PDA

View Full Version : Wisienka na torcie

Tantris21
11-11-2012, 02:00 PM
Witam,
osiągnięcie "Wisienka na torcie" (opis: ukończ turniej codzienny pierwszego poziomu
emmm??? ktoś przetłumaczy mi ten "zawiły" tekst? bo "ukończenie" turnieju wcale nie daje zaliczenia osiągnięcia ukończenia turnieju

a tak poważnie ktoś wie jak osiągnąć to? co trzeba zrobić? ukończyć w top100? top10? (bo raczej nie na 1 miejscu bo do tego jest inne osiągnięcie) a może trzeba ileś kasy na raz wyciągnąć z ukończenia? wiele jeszcze autor tekstu mógł mieć na myśli

powiem co ja wiem, ukończenie turnieju na 264 miejscu z 1005 i otrzymanie paru tysi kasy, nic to nie daje, osiągnięcie nie zaliczone

DjTechShadow
11-11-2012, 03:34 PM
Musisz ukończyć dostając nagrodę 1 poziomu, to jest zależne od liczby uczestników, nie ma ustalenia na sztywno. Zazwyczaj popatrz w powiadomienia które miejsce uzyskujesz i nagrodę którego poziomu dostajesz, po tym możesz wywnioskować ile ci brakuje.

C4r-n4ge
11-12-2012, 01:25 AM
Poziom nagród tak jak wspomniał DjTechShadow jest płynny i zależny od ilości graczy biorących udział w danym turnieju. Podam przykład: dotychczas dostawałem nagrody z poziomu 1 za miejsca od 1-5 - ale po ostatnich zmianach w zasadach parowania liczba graczy w turniejach znacznie wzrosła także pewnie obecnie nawet za miejsca 7-8 dasz radę wrzucić te osiągnięcie.