PDA

View Full Version : Karciane Debaty Wtorkowe - część 15: Shaar, Zaklinacz Niebios

Nisevaros
11-27-2012, 02:25 PM
Drodzy Czempioni!

Przedstawiamy pierwszego bohatera w naszym cyklu debat na forum! Bohater ten jest jednym z przedstawicieli frakcji Twierdzy i nazywa się Shaar, Zaklinacz Niebios.

Dajcie znać, co sądzicie o tej karcie! W szczególności czekamy na komentarze dotyczące początkowych statystyk karty (czyli liczby punktów mocy, magii i przeznaczenia) oraz zdolności specjalnej bohatera...

Shaar, Zaklinacz Niebios

http://static2.cdn.ubi.com/fr/games/mmdoc/ShaarPL.png

Podsumowanie wszystkich wypowiedzi z poprzedniego tygodnia na temat karty "Imperialny Strażnik" znajdziecie: TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/727372).

Morgotheron2012
11-27-2012, 04:22 PM
Zwykły bohater, nic szczególnego. Moim zdaniem nie jest, ani za mocny, ani za słaby. Umiejętność specjalna nie jest jakaś OP. Zbalansowana karta.

C4r-n4ge
11-27-2012, 05:13 PM
Umiejętność Shaar faktycznie nie jest powalająca, ale jego siła nie tkwi w umiejętności lecz bardziej w użytecznych szkołach magii (najlepsze w grze ogień i ziemia) oraz w tym że startuje z dwoma punktami magii. Jak na razie wykorzystywany jest głównie w deckach OTK ale z czasem jak siła Twierdzy będzie rosnąć tak i możliwości wykorzystania tego bohatera się powiększą.

pogonifan
11-27-2012, 06:03 PM
Co tu dużo mówić. Jest to obecnie bohater na które poluję. Połączenie ziemi i ognia plus siła potworów z twierdzy mam nadzieję przyniesie mi wiele zwycięstw.

DjTechShadow
11-28-2012, 06:11 PM
Zawiera bardzo dobre 3 szkoły magii, które wspaniale ze sobą współgrają, a co za tym idzie mym zdaniem jest to bohater przegięty, manię na OTK widać na każdym kroku. Umiejętność jest już rzeczą w ogóle tutaj nie przydatną gdyż ani razu nie spotkałem się z tym by ktokolwiek jej użył.

Dubkid
04-15-2013, 06:18 PM
Zmiana punktów mocy na 1,1,1 byłoby optymalnym rowiązaniem. Dalej byłaby silna do OTK decków, a mogłby by powstać jakiś ciekawy mid-range, którego obecnie bardzo brakuje w mecie DoC, a także umiejętność bohatera może wreszcie nabrałaby sensu. (Prawie wszystkie decki są albo totalnie kontrolne, albo całkowity rush).