PDA

View Full Version : Czy Blue Byte ma nas w d**** ?

Forsaiiken
04-22-2015, 07:05 PM
Nie rozumiem powolnego działania BB. W zasadzie większość graczy nie chce tych nowych wspaniałych animacji. W tym wypadku firma powinna jak najszybciej się dostosować do próśb gracz bo jeżeli 3/4 graczy nie chce animacji to coś tu chyba jest nie tak. A wracając do początku tych wydarzeń to bałem się gdy BB przejmowało DoC'a. Ich polityka względem Heroes Online to jakiś nieśmieszny żart z wojska. Naprzykład nie chcieli odpowiedzieć na moje pytanie dlaczego usunięto kopalnie z mapy przygody i wszędzie jest zielony kżyrzyk który sugeruje ( BĄDŻ ŁOSIEM WYDAJ KASE NA TE GRE!). W HO nie wygrywa lepszy strateg a osoba ktora właduje w tą gre więcej hajsu. Przykład:
W grze są sloty na jednostki gdzie co lvl zyskujemy dodatkowe pojemności na cratury w tych slotach, chyba że władujemy w tą gre kase wtedy 1lvlowiec może mieć tyle samo stworów co 30 lvl (ale nie HO to F2P). Po co to przywołuję ? Dlatego że boję się ze BB zrboi to samo z DoC em. Czyli limit deców to 30 ale za prawdziwą kase możesz kupic kolejny ( ćoś takiego ). A jakie jest wasze zdanie na temat zmian w Duel of Champions i czy według was to dobrze że BB przejeło DoC'a ?

Bazaltovy
04-22-2015, 07:52 PM
BB wciąż uczy się DoCa, my natomiast powinniśmy nauczyć się cierpliwości. Takie jest moje zdanie. Wiem, że lwia część społeczności się ze mną nie zgodzi, ale cóż, DoC ma małe szanse na nagłą zmianę systemu do P2W, więc nie grozi mu to samo, co Heroes Online.

PS: Streamy też pozostawiają wiele do życzenia, mam nadzieję, że CMowie popatrzą na to, jak były one robione kiedyś i wyciągną z tego jakieś wnioski :)

Mekheri
04-22-2015, 08:32 PM
Dlatego że boję się ze BB zrboi to samo z DoC em. Czyli limit deców to 30 ale za prawdziwą kase możesz kupic kolejny ( ćoś takiego )

A wiesz, że coś takiego jest w DoCu już od dawna i było na długo przed nastaniem BB? ;p

Bazaltovy
04-22-2015, 09:49 PM
A wiesz, że coś takiego jest w DoCu już od dawna i było na długo przed nastaniem BB? ;p

Nie do końca. Limit decków był - czy jest, nie pamiętam, zresztą nigdy nie miałem potrzeby złożenia więcej niż 25 talii - ale nie słyszałem o planach kupna większej ilości slotów.

Mekheri
04-22-2015, 09:57 PM
Limit był i jest, ale można go obejść przy zakupie wersji pudełkowej gry (i prawdopodobnie, pożalcie się bogowie, premade decków). O ile mi wiadomo nie działa to na stałe, w sensie: decków nie można usunąć i ponownie dodać ponad limit, można tylko edytować nadprogramowe, by ich nie utracić, tym niemniej opcja jest (chyba że ją w międzyczasie w jakiś sposób "sfixowano").

Było nie było, nawet gdyby dodano taką opcję za opłatą, nie miałabym nic przeciwko. Osobiście również nie odczuwam potrzeby posiadania więcej niż 30 decków jednocześnie, ale wiem, że są osoby, którym na tym zależy i nijak by mnie nie bolało, gdyby moi przeciwnicy mieli taką możliwość. Tego typu udogodnienia i alternatywne arty powinny być głównym źródłem dochodu karcianek f2p, nie same w sobie karty.

Retazar
04-23-2015, 07:59 AM
BB wciąż uczy się DoCa, my natomiast powinniśmy nauczyć się cierpliwości. Takie jest moje zdanie. Wiem, że lwia część społeczności się ze mną nie zgodzi, ale cóż, DoC ma małe szanse na nagłą zmianę systemu do P2W, więc nie grozi mu to samo, co Heroes Online.

PS: Streamy też pozostawiają wiele do życzenia, mam nadzieję, że CMowie popatrzą na to, jak były one robione kiedyś i wyciągną z tego jakieś wnioski :)

Jesteśmy tego świadomi, był to nasz pierwszy stream, będzie lepiej! :)

Bazaltovy
04-23-2015, 05:59 PM
Było nie było, nawet gdyby dodano taką opcję za opłatą, nie miałabym nic przeciwko. Osobiście również nie odczuwam potrzeby posiadania więcej niż 30 decków jednocześnie, ale wiem, że są osoby, którym na tym zależy i nijak by mnie nie bolało, gdyby moi przeciwnicy mieli taką możliwość. Tego typu udogodnienia i alternatywne arty powinny być głównym źródłem dochodu karcianek f2p, nie same w sobie karty.

Zgadzam się z Tobą. Wybór tyłu kart to fajny początek, ale cena jest troszkę przesadzona.
Miałem nadzieję, że pojawi się zakładka w sklepie, w której można by kupować rotacyjnie alternatywne arty, w końcu pojawiło się ich od początku DoCa całkiem sporo.

blazius1
04-24-2015, 03:02 PM
Są dwie lub trzy metody zwiększenia ilosci decków i wszystkie są płatne. Nie wiem co to ma wspólnego z p2p, skoro gdy się posiada komplet kart, to 30 decków to na prawdę jest niewiele.

Dagnir_Smauga
04-24-2015, 03:15 PM
Ja osobiście uważam, że 30 to dużo. Sam używam tylko 12 slotów.