PDA

View Full Version : Ubisoft do kroćset fur beczek jak mogłeś tak zepsuć Grę Wieloosobową

Zepsules
06-19-2018, 10:42 PM
Ubisoft do kroćset fur beczek jak mogłeś tak zepsuć Grę Wieloosobową... Bodajbyś sczezł na dnie Rowu Mariańskiego, a przy tym byś kociej mordy dostał ty w ząbek czesany gałganie niecnoto... azaliż 3 bite godziny z życia żem stracił coby poprawy NATa uświadczyć, aczkolwiek ani wasz poradnik ni inne z internetu zawżdy podpatrzone, coby to dunder świsnął, nie dały mi możliwości dokonania poprawy sytuacji odnośne aktualnego stanu rzeczy. Rany Julek! Zaprawdę nawet w trakcie rozgrywki misji solowych w Kampanii Fabularycznej problemów z tym doświadczyłem, gdy po wielokrotnych prób i błędów staraniach w walce z Gudmundrem - jarlem iście potężnym co mi niemałych problemów i żyłek pękniętych przysporzył, acz ostatecznie pokonan przeza mie, i w trakcie urywku kinomatograficznego błędu nieznanego doświadczyłem. Psia Jucha! W istocie całyż postęp dokonan przepadł niczym kamień rzucon w Jeziora Mazurskie bądź w Niemen pokrętnie ułożon na Litwie dawnej Obojgu Narodów Rzeczypospolitej dawnejszej. Oby cię śnieg spalił i czort twoje dzieci wszystkie wzioł do kopalni soli wielickiej pierniki lepić. Iście soczystej nerwownicy dostajem co potyczkę rozegram, acz nawet nie w pełni jako, że rzadkością dla mnie jest ukończenie rozgrywki zacnej i dotrwanie do wyników obwieszczenia jako, żem rozłączon nieprzerwanie zostaję. Kurka Holender bonanza psia mać, ileż to czasu utopił w nic korzyści nie przynoszących meczach toż to nawet hiszpańska inkwizycja o nauki mnie prosiła będac pod wrażeniem sytuacyji całej. Noż na Rany Koguta, czy wy kiedy rzemiosło jakie wykonacie coby grę wieloosobową od fali błędów i buczków świętojańskich uchronić? Nie tylko mie ten problem drzazgą w rzyci kłuje jako i gromada mych kompanów problemy podobne napotkała, a wspólna walka z dziczą i swołoczą przeciwnej drużyny wojów możliwa nie jest jako grupa nasza w meczu trwania rozpada się stopniowo w związku z problemem okropienkim. Ubisofty niecne, obyście ten wytwór rozrywkowy usprawnili i coby Imię Pańskie ją błogosławiło a grzechów tuziny wybaczyło. Acz żal i gorycz me serce ściska tudzież życzę wam sromoty najrozleglejszej.