Results 1 to 7 of 7

Thread: Remis i bug w kampanii | Forums

Launch trailer - Might & Magic® X Legacy [UK]

Might & Magic X - Legacy - 4 New Classes Speed Painting trailer [UK]

Might and Magic X Legacy - The Gameplay trailer [UK]

Might & Magic X Legacy -- The Open Dev starts! [EUROPE]

Junior Member

Remis i bug w kampanii

Najpierw bardziej denerwujący. Prawie każda gra kończy się remisem w 1 lub 2 mojej rundzie, sprawdzałem na 2 komputerach. Tak cały czas na początku tury. Co do kampanii w ostatniej misji boot campu nie mogę kliknąć ppm na świętowanie, a przeciwnik co ciekawe używa go w mojej turze (przeważnie 1 czasem 2) WTF? Nie mogę przewinąć tego "TIP'u".
    Reply With Quote Reply With Quote

Senior Member Nisevaros's Avatar
    Quote Originally Posted by SzCzeKeiN View Post
    Najpierw bardziej denerwujący. Prawie każda gra kończy się remisem w 1 lub 2 mojej rundzie, sprawdzałem na 2 komputerach. Tak cały czas na początku tury. .
    Witam,

Nie do końca rozumiem opisu problemu. Kiedy dokładnie występuje problem? Bardzo proszę o kontakt z supportem, jeśli problem z remisem pojawia się wyłącznie podczas gry z innymi graczami. W takim przypadku problem ten ma zapewne związek z połączeniem internetowym. Bezpośredni link do strony pomocy technicznej jest dostępny w temacie opisującym zasady publikacji nowych postów w tej części forum. Jeśli natomiast sytuacja ta występuje tylko podczas kampanii, wtedy bardzo proszę o informację, ponieważ taki problem na pewno wymaga pilnej korekty.

Bardzo bym też prosił o sporządzenie zrzutu ekranu, który przedstawi sytuację z przerywnikiem filmowym, którego nie da się zamknąć, ani ominąć. Pomoże to w szybszym rozwiązaniu problemu. Dzięki.
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros

Junior Member
    Zapomniałem dodać, że z przeciwnikami(online), ale kolega sprawdzał na swoim komputerze (inny dostawca internetu) i też miał remis w 2 rundzie lub 1 zależy kto zaczyna, więc to chyba coś od ubisoftu. Kampania jak powiedziałem zacina się na rozkazie. Filmików nie wiem jak dokładnie wykonać, a dokładniej wstawić, bo nie mam konta na żadnym serwisie.
    http://imageshack.us/photo/my-images...bitowej2j.png/
    http://imageshack.us/photo/my-images...itowejovu.png/
    Lepszej jakości nie chciało wysłać.

Wstawiłem jakoś obrazki.
    co do supportu podanego w linku szukałem tego herosa w sekcji Gry PC i nie ma >.< może jestem ślepy ale nie wiem.

Dla ułatwienia zamieszczam bezpośredni link:

http://support.ubi.com/pl-PL/product...d=tcm:63-15244

Bardzo dziękuję za pomoc!
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros

Junior Member
    Nie wiem czy jestem tępy czy ślepy ale jak klikam zadaj nam pytanie to mam podać tam grę z wybranych i jak pisałem wyżej nie umiałem tam znaleźć duel of champions ten link widziałem. Dziękuję za zainteresowanie i szybkie reakcje zobaczymy czy coś się zmieni ;o.

Might & Magic Duel of Champions znajdziesz właśnie na liście gier PC. Pamiętaj, że nazwa gry nie zaczyna się od słowa Heroes jak w przypadku niektórych produktów z uniwersum Might & Magic. Powodzenia!
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros

mam ten sam problem od paru dni:/