PDA

View Full Version : moje osobiste podsumowanie czyli z orzełka kapie

MarceliB1
07-29-2012, 09:19 PM
Moja sytuacja jest w tej chwili taka:
Wybrałem na początku talię Nieumarłych i po zagraniu kilku meczy stwierdziłem, że mi nie podchodzi. Nie mogę zmienić talii. Nie mogę także dokupić sobie innej talii (a uważam, że powinno to być w miarę proste na początku) ponieważ:

Nie dostałem nagród za moje skromne poziomy.

Ku memu potwornemu zaskoczeniu kampania się skończyła na drugim rozdziale (choć podobno nie dla wszystkich).

Co prawda 3 boosterki dały mi nowe karty ale większości są nieprzydatne bo i tak mam tylko bohatera Nieumarłych.

Utkwiłem więc w martwym p-kcie i nie bardzo widzę jak dalej mógłbym rozwijać siebie, swoją kolekcję a co za tym swoje strategie.

Ja wiem, że jesteśmy testerami i nie jest to pierwsza gra którą testuję (włączając w to gry planszowe i karciane w realu), ale ta gra powinna nam także sprawiać frajdę. To chyba część naszych "obowiązków" - sprawdzić, czy gra sprawia frajdę, prawda? A ja muszę przyznać, że moje morale (i frajda) w kwestii tej gry spadło drastycznie.

Kamporxxx
07-30-2012, 01:34 AM
To czemu nie kupiłeś boostera z bohaterem?..

MarceliB1
07-30-2012, 10:10 AM
To czemu nie kupiłeś boostera z bohaterem?..

Bo wydaje mi się, że z jednego boosterka z bohaterem i kilku losowych kart nie zbuduję grywalnej talii. Prawdopodobnie w ogóle nie zbuduję talii. Podstawą początkowego rozwoju wydaje mi się w miarę bezproblemowe uzbieranie na jedną, dwie podstawowe talie w które mogę później ingerować, zmieniać i ulepszać.

zigaros
07-31-2012, 08:48 AM
Bo wydaje mi się, że z jednego boosterka z bohaterem i kilku losowych kart nie zbuduję grywalnej talii. Prawdopodobnie w ogóle nie zbuduję talii. Podstawą początkowego rozwoju wydaje mi się w miarę bezproblemowe uzbieranie na jedną, dwie podstawowe talie w które mogę później ingerować, zmieniać i ulepszać.

Jakims specem w ta gre nie jestem , ale ja tez gralem na starcie necro i tez szybko zobaczylem ze to niestety najgorsza frakcja (na starcie napewno).Budowalem wiec expa porazkami a po kazdym poziomie wymianialem sealsy na kase i kupowalem zestawy kart z bohaterami.Na 5tym poziomie dostaniesz 1000 seals i kupisz boxa 120kart i z tego juz mozna spokojnie cos zmajstrowac sensownego.Cierpliwosci...

MarceliB1
07-31-2012, 01:35 PM
Jakims specem w ta gre nie jestem , ale ja tez gralem na starcie necro i tez szybko zobaczylem ze to niestety najgorsza frakcja (na starcie napewno).Budowalem wiec expa porazkami a po kazdym poziomie wymianialem sealsy na kase i kupowalem zestawy kart z bohaterami.Na 5tym poziomie dostaniesz 1000 seals i kupisz boxa 120kart i z tego juz mozna spokojnie cos zmajstrowac sensownego.Cierpliwosci...

Ale przecież ma miejsce bug który sprawia, że nie dostaję nic za zdobycie poziomu. :-( Więc nie mam jak zdobywać na poziomach nie mam jak zdobywać na kampanii (bo u mnie kończy się na 2 rozdziale).

Powiem to jeszcze raz: nie ma jak się rozwijać.