PDA

View Full Version : Czwartkowy Pojedynek Kombosów - Enraged Cyclops' Grand Finale

Nisevaros
09-27-2012, 04:07 PM
Drodzy Czempioni,

W tym tygodniu mamy przyjemność zaprezentować wam COMBO o nazwie Enraged Cyclops' Grand Finale, którego twórcą jest Ch3rryAC.

http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/UK/comboclash02.png

Do wykoniania tego COMBO potrzebne są:
- 4 punkty Mocy, 4 punkty Przeznaczenia i 8 punktów Surowców
- "Grand Finale Kat"
- "Oszalały Cyklop" (4/2/7, podwójny atak)
- "Chata Krwawego Szamana" x3 (lub tyle podobnych innych boosterów, ile tylko jest możliwe)

Co można zrobić z tymi kartami?
Coż... można użyć Grand Finale Kat, aby ustawić Oszalałego Cyklopa na pustej linii, dodać mu siły trzema Chatami Krwawego Szamana, aby zadawać 10 punktów obrażeń... i zaatakować wrogiego bohatera (podwójnie, dzięki specjalnej zdolności Cyklopa) ujmując nawet do 20 punktów zdrowia.

To może być naprawdę zabójczy atak, jeśli oczywiście zostanie wykonany poprawnie.

Dziękujemy, Ch3rryAC, za wysłanie nam tego kombosa! :)
Zespół Duel of Champions
---

Przypomnę, że nadal czekamy na wasze zgłoszenia na przyszły tydzień. Wysyłając COMBO na Czwartkowy Pojedynek Kombosów można wygrać nagrodę w postaci 100 Pieczęci!!!

Ch3rryAC
09-27-2012, 04:25 PM
Wielkie dzięki!! Potwierdzam dostarczenie 100 pieczęci i serdecznie zapraszam pozostałych graczy do udziału w konkursie. :D

DjTechShadow
09-27-2012, 04:33 PM
Ten combo był już znany z czasów zamkniętej bety ;p

Kuackillah
09-27-2012, 04:36 PM
pisałem o tym w angielskim forum ale dobrze ze ktos a Polski wygrał , myslałem ze w tym evencie chodzi o bardziej skomplikowane kombo ale tak czy siak jest dobrze nowi gracze poznaja dobre kombo dla stronghold frakcji

r3tsa
09-27-2012, 07:52 PM
Nie wiem czy się połasić ze swoim kombem na 100 pieczęci czy zachować dla siebie? Cholera zanim złoże deck by to przetestować miną lata świetlne, tym razem wyśle do Nisevarosa zamiast do Azy !

@down

Nie jest.

h0jny
09-27-2012, 08:17 PM
A to nie jest podzielone na wersje językowe?

mrseev
09-28-2012, 10:58 AM
Oczywiście gratulacje dla wygranego, ale wygrać konkurs za przesłanie tego komba to troche.... hmm... gracze z zamkniętej bety na pewno wiedzą o co chodzi :)