PDA

View Full Version : wymiana kart

MitjuPL
12-21-2012, 10:52 AM
Siemka, czy da się wysłać komuś jakąś ze swoich kart??

Oraz czy można mieć kilka kont?(przepraszam że nie sprawdziłem tego w regulaminie, ale teraz nie moge go znaleść :/ )

superzgred
12-21-2012, 11:03 AM
2xNie (my już wiemy co planujesz:cool: )

MitjuPL
12-21-2012, 11:25 AM
akurat zbieg okolicznosci :D

no to na pierwsze nie rozumiem, ale drugie, da sie jakoś zmienić swoją startową talie skoro uważam że gra przystanią jest zbyt trudna i nudna.

DjTechShadow
12-21-2012, 12:37 PM
Musisz niestety grać dopóki nie dorobisz się selas i nie kupisz innych packów lub zainwestujesz PLN, ten temat był już powielany.

MandM89
12-25-2012, 01:22 PM
Też zacząłem nie dawno grę Przystanią i całkiem dobrze się gra nią tylko kupuj paczki kart potem możesz zmienić bohatera i resztę kart pod niego ,1) exp nawet jak przegrywasz (dostajesz złoto),osiągnięcia się odblokują, mi od 5lev coś zaczęło się dziać ^^

Muerte79
01-11-2013, 12:37 AM
A będzie kiedyś opcja wymiany kart ?

DjTechShadow
01-11-2013, 12:19 PM
Pytaj twórców, masz osobny temat do tego :) Ale z własnego doświadczenia już mogę odpowiedzieć - nie :)

Muerte79
01-11-2013, 01:26 PM
Czemu z doświadczenia ? Gdzie jest podobnie i jak to wygląda teraz ?
Wiem, że są dwie strony medalu i jeśli coś chce trafić to albo graj do upadłego i licz na luck, albo kupuj "boxy" i trafisz szybciej (chyba). Ale też z drugiej strony ile ludzi będzie miało cierpliwość do gry i finanse na wydawanie. Jak coś będzie nieosiagalne większa szansa że się porzuci grę.
Po za tym, po cholerę będzie mi xxx kart z którymi nic nie mogę zrobić.
Temat rzeka i mam nadzieje że wymiana będzie możliwa kiedyś.

DjTechShadow
01-11-2013, 02:18 PM
Podstawy ekonomii :) Swoją drogą takie narzekanie to mnie dziwi, wystarczy odrobinę samozaparcia i myślenia by mieć golda i sealse na pakiety, sam do tej pory na grę nie wydałem ani złotówki, a mam prawie wszystkie karty - dodam, że nie poświęcam grze masy czasu :)

r3tsa
01-11-2013, 03:00 PM
Nie da się zaprzeczyć, że miałeś również szczęście, ja mam 100 level + nagrody za turnieje i z base setu wciąż brakuje mi Banshee, a z dodatku 5 kart.

Muerte79
01-11-2013, 03:03 PM
Co z tego że może ma się jakieś samozaparcie jak czasu nie ma. I na prawdę wątpie abyś nie "zainwestował" w grę niewiele czasu i masz wszystkie karty. Jakoś wogóle mi to w parze nie idzie. Oczywiście jesli masz szczęscie w paczkach i nie dublują ci się karty to gratuluję :) Lub trafiasz co chesz. I jest na co narzekać, jakby nie było to bym nie szukał dziury w całym. Od wersji beta jest lepiej i to dużo, ale jeszcze brakuje jak dla mnie trochę rzeczy.

superzgred
01-11-2013, 03:50 PM
Jakby nie było, na chwilę obecną karty jakie posiada gracz są zupełnie przypadkowe. Jest to irytujące, bo w karciankach chodzi również o to, by zdobywać upragnione karty na inny sposób niż kupowanie setek boosterów. Epickich kart mam więcej niż niektórych zwykłych lub niezwykłych. Twórcy swoje, gracze swoje, ale póki co żadnego kompromisu nie widać. To co najbardziej wkurza graczy, to fakt iż nie ma i prawdopodobnie nie będzie innej opcji zdobycia kart niż farm.

A bez dobrych kart daleko się nie zajdzie i koło się zamyka.

Muerte79
01-11-2013, 05:28 PM
Bardzo dobrze napisane. Np. szukam głupich kilku commonów, a musi mnie to kosztować masę grindu niestety.

ajas2pl
01-11-2013, 07:51 PM
Gra losowa, gram necro 64level elo 1000+ , zakupionych paczek nie liczę, kto gra to wie. Do tej pory ani jednej Tkaczki Losu. Dobrze że uparty nie jestem i w euro nie place. Pomyślcie sami.....

Komodor166
04-21-2013, 06:40 PM
Brak możliwości wymiany kart jest dla mnie chory. Przecież w karciankach, poza samą grą, to daje najfajniejszą zabawę i emocje. Na całym świecie gracze wymieniają się kartami, to nieodłączna część bycia graczem. Jak dla mnie brak takiej opcji w grze jest sporym niedociągnięciem...

No ale może to tylko moje zdanie...