PDA

View Full Version : [PC] Assassins Creed II, Brotherhood, Revelations Czech Localization (FOR CZECH PLAYERS)

dartomis
03-09-2016, 03:02 PM
Hello i wanted to play again older ACs(AC II , Brotherhood , Revelations). ENG

I downloaded it from Uplay but it was in English language. When you try install it from CD and start game , it will start download game again from Uplay.

So there is tutorial how to have again game in Czech Language ! I tried it today and its easy :)

-First you need to uninstall your AC game (Brotherhood , Revelations or AC II)
- Put your CD in and start installation (i installed it to classic installation folder without any changed: C:ProgramFilesx86/Ubisoft/Assassins Creed(Brotherhood,Reve,II) DONT NEED!
-When its complete just go at Uplay , start OFFLINE MODE , Uplay will restart , then start AC from your folder and game will download patches.
-Game will start and it will be in Czech Language !
-When you will off game and turn Uplay again Online game will be in Czech Language !

HAVE FUN ASSASSINS !

Zdravím , po dlouhé době jsem si chtěl zahrát starší ACčka( AC II , Bratrstvo , Odhalení). CZ
Stáhl jsem si hru normálně z Uplaye, ale zjístil jsem , že je v angličtině. Když se pokusíte hru nainstalovat z CD a zapnout pošle vás to na Uplay a ten automaticky stahuje hru znovu.

Takže zde je návod jak mít opět češtinu ve všech 3 Assassínech jako kdysi ! Dnes jsem vše zkoušel a je to poměrně lehké. :)

-První co musíte udělat je odinstalovat vaši AC hru z Uplaye ( Bratrstvo,Odhalení,AC II)
-Vložte vaše CD s hrou do mechaniky and zapněte instalaci( Instaloval jsem hru do složky čili C:ProgramFilesx86/Ubisoft/AssassinsCreed(Bratrstvo,Odhalení,II), NENÍ TŘEBA!
-Pokud je instalace dokončena jdetě na Uplay a přejděte do Offline Režimu, Uplay se restartuje , poté zapněte AC z vaší složky se hrou a nechte stáhnout aktualizace.
-Hra se spustí a bude v češtině !
- Jakmile hru vypnete stačí jít zase online a hra již bude v češtině a taktéž multiplayer , který v offline modu nejede.

HODNĚ ZÁBAVY ASSASSÍNI !