PDA

View Full Version : Karciane Debaty Wtorkowe - część 10: Burza Many

Nisevaros
10-23-2012, 02:34 PM
Witam,

Na nasz mały jubileusz, jakim jest 10 już debata, meteorolodzy zapowiadają BURZĘ MANY! :D

Otóż tak, w tym tygodniu zapraszamy do dyskusji na temat jednego z wydarzeń jakim jest Burza Many. Nie wahajcie się zamieszczać opinii, komentować tej karty oraz pisać na temat własnych doświadczeń związanych z jej wykorzystaniem. Wszystkie uwagi graczy są dla nas niezwykle cenne i bardzo za nie dziękujemy!

Burza Many

http://static2.cdn.ubi.com/fr/games/mmdoc/Burza%20Many.png

Podsumowanie wszystkich wypowiedzi z poprzedniego tygodnia na temat zaklęcia "Szybkość Błyskawicy" znajdziecie: TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/718793).

Kuackillah
10-23-2012, 02:46 PM
normalna karta eventu przeciwko spell deckom, nic bym nie zmieniał wszystko jest ok, mamy karty eventu z kosztem many jak i fortuny dlatego jestem za wprowadzeniem karty eventu podwyższającej koszt wyłożenia na stół stworzenia mam nadzieję że w następnych nowych kartach taki event się znajdzię

DjTechShadow
10-23-2012, 02:48 PM
Jak dla mnie wszystko ok, jednakże 1 many to i tak mało, przeciw deckom stojącym na pewnym boh z twierdzy tak czy siak grając nawet 2/4 deckiem creature/mage jest nie do zajechania.

Hydroopl
10-23-2012, 05:34 PM
Jak dla mnie wszystko ok, jednakże 1 many to i tak mało, przeciw deckom stojącym na pewnym boh z twierdzy tak czy siak grając nawet 2/4 deckiem creature/mage jest nie do zajechania.
Zwiększając koszt do 2, trochę byłoby op. Aktualnie jedyny sposób by choć trochę opóźnić mage decki, które niestety są plagą tej gry wraz z OTK. Na myśli mam to, że finał przyszłego turnieju to będą OTK, które nie są ani za ciekawe do gry/przeciw nim ani do oglądania gier a tymbardziej starcia jednego z drugim.... Gah. Problem nie leży w manastorm, a braku środków przeciw magii (arcane ward i fortuna ew martyr tudzież celestial armor u haven) mimo głosów, że używanie tego to "masa korzyści, zero kosztów" - nie jest to prawdą, opóźnienie możliwości wystawienia własnych steroidów typu bless/icey cokolwiek zwiększającego dmg może wpłynąć na grę dosyć mocno

r3tsa
10-23-2012, 05:50 PM
Razem z Tygodniem podatków, kompletnie zepsute karty, nie tyle od strony balansu co mechaniki.

Eonito
10-24-2012, 12:01 PM
Wszyscy narzekają na Burzę Many, ale karta dla mnie jest ok. W sumie i tak mało kto jej używa, bo większość graczy gra na czary, a granie na fortuny nie jest aż tak często spotykane (chyba, że tylko ja tak mam). Nie jest też za mocna, w wydarzeniach przeciwko mage deckom mamy 4/10 burz many co nie jest aż tak wielką ilością. Po za tym w zamkniętej becie jak grałem na łuty szczęścia zdarzało się, że przeciwnik mimo burz potrafił wyjść z opresji i jakoś wygrać.

Dla decków bez discardu i nie nastawionych na czary Burza many jest chyba jedyną szansą by coś ugrać z OTK.

mrseev
10-26-2012, 09:20 AM
Boże, jak ja sie cieszę że debatujemy nad wszystkimi kartami na jakimi narzekałem :D

Z tego co czytam to wszyscy powtórzyli moją opinie na angielskim forum. Jest to event który daję ogromną przewagę deckom które są pozbawione spelli. Żaden inny event nie da Tobie takiej przewagi.

Powinniście wybrać zatem, czy chcecie aby eventy to były rzeczywiście:

a) Losowe mini boosty których mogą użyć obaj gracze
b) Część talii, która służy bardziej Tobie niż przeciwnikowi.

Jest jeszcze opcja C)

Wszystkie Eventy są unique. I niech random będzie z Wami.