PDA

View Full Version : Ceny w sklepie i inne związane sprawy z nowym patchem

DjTechShadow
08-15-2012, 04:16 PM
Są w ogóle nie przystosowane do Polskich realiów, mało kto może sobie pozwolić na tak duże wydatki, co innego gracze ze strefy Euro.
Jeśli cena pozostanie taka jaka obecnie jest to wątpię by gracze z naszego kraju zagrzali tu długo miejsce. Stosunek powinien być 1/4 w końcu 1 euro to ponad 4 PLN.

Ps. Nadal trzeba podmieniać pliki z językiem, czy developerzy nie mogą sobie poradzić z tak prostą sprawą jak wykrywanie języka po uruchomieniu z lanuchera ?

Ps.2 Jak coś sobie przypomnę to zrobię edita.

mociepa
08-16-2012, 12:32 AM
Nie wspominajac juz ze 20k golda za paczke z 3 swiecakami to troszke przesada skoro za 12,5 mam dokladnie to samo (co ja sroka jestem zeby sie rzucac na blyskotki?)

r3tsa
08-16-2012, 12:53 PM
Akurat te błyskotki to fajna sprawa, wolę coś takiego niż np. paczki epiców do kupienia za real money.

Kuackillah
08-16-2012, 01:27 PM
ceny z tymi świecidełkami to porażka totalna , ogólnie to porazka jest real money w tej grze to zdonimuje badziewiazy którzy będą pompować kase w ta gre a wiadomo że takich nie będzie brakowało i teraz czas poświęcony na gre idzie na marne skoro możesz kupić packi za real money a nie za zdobywany lvl w grze , ubi poszło w złym kierunku , real money zabija całą zabawe w grze

bladykiel
08-16-2012, 01:56 PM
Tak jak przedmówcy, myślę iż prawie 100 zł za 150k golda to zdecydowanie za dużo. Żyjemy w czasach (szczególnie w polsce), że raczej nikt tego nie kupi. Według mnie 150k golda powinno kosztować 30zł i w tedy by ludzie to kupowali :)

Hydroopl
08-16-2012, 03:05 PM
ceny z tymi świecidełkami to porażka totalna , ogólnie to porazka jest real money w tej grze to zdonimuje badziewiazy którzy będą pompować kase w ta gre a wiadomo że takich nie będzie brakowało i teraz czas poświęcony na gre idzie na marne skoro możesz kupić packi za real money a nie za zdobywany lvl w grze , ubi poszło w złym kierunku , real money zabija całą zabawe w grze
Ubi poszło w koniecznym kierunku by ta gra nie umarła. Za darmo jest, nie ma abonamentu, więc musi się z czegoś utrzymywać. Teraz też masz badziewiarzy co mają masę po prostu lepszych kart bo naspamili więcej gier.

Jednak ceny są za duże i tu muszę się zgodzić. Tylko problemem będzie jak rozdzielić rynek europejski od naszego. Inną rzeczą, że chyba lepiej by karty były sprzedawane w fizycznej formie z możliwością gry online poprzez kody na nich - od artystycznej strony wyglądają całkiem nieźle, są czytelne, a gra ma dosyć proste zasady

Paku93
08-27-2012, 11:34 AM
Karty w fizycznej formie to imho lipa.
Po pierwsze po co komu fizyczne karty, musiały by się pojawić turnieje w realu oraz gra musiała by zyskać większy rozgłos co jest raczej ciężkie do realizacji, tym bardziej że konkurencja jest duża (mtg).
A po drugie to gra będzie balansowana więc część fizycznych kart miała by po pewnym czasie nieaktualne statystyki, niby nic, ale chcąc grać nimi w realu było by to kłopotliwe.
Po za tym jest to dodaktowy koszt i to pewnie spory.
Jak dla mnei to poprostu zmniejszyć ceny dla Polski.

gewloh
08-30-2012, 05:18 PM
Jak dla mnie to cena za paczkę ze świecącymi kartami jest idealna biorąc pod uwagę szybkość zdobywania golda w grze. Cenę w złotówkach mogliby przystosować bardziej do polskich realiów, ale mi to bez różnicy, bo i tak raczej nie będę kupował kart za prawdziwą kasę. Co do "badziewiarzy", to oni też mi nie przeszkadzają i mogą nawet zapłacić miliony za karty, bo jeśli faktycznie są "badziewiarzami", to kiedy zdobędę już lepsze karty, nie będą oni problemem. Osobiście to mi nie przeszkadza to, że ktoś chce wydać kasę. Ma pieniądze, to niech robi z nimi to, na co ma ochotę.

Nie wspominajac juz ze 20k golda za paczke z 3 swiecakami to troszke przesada skoro za 12,5 mam dokladnie to samo (co ja sroka jestem zeby sie rzucac na blyskotki?)
Skoro nie jesteś tą przysłowiową sroką, to nie wiem w czym ci przeszkadza cena błyskotek ;P