PDA

View Full Version : Element losowości przy otwieraniu packów

DarkDragonAC
09-30-2012, 07:04 PM
Otóż wielu z moich znajomych, którzy grają daną frakcją (dajmy na to Nekro) mają następujący problem. Zdarza się, że przy otwieraniu 2 packów nie trafia im się ani jedna karta pod frakcję. Zatem moje pytanie - jaka jest szansa na wylosowanie danej karty? Czy współczynnik losowości jest identyczny dla wszystkich frakcji?

mrseev
09-30-2012, 10:26 PM
A jaka wybrali talie na początku?

Nie chce tworzyc teorii spiskowych ale na początku wybrałem białą talię.

Po otwarciu około 30 boosterów trafiłem między innymi:

5x Sunburst (Biala niszczarka za 3 w linie)
4x Word of Light (Biała Niszczarka 2 we wszystkie krity przeciwnika)
5x Cyklon (Blokuje kolumnę)
6x Lighting Bolt (6 w dowolny cel)

Te 4 spelle wykorzystuje starterowy biały bohater.

Z innych szkól magii i kolorów trafiłem tylko:
1x Insect Swarma
1x Firestorm
1x SoulReaver.

Reszta to spelle z boosterów z herosem (Tam większość kart jest koloru bohatera którego wylosujesz)

W closed Becie miałem podobną sytuację, tylko że wtedy wybrałem deck necro. Soulreaverów miałem chyba chyba 8, innych kart dla nekro podobnie, a reszty zdecydowanie mniej.

Mam nadzieję że to był jednak random :)

r3tsa
09-30-2012, 11:00 PM
25 bohaterów, nie mam Xorma na którym w chwili obecnej najbardziej mi zależy, a niektórych mam po 4-5 xd Pozatym nie mam Shar i Beliasa. To się już nudne robi.

Pozatym jest dziwnie, mam parę epiców innych frakcji, przed 10 levelem dorobiłem się dwóch Dark Assasinów(+1 za CB), jednego Pao(+1 za CB) i 4xChaos Imp(chyba Garant's Purge było też przed 10, nie jestem pewien), ale teraz mam 31 level i nadal nie mam czterech sztuk Cerberów/Inner Fire/Ravagerów(a to tylko uncommony), chociaż przedwczoraj trafił mi się trzeci Pao. Piszę to odnośnie swojego starter decka, czyli Inferno, docelowo najsilniejszy możliwy rush deck, nie mam zamiaru zmieniać decku dopóki konsekwentnie nie sprawdze ile to jest naprawde warte, chociaż zdarza mi się czasem "offrace'ować".