Results 1 to 5 of 5

Thread: Kilka błędw | Forums

Launch trailer - Might & Magic X Legacy [UK]

Might & Magic X - Legacy - 4 New Classes Speed Painting trailer [UK]

Might and Magic X Legacy - The Gameplay trailer [UK]

Might & Magic X Legacy -- The Open Dev starts! [EUROPE]

Member graver19's Avatar

Kilka błędw

1. Niemożliwość wyrzucenia karty - "błąd karty" - widać to na załączonym screenie

http://imageshack.us/f/594/duelqr.jpg/

Mam świadomość że już ten błąd był zapewne zgłaszany, ale to tak ku informacji, że nadal występuje

2. Czasem podczas walki, źle odejmowane są punkty za obrażenia- tzn - punkty są odejmowane ale u przeciwnika lub u mnie widnieje zminusowana wartość np cały czas 20pkt życia

3. W momęcie wyrzucienia karty Wędrowny Bard, nie otrzymuje się unikatowej karty z decku. Zauważyłem że grając tą kartą nie otrzymuje bonusu, natomiast u przeciwnika jest to 50/50 % szans
    Last edited by graver19; 08-14-2012 at 11:13 AM.
    Reply With Quote Reply With Quote

Senior Member Nisevaros's Avatar
    Błędy z nieprawidłowym wyświetlaniem niektrych kart były już zgłaszane. Dzięki jednak za Twj raport. Problemy te powinny zostać wkrtce naprawione.

W sprawie karty Wędrowny Bard zapraszam do zapoznania się z postami innych graczy TUTAJ. Napisz proszę, jeśli pomimo analizy tych postw będziesz miał nadal wątpliwości odnośnie działania karty.
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros

Member graver19's Avatar
    Faktycznie moja wina, nie miałem w swojej tali żadnej unikatowej karty, gdy to zmeiniłem wszytko jest ok - nie wszystkie karty unikatowe są unikatowe

Member graver19's Avatar

Kilka błędw 2

Po nowym patchu zauważyłem następujące błędy

Pierwszy błąd

Nieprawidłowo wyświetlana nazwa w karcie - widać to na załączonym screenie - wszytsko w pionie

http://imageshack.us/f/26/pionj.jpg/

2.
    Nie można wprowadzić nazwy nowej talli - można tylko wykasować to co obecnie jest wyświetlane

http://imageshack.us/f/838/nazwai.jpg/

3. Chciałbym się dowiedzieć czy po wprowadzeniu kodu na na dodatkową kartę Craga - będzie ona dostępna także ona na moim koncie po zakączenu bety i starcie pełnej wersji gry

Senior Member Nisevaros's Avatar
    1. Bardzo dziękuje za zgłoszenie problemu. Zrzut ekranu został przesłany do zespołu programistw gry.

2. Bardzo proszę sprbować ponownie zalogować się do gry. Podobny problem został już opisany TUTAJ.

Tematy o błędach zostają połączone, jako że drugi wątek stanowi tak naprawdę rozwinięcie pierwszego. Pozdrawiam.
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros