PDA

View Full Version : Zakończenie "Zamkniętej Bety"

Nisevaros
08-24-2012, 01:50 PM
Witam!

Zamknięte testy gry zostaną zakończone 4 września o godzinie 18!

W związku z tym chcielibyśmy po raz kolejny podziękować wszystkim, którzy wspierali nas pomagając nam rozwijać grę poprzez informowanie nas o tych wszystkich błędach i problemach z grą. Dziękujemy też za wszystkie komentarze i sugestie. Już wkrótce MMDoC zostanie wyłączona na kilka dni (serwery gry będą offline). W tym czasie zostaną wprowadzone dodatkowe poprawki i korekcje. Już niedługo zostanie także ogłoszona data rozpoczęcia Otwartej Bety. Zapraszamy zatem do odwiedzania forum oraz profili na facebooku i twitterze.

Przypominamy, że wszystkie Pieczęci oraz złoto kupione w sklepie za pieniądze zostaną przywrócone wam na początku Otwartej Bety w odpowiedniej formie.

Zapraszamy także na Turniej Deweloperów, który odbędzie się 30 sierpnia. Więcej szczegółów na ten temat: TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/711078-Turniej-Deweloper%C3%B3w-30-sierpnia). :)

Odwiedzajcie też naszą nową stronę na Facebooku: Facebook Might&Magic Duel of Champions (https://www.facebook.com/MightMagicDuelofChampions)

Wkrótce możecie spodziewać się tam innych miłych niespodzianek... ;)

Pozdrawiamy i do zobaczenia w grze!
Zespół Duel of Champions

Hydroopl
08-24-2012, 04:20 PM
Czyli wraz z otwartą betą jest reset kart?

Morgotheron2012
08-24-2012, 04:34 PM
Tak, dokładnie full reset. Wszyscy od 0, aby nowi mieli szansę, bo teraz wszyscy będą mogli wbijać na grę.

Kuackillah
08-24-2012, 05:05 PM
troszeczko jest to nie taktem uwazam ze przynajmniej powinien zostac deck który sie uzywa w obecnej grze , gdyz poswiecony czas na gre zeby zebrac karty chyba tez zrobil swoje czyz nie ?
ja akurat dowiedzialem sie o grze bo kupilem dodatek do h6 i bylem duzo w plecy ale swoje ugralem i troche szkoda zeby tracic wszystko , ale skoro ci co placa moga wjechac na full decki jest ok to troche smieszne

Morgotheron2012
08-28-2012, 06:30 AM
Nie płacz, bo ci co farmili lvl(częśto wykorzystując do tego bugi) byliby zbyt trudni do pokonania dla startujących graczy. Gra na początku nie może zniechęcać.

vimaniek
08-29-2012, 07:13 AM
Pozostaje pytanie, czy po zakończeniu Otwartej Bety również nastąpi reset kart?

DjTechShadow
08-29-2012, 04:16 PM
Wydaje mi się, że tak bo jaki sens byłby wtedy dla kogoś "z zewnątrz" zaczynać grę w której już jest tyle wykoksionych osób.

vimaniek
08-29-2012, 04:26 PM
Taki sam jak dołączenie do gry dwa miesiące po premierze.

DjTechShadow
08-29-2012, 04:28 PM
Tylko tu mamy tak czy siak do czynienia z betą, a nie gotowym pełnoprawnym produktem.

lordxan81
08-31-2012, 07:52 PM
A ja nie pozwolę jakimś tam Deweloperom odebrać mojego ukochanego decka !!! Właśnie jestem w trakcie drukowania wszyskich moich najlepszych kart - nie zabiorą mi ich :)
Swoją drogą to szykuje się afera większa niż ta z Amber Gold - co tam grosze które zabrał Pan P. w stosunku do stosów złotych monet które albo posiadamy albo wydaliśmy na karty a teraz nam je zabiorą... Trzeba powołać komisję śledczą!!!

K4lvy
09-01-2012, 09:52 AM
Jak będą rozdawane te 2 unikalne karty dla wszystkich testerów? Jakiś kod do wpisania a może od razu pojawią się na koncie?

PMM
09-03-2012, 09:22 AM
Prawdę mówiąc to liczyłem przynajmniej na dwie paczki po 12 kart =/ jak po gamescomie.

PMM
09-03-2012, 03:13 PM
Jutro koniec zamkniętej bety a na sieci ani śladu informacji kiedy będzie otwarta beta :(

Nisevaros
09-03-2012, 08:50 PM
Jak będą rozdawane te 2 unikalne karty dla wszystkich testerów? Jakiś kod do wpisania a może od razu pojawią się na koncie?

Specjalne karty dla beta testerów powinny być dostępne na kontach graczy zaraz po rozpoczęciu etapu otwartej bety.

Jutro koniec zamkniętej bety a na sieci ani śladu informacji kiedy będzie otwarta beta :(

Informacje na temat tego kiedy rozpocznie się Otwarta Beta zostaną udostępnione w odpowiednim czasie. Zapraszam do regularnego sprawdzania forum oraz profili na facebooku i twitterze (dla ułatwienia dodam, że odpowiednie odnośniki znajdziecie w sygnaturce poniżej). To wszystko, co na chwilę obecną mogę na ten temat powiedzieć... :D

DjTechShadow
09-03-2012, 08:55 PM
Oby im szybciej tym prędzej :)

r3tsa
09-04-2012, 01:01 AM
Nawet orientacyjne żadnego info czy to kwestia dni czy tygodni?

PMM
09-04-2012, 07:44 AM
Trochę szkoda, że nie przenieśli gry w obecnej formie na jakiś serwer. Ludzie, którym spodobała się gra nie odeszliby od niej tylko dalej się nią cieszyli - mogą przez to potracić trochę graczy. A tak to cały czas szła by marketingowa maszyna :cool::p

gewloh
09-04-2012, 10:53 AM
A znasz kogoś, komu gra się spodobała i do niej nie wróci przez to, że zresetowali betę? Bo ja nie. A skasowanych kart nawet mi nie szkoda, bo fajnie będzie piąć się do góry od nowa razem ze wszystkimi. Ja się nie mogę doczekać, żeby się dowiedzieć co to za karty, które dostaniemy:P Strasznie mnie one ciekawią.

Nisevaros
09-04-2012, 05:43 PM
Witam,

Chciałbym przekazać wam kilka słów w imieniu moim oraz całego zespołu Duel of Champions.

Przede wszystkim chciałbym zakomunikować, że czas trwania zamkniętych testów dobiegł końca. Gra jest teraz w trybie wstrzymania i konserwacji do czasu rozpoczęcia Otwartej Bety.

Dziękujemy za wasze wsparcie, wasze opnie oraz wszystkie komentarze. Naprawdę pomogliście nam rozwinąć grę. Już dziś wiele rzeczy w Duel of Champions jest wyłącznie waszą zasługą. Naprawdę mieliśmy wiele przyjemności mogąc czytać wszystkie komentarze, pojedynkując się z wami na Polach Bitew i rywalizując przeciw wam w Turnieju Deweloperów. Byliście świetnymi, niezwykle zaangażowanymi testerami i fakt, że gra również wam sprawiała dużo radości jest dla nas najlepszą wskazówką i nagrodą.

Data rozpoczęcia Otwartej Bety zostanie ujawniona już wkrótce. Do tej pory, wszyscy Community Managers będą aktywni na forach oraz na Facebooku i otwarci na wszelkie dyskusje na temat gry.

Raz jeszcze dziękujemy i do zobaczenia w grze! Już wkrótce.
Zespół Duel of Champions