PDA

View Full Version : KAL-AzaaR™ Jak zacząc pierwsze tury ?

Jechowy
11-26-2012, 02:17 AM
Witam zrobilem deck pod tego Azora ;d Tylko mam problem ponieważ nie wiem jak nim zacząć on ma 0 pkt ataku na początku i nei wiem czy w 1 turze walic w atak i wkolejnych 2 tez wystawiac jakieś smieci po 1-2 many a potem walic z firebala ? Nie chce absolutnie aby mnie zraszowali (ahh ten StarCraft) ;d Ma ktos jakiś ogarnięty pomysł na tego Azorka ?

Aa bym zapomniał szukam www z taktykami itp Na youtube nic dorwac nie moge ...Nikt nie wstawia filmikow ? Jak coś moje gg 24727703 Pozdrawiam i ludzie żyjcie cos na tym Forum piszcie opisujcie wasze pojedynki przemyślenia bo smuty wszystkie posty przeczytałęm :(

Jechowy
11-27-2012, 03:35 AM
Doczekam sie odpowiedzi ??

PMM
11-30-2012, 05:18 PM
Po pierwsze to nie wiemy jakie masz karty =) A jeśli jednym postem miałbym Ci pomóc to stwierdzam, że inferno ma bardzo dużo MEGA mocnych i tanich jednostek i spokojnie można iść w siłę. podjedź z siłą np. do 4 a później wspieraj się umiejętnością bohatera. Spotkałem też dużo magicznych talii tylko do nich przydałoby się mieć dużo dobrych czarów a z tym często jest ciężko.

Dlatego zastanów się jakie masz karty i próbuj =)

Jechowy
12-11-2012, 01:23 AM
Więc jednak siła na początku bo z czarami tak jak pisałeś kieepsko no trudno dzięki .