PDA

View Full Version : Koszary

frodowow
01-24-2015, 02:19 AM
Gorszym badziewiem od Xorma i nawiększym w mojej opinii mankamentem tej gry to jedna karta - koszary. To jest chore co się dzieje w deckach Zygfryda.
Kompletnie niewspółmierny przyrost siły rażenia w jednej turze.
Jak gram przeciwko graczom z pierwszej setki, zawsze mają 2, 3 koszary na ręku i jeszcze typek pacnie sobie Pillage i po zawodach.
Według mnie tryb open jest kompletnie beznadziejny przez ten combos i powinniście to znerfić. Nie wiem jak, nie mam pomysłu, ale za każdym razem jak trafie na taki deck, to mi odechciewa w to grać.

Jest sobie pan Lewiskim2013 i pan EPAM.grade i tylko i wyłącznie maglują te zakichane stacki. Totalna beznadzieja.

MastaBlastaX
01-24-2015, 10:59 AM
Kolega z pierwszej setki i takie .. dyrdymały :) wypisuje. Jeśli chcesz, ja z zapadniętych odmętów rankingu mogę podpowiedzieć Ci 100 kontr na koszary. Ew., zgodnie z mądrością 'jeśli nie możesz pokonać- przyłącz się' zacznij grać tym niepokonanym deckiem. Istnieje też opcja gry w STD, gdzie nadal istnieją koszary, ale bagno jest mniejsze, a i pillage/więzienia nie ma ..

frodowow
01-24-2015, 12:11 PM
Z pierwszej setki nie jestem, tylko grając jackpota w open często przeciw nim gram.
Wiem, że to tryb open i tu jest niezłe bagno, ale większego jak 4 koszary na planszy + pillage to nie widziałem. Totalny absurd. Typ ma 10 surowca, cztery budynki i wystawia tych łuczników *4 i jeszcze Tithe collectora i ma raptem 20 tokenow na boisku plus. W jednej rundzie. Chory temat i tyle. Nawet czary za długo nie poratują, bo zagrasz Frozen wave raz, stworów za dużo nie wystawisz, a typ Ci jebnie znowu Prison, wystawi jednego czy dwa stwory i znowu ma cał stół zawalony. Jeżeli tak działają koszary, to ja poproszę czary niszczące budynki nie tlyko w magii ziemii, ale i wody.

twardy_
01-24-2015, 01:08 PM
Z pierwszej setki nie jestem, tylko grając jackpota w open często przeciw nim gram.
Wiem, że to tryb open i tu jest niezłe bagno, ale większego jak 4 koszary na planszy + pillage to nie widziałem. Totalny absurd. Typ ma 10 surowca, cztery budynki i wystawia tych łuczników *4 i jeszcze Tithe collectora i ma raptem 20 tokenow na boisku plus. W jednej rundzie. Chory temat i tyle. Nawet czary za długo nie poratują, bo zagrasz Frozen wave raz, stworów za dużo nie wystawisz, a typ Ci jebnie znowu Prison, wystawi jednego czy dwa stwory i znowu ma cał stół zawalony. Jeżeli tak działają koszary, to ja poproszę czary niszczące budynki nie tlyko w magii ziemii, ale i wody.

chcesz grac open to sie musisz na takie cos przygotowac mentalnie - prison, wolf cpt, pillage i miliard surowcow u Haven
zreszta jak czesto widzisz w swoich grach przeciwnika z 4x koszary na stole? raz sie z tym spotkales i wielki bulwers? ;)

i tak rzadziej sie widuje Haven w open niz Inferno...

pawel123k
01-24-2015, 01:26 PM
Masz problem z koszarami w open ? Wystarczy grać świątynią ze stworzeniami z ambush i koszary nie są niczym więcej jak pustym budynkiem.