin, Rodzicielka, Szaleniec, Harpia z Ranaaru, Goblin łowca, Dziki Gryf, Morski Elf, Blask Chwały, Słoneczny Jeździec, Wygłodniały Ghul, Zombie Plagi, Centaur , Kroczący w snach, Pomniejszy żywiołak powietrza, Serafin, Prządka Losu, Cyklop Hałaburda, Skażony Ork, Oprawca, Atropos tkacz zmarłych, Centaur Grasant, Słoneczny Krzyżowiec
- Zaklęcia - Ognisty pocisk, Tarcza wiatrów, Orzeźwiające źródło, Skalny mur, Uleczenie, Spowolnienie, Trzęsienie ziemi, Jadowity dotyk, Uścisk Wampira, Promień, Zasłona Mgły, Lodowe Kolce, Kamienna tarcza, Pieczęc Śmierci, Błogosławieństwo, Łańcuch piorunów, Błyskawica, Cyklon, Słowo Światła
- Łuty szczęścia - miejsce zasadzki, sterta złota, Zbiorowa mogiła, Ołtarz ofiarny, Chata krwawego szamana, Fontanna Młodości, Umocniona Placówka, Dom szaleństwa, Arena, Zawalony Most, Obozowisko, Rzeka klejnotów, Kamień oświecenia i Pustkowie.
Które z tych kart są bezuzyteczne, a które się przydadzą. Jaką proponujecie talie ( jeśli się da) oraz czy kupic (co?) za funtusze, które posiadam.
Za ewentualne błędy z góry przepraszam i proszę o zrozumienie tematu.
Pozdrawiam Karol.