Results 1 to 4 of 4

Thread: znów ten sam patch? | Forums

Launch trailer - Might & Magic® X Legacy [UK]

Might & Magic X - Legacy - 4 New Classes Speed Painting trailer [UK]

Might and Magic X Legacy - The Gameplay trailer [UK]

Might & Magic X Legacy -- The Open Dev starts! [EUROPE]

znów ten sam patch?

nie wiem co o tym myśleć, ale kolejny raz ciągnie mi, wydaje się tą samą aktualizację, w dodatku niezależnie od nich nadal wyskakuje mi to piękne "this game is not available in your region"
    czy to możliwe, że patch mi się po prostu nie wgrywa poprawnie i dlatego gra mnie odrzuca?
    w sumie zajrzałem nawet do tej paczuszki, którą to ciągnie, i daty plików z nich niby zgadzają się z tym co mam "na chodzie" i nawet są to daty raptem z poprzedniego dnia, więc zastanawia mnie, czy innym też się ciągną nowe aktualizacje po tej z 26.07. Jeśli nie to może być klucz do tego błędu przez który już od kilku dni nie mogę się dostać do gry
    Reply With Quote Reply With Quote

Senior Member DjTechShadow's Avatar
    Hmm potwierdzam, czasem ściągało się i kilka razy dziennie, teraz tak samo, uruchomiłem grę i się ściąga.

Czy to są faktycznie jakieś update ? Czy może bug?

I dlaczego zamiast zmienionych plików ciągnie całego klienta ? (Ofc jeśli to normalne patchowanie)

Senior Member
    Klient jest upośledzony, zamiast ściągać same update'owane pliki, ciągnie wszytkie pliki z ostatniego patcha, razem z paroma podmienionymi plikami, jeśli faktycznie trzeba coś zmieniać w tylu plikach, aby pozbyć się bugów, to dla mnie jest to programistyczny fail. x)

Senior Member Nisevaros's Avatar
    Cześć! Gra została zaktualizowana. Najnowsze informacje o aktualizacjach znajdziecie TUTAJ.

Quote Originally Posted by r3tsa View Post
    Klient jest upośledzony, zamiast ściągać same update'owane pliki, ciągnie wszytkie pliki z ostatniego patcha, razem z paroma podmienionymi plikami, jeśli faktycznie trzeba coś zmieniać w tylu plikach, aby pozbyć się bugów, to dla mnie jest to programistyczny fail. x)
    Postaram się przekazać wasze uwagi na temat działania klienta gry. Chciałbym jednak dodać, że obecny stan aktualizacji ma także związek z trwającą zamkniętą fazą beta.
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros