PDA

View Full Version : Rozmowy w toku...czyli prawie jak w TVN. Cz.1

h0jny
09-23-2012, 11:57 AM
No więc chciał bym rozpocząć dyskusję na pewien dość ważny temat.

Słowem wstępu zacznijmy od tego co wiemy:

W grze będzie więcej niż 4 Rasy ale nie więcej niż 12
Gra opiera się na seri Herosów
Obecnie mamy 4 frakcje które były już w heros III
W opcjach tworzenia decku mamy dodatkową rasę (neutralną) która moim zdaniem jest odpowiednikiem żywiołów z Heroes III
W Heroes 3 były jeszcze Ci leśni z smokami i ci na bagnach
Łącznie w wszystkich częściach herosów było własnie coś koło 12 ras

Wybaczcie za nieprofesjonalny opis ras z heroes III ale nie pamiętam kiedy w to ostatnio grałem, więc niech ktoś mnie poprawi.

Teraz moje domysły. Żywioły pozostaną nadal neutralną frakcją (prawdopodobnie dojdzie Bohater do niej aby móc zrobić neutral decka czy coś w ten deseń
Nowa rasa będą to te hmm leśne stworki z smokami, albo ci z bagienek ale bardziej stawiam na tych leśnych :p

A wy jakieś przypuszczenia?

Hydroopl
09-23-2012, 12:00 PM
Brak przypuszczeń, następną rasą będzie Sanktuarium z H6 (zdaje się, że po skończeniu bety ma być wypuszczona) o czym mówili sami twórcy

Kuackillah
09-23-2012, 12:04 PM
gra oparta jest na H6 a nie na H3 i nowa rasa bedzie to santktuarium własnie z H6

h0jny
09-23-2012, 12:05 PM
będziesz tak dobry i podasz źródełko, tej informacji? Pod sanktuarium obecnie bardziej pasuje mi Przystań

nie mówię że na H3 tylko ogólnie na herosach

Kuackillah
09-23-2012, 12:06 PM
nie pamietam tematu ale był juz taki gdzie ktos pokazywał nawet karty z Sanktuarium zresztą wczesniejszy ekran do logowania był z inferno i z sanktuarium musze poszukac i podam ci linka do tej sprawy

Hydroopl
09-23-2012, 01:02 PM
będziesz tak dobry i podasz źródełko, tej informacji? Pod sanktuarium obecnie bardziej pasuje mi Przystań

nie mówię że na H3 tylko ogólnie na herosach
Ciężko będzie dokopać się do posta z zamkniętej bety, ale pamiętam jak gdzieś w plikach gry ktoś wskazywał karty z Sanktuarium. Zresztą sam możesz sprawdzić, bo są pliki pokazujące skład paczki Sanktuarium

Zresztą z tych paru kart można wywnioskować, że będzie to frakcja opierająca się na kontroli linii i rzędów. (Jedna napewno miała przeniesienie jednostki z jednego miejsca w drugie, inna, że po ataku mogła się poruszać)

h0jny
09-23-2012, 01:05 PM
Posty z CB zostały skasowane. Dziękuje Ci Hydro za informacje

;-- Hero --
1,Her_San_002 ; Kashiko, Seeker of Honor
3,Cre_San_004 ; Naga Tide Master
3,Cre_San_005 ; Kappa
3,Cre_San_012 ; Shark Guard
3,Cre_San_014 ; Snow Maiden
3,Cre_San_015 ; Spring Spirit
3,Cre_San_016 ; Wanizane
3,Cre_San_018 ; Coral Priestess
3,Cre_San_006 ; Kirin
2,Spe_Wat_007 ; Ice Wall
2,Spe_Wat_010 ; Refreshing Spring
2,Spe_Lig_001 ; Bless
2,Spe_Lig_007 ; Heal

2,Cre_Neu_003 ; Sea Elf Archer
2,Cre_Neu_010 ; Pao Hunter
2,Cre_Neu_012 ; Air Elemental
2,Cre_Neu_013 ; Fire Elemental
2,Cre_Neu_014 ; Earth Elemental
2,Cre_Neu_016 ; Wild Griffin
2,For_Neu_011 ; Gold Pile
2,For_Neu_002 ; Ambush Spot
2,For_Neu_017 ; Shadow Sanctuary

1,Eve_Neu_001 ; Week of Arkath's Fury
1,Eve_Neu_006 ; Day of Fortune
1,Eve_Neu_009 ; Week of Knowledge
1,Eve_Neu_012 ; Week of the Blacksmith
1,Eve_Neu_013 ; Celebrations

Hydroopl
09-23-2012, 01:16 PM
O czyli light z water, pasuje mi takie połączenie. Jak się pojawi to prawdopodobnie przerzucę się z mojego haven

Kuackillah
09-23-2012, 01:25 PM
frakcja Santuarium może być ciekawa i wprowadzić troszeczke zamieszania

h0jny
09-23-2012, 01:31 PM
Ja pozostane nadal przy moim bastionie chyba że jakiś dwarfów dadzą albo elfy

Unknownpony
09-23-2012, 04:42 PM
Skąd ty wziołeś tą magiczną liczbe nie więcej niż 12? LOL jak będzie 5 jak w herosie 6 to bęzie dobrze =)
Wątpie żeby było więcej niż 5 ras..... zwłaszcza że już w fazie otwartej bety gra się znajduję
Neutralna rasa zawsze była w herosach..... to są wszystkie stworzone nie należące do żadnego zamku a nie z zamku żywiołów herosa 3
W ogołe kolego jakbyś zauwałył grę tę tworzy Ubisoft czyli tówrca herosa 6 a nie herosa 3 więc nic z herosa 3 nie będzie gdyż herosa 3 robiło 3DO
Więc nie marz o 12 rasach xD

h0jny
09-23-2012, 04:45 PM
http://www.youtube.com/watch?v=a9UAgCja_7w tutaj mówią, możesz sobie napisy włączyć jak chcesz.

więcej niż 5 ale mniej niż 12

nie wiem kto co robił bo dla mnie klimat herosów skończył się na III więc w dalsze produkcje nie grałem.

Ja raczej jak podaje informacje to potwierdzone a nie, a nie własne fanaberie :)

Tylko ten ich tekst

obecnie są 4 piąta już została ujawniona na naszej stronie

Nie wiem jaką stronę koleś miał na myśli bo nigdzie nic nie znalazłem na temat 5

Hydroopl
09-23-2012, 05:13 PM
Skąd ty wziołeś tą magiczną liczbe nie więcej niż 12? LOL jak będzie 5 jak w herosie 6 to bęzie dobrze =)
Wątpie żeby było więcej niż 5 ras..... zwłaszcza że już w fazie otwartej bety gra się znajduję
Neutralna rasa zawsze była w herosach..... to są wszystkie stworzone nie należące do żadnego zamku a nie z zamku żywiołów herosa 3
W ogołe kolego jakbyś zauwałył grę tę tworzy Ubisoft czyli tówrca herosa 6 a nie herosa 3 więc nic z herosa 3 nie będzie gdyż herosa 3 robiło 3DO
Więc nie marz o 12 rasach xD
Ale wiesz, że Ubi ma pełne prawa do HoMM, własności intelektualnej i możliwości sprzedaży?

h0jny
09-23-2012, 05:27 PM
Proszę was nie czepiajcie się detali kiedy wiadomo o co mi chodziło :mad:

Unknownpony
09-24-2012, 09:28 AM
Proszę was nie czepiajcie się detali kiedy wiadomo o co mi chodziło :mad:

You mad bro? http://i118.photobucket.com/albums/o85/cristian_caga/Blogger%20Photos/Blogger%20Photos%202/trollface.png

A tak na poważnie to myśle że to tylko takie "gadanie" na interview".
Były 4 rasy w close beta i balansu nie było, treaz już jest troche lepiej ale jakoś nie potrafie sobie wyobrazić więcej niż 5 ras zbalansowanych =P

h0jny
09-24-2012, 09:36 AM
Brak balansu, a nie odpowiednie dobranie decka daną rasą czy też brak umiejętności grania nią to jest różnica.

Ch3rryAC
09-24-2012, 10:19 AM
A propo piątej frakcji na 100% będzie to Sanktuarium.

W pewnym momencie w Closed Becie był bug w kampanii, że można było więcej misji rozegrać niż przewidzieli twórcy ;)

W tym wątku masz kilka nowych kart: http://www.duelofchampions.pl/forum/showthread.php?tid=42

Przykładowa karta:
http://www.duelofchampions.pl/forum/attachment.php?aid=10

h0jny
09-24-2012, 11:05 AM
zapowiadają się fajne zmiany, cieszy mnie że będą nieszablonowi hero (25hp), i dolnego tool bara nie widzę, albo naprawiony albo wcale niema

Ch3rryAC
09-24-2012, 11:28 AM
Nieszablonowi Hero raczej dodani są tylko i wyłącznie, aby kampania była trudniejsza ;)

W każdym razie nie mogę doczekać się wypróbowania Sanktuarium.

h0jny
09-24-2012, 11:39 AM
nie sądzę żeby nie byli dostępni, jak narazie wszystko co w kampani było też dostępne normlanie

Unknownpony
09-24-2012, 01:59 PM
Brak balansu, a nie odpowiednie dobranie decka daną rasą czy też brak umiejętności grania nią to jest różnica.

To widze że nie grałeś w zamkniętej becie jak rage był stały i mobby mogły dojść do 10 dmg błyskawicznie lub z magiem który blokował twój ruch moobami i atak aż do rundy 14 gdzie likiwdoał cię death seekerem któremu mógł zbostować atak do 13 =P i kartami które udeżają bohatera +3 jak ma więcej HP niż on. Tyle OP buildów było przez brak balansu w close beta, chociaż teraz już jest lepiej dużo chociaż założe się że jak wprowadzą 5 rasę to będzie znowu jazda na maksa Hehehe

h0jny
09-24-2012, 02:03 PM
closet beta jest od szukania błędów(między innymi tych w balansie) a nie narzekania że dana frakcja jest słaba. Na chwilę obecną jest w miarę równo chodź z lekką przewagą dla tych co mają więcej rarów i epicków w decku

Kuackillah
09-24-2012, 02:04 PM
Pamiętam wszyscy wtedy powyzej 700 elo grali Strongholdem i i widziałem 15 dmg hehe szybkie baty wtedy tak samo na last standa dużo osób ustawiało decki

r3tsa
09-24-2012, 02:39 PM
Najpierw enrage decki była imba, potem full mage na Kalazarze, a na koniec kontrolki The Last Stand na Sharze i For whom the bell tolls na Nergalu no i w tym czasie rush deck na Sandalphonie był mocny, Bloodlips już dobijał ~30 winowy winstreak pod koniec bety. A Bybly miał na Kalazarze ponad 50 punktowy winstreak swego czasu. Raczej tak źle już nie będzie. :X

Unknownpony
09-24-2012, 06:28 PM
Ja wiem że close beta od tego była LOL. Ale o to mi chodzi że już ejst open beta i wprowadzą nową rase która napewno zaburzy balans.
A w filmiku mówią od 5 do 12.... 12!!!! i o to mi chodzi że z każdą rasą będzie coraz ciężej o balans i jakoś wątpie żeby byłom więcej niż 6

A co do kart to owszem kolosalną przewage mają ludzie z dobrymi kartami i to może strasznie zniechęcić początkowych graczy bo początkowe karty nie umywają się do tych pożniejszych (brak dobrych kart magicznych z dmg i advance moobów) także początkujący gracze mają BARDZO cięzko a jeszcze matchmaking jest niedorobiony bo ja swoją drugą grę w open becie miał z koleciem co miał 400+.... a ja miałem po pierwszej wygranie może 30 i porpostu mnie zmiażdzy. przyznam troche mnie to zniecheciło do grania na początku.

Ch3rryAC
09-25-2012, 10:45 AM
@Unknowpony: W open becie też tak masz? Moim zdaniem matchmaking zdecydowanie się polepszył.

h0jny
09-25-2012, 10:54 AM
losuje ci high elo players bo mało ludzi gra i niema z czego wybierać, a napewno to tego nie wiesz, a skoro uważasz że będzie brak balansu przy 5 rasach, to widać że to twoja pierwsza karcianka :)

Unknownpony
09-25-2012, 03:55 PM
@Unknowpony: W open becie też tak masz? Moim zdaniem matchmaking zdecydowanie się polepszył.

Napsiałem że w open becie.
Drugi mecz =P

losuje ci high elo players bo mało ludzi gra i niema z czego wybierać, a napewno to tego nie wiesz, a skoro uważasz że będzie brak balansu przy 5 rasach, to widać że to twoja pierwsza karcianka :)

No wiem że mało ludzi gra i temu mi losuje ale to jest właśnie bez sensu. Wole poczekać 5 minut dłużej niż grać z kimś kto ma wszystkie dobre karty i jedzie mnie jak dziecko bo ja nawet nie mam ani jednej karty magciznej z DMG. Starsznie to zniechęca do grania a nie chce robić drawów że odrazu wychodze jak widze kogoś z elo 500+ (co tez jest bez sensu =P)
Ja nie mówie że nie będzie balansu przy 5 rasach ale już mieli duże problemy z 4 =P Chociaż teraz jest o niebo lepiej