Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 63

Thread: FAQ - czyli pytania do twórców gry... | Forums

Launch trailer - Might & Magic® X Legacy [UK]

Might & Magic X - Legacy - 4 New Classes Speed Painting trailer [UK]

Might and Magic X Legacy - The Gameplay trailer [UK]

Might & Magic X Legacy -- The Open Dev starts! [EUROPE]

Hej,

1. Czy są planowane jakiekolwiek zmiany samej mechaniki gry? Czy generalnie ta część została już oficjalnie skończona i teraz pracujecie tylko nad dodatkami. (Chodzi mi o plansze, działania eventów, liczba życ itd).

2. Czy pojawiła się już jakaś wzmianka o planowanych trybach gry? Draft, 2v2, Ring (5 graczy, dwóch naprzeciwko Ciebie musisz zabic)

Pozdrawiam
    Reply With Quote Reply With Quote

Senior Member Nisevaros's Avatar
    Quote Originally Posted by Topper15 View Post
    Cześć. Wiadomo może czy po najnowszym patch'u pojawił sie kolejny raz bug z blokadą regionu? bo od wczoraj/dzisiaj w nocy nie mogę sie zalogować
    pozdrawiam
    Topper
    Witam. Aby uzyskać odpowiedzi na tego typu pytania, najlepiej kontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną gry.

Quote Originally Posted by mrseev View Post
    Hej,

1. Czy są planowane jakiekolwiek zmiany samej mechaniki gry? Czy generalnie ta część została już oficjalnie skończona i teraz pracujecie tylko nad dodatkami. (Chodzi mi o plansze, działania eventów, liczba życ itd).

2. Czy pojawiła się już jakaś wzmianka o planowanych trybach gry? Draft, 2v2, Ring (5 graczy, dwóch naprzeciwko Ciebie musisz zabic)

Pozdrawiam
    Jako że Might & Magic Duel of Champions jest grą sieciową, nie można oznaczać konkretnych elementów gry jako "zamknięte", zakończone. Dla przykładu, jeśli cała społeczność uważa, że liczba HP danej jednostki powinna być wyższa, a dana sugestia zostanie właściwie uzasadniona, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dana funkcja zostanie zmieniona. Zaletą gry online jest to, że zawsze możliwa jest jej modyfikacja. MMDOC jest pierwszym F2P firmy Ubisoft Quebec i naprawdę traktujemy opinie graczy bardzo poważnie. Tak długo jak te propozycje będą merytorycznie zasadne, poparte dowodami, uzasadnieniami, tak długo istnieje spora szansa, że wszystko może się jeszcze zmienić.

Odnośnie drugiego pytania mogę obecnie jedynie zakomunikować, że propozycja stworzenia trybu 2vs2 została przekazana twórcom gry.
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros

1) Czy będzie zmieniona forma czatu, ponieważ obecny jest niewidoczny i nie przydatny? Powinny być 2 osobne okienka...

2) Czy zostanie wprowadzony jakiś widoczny pasek punktów doswiadczenia wraz z punktami potrzebnymi, by być w stanie stwierdzić ile brakuje do levela?

3) Czy będzie poprawiona widoczność punktów rankingu przeciwnika po walce jak i w trakcie?

Quote Originally Posted by sacranin View Post
    1) Czy będzie zmieniona forma czatu, ponieważ obecny jest niewidoczny i nie przydatny? Powinny być 2 osobne okienka...
    Wasze propozycje dotyczące zmian w budowie czatu zostały przekazane twórcom gry. Różne opcje są nadal rozważane. To wszystko, co mogę na chwilę obecną powiedzieć na ten temat.

Quote Originally Posted by sacranin View Post
    3) Czy będzie poprawiona widoczność punktów rankingu przeciwnika po walce jak i w trakcie?
    Nie do końca chyba rozumiem o czym mowa w stwierdzeniu: "poprawiona widoczność", ale jeśli pytanie dotyczy banerów z punktami ELO to zostaną one na nowo zaimplementowane wraz najnowszą aktualizacją gry.

Dzięki za pytania.
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros

Koledze chodzi o to, iż gdy skończymy grę i pokazuje się okienko ze statystykami, nie widać ile elo nam urosło/spadło i tak samo u przeciwnika. U nas widnieje 0 a u niego puste pole
    Pozdrawiam

Male pytanko. Czy te pieczecie ktore teraz mam, po becie tez beda zresetowane?? Pytam, bo nie wiem czy wart je teraz wydac na karty ktore zostana skasowane przy starcie pelnej wersji.

Zostało już wyjaśnione, iż wszystkie dane z kont zostaną skasowane. Gracze, którzy zakupili Pieczęci za prawdziwe pieniądze po zakończeniu Zamkniętej Bety otrzymają stosowną rekompensatę właśnie w postaci Pieczęci.
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros

Dzieki za info. Czyli mozna smialo sobie wymienic pieczeci na zloto i wzmocnic deck Swoja droga, ciekawe jakie beda bonusy dla BETA-TESTOWICZOW

Tego pytania tutaj nie widzialem, ale bardzo mozliwe, ze juz gdzies padlo. Ciekaw jestem dlaczego Twierdza jest drozsza od innych talii? Czy jest to zwiazane z brakiem zbalansowania na poczatku?

Witam,

W związku z trwającym etapem Otwartej Bety macie zapewne wiele pytań, na które chcielibyście uzyskać odpowiedź. Dlatego też ponownie postanowiliśmy zorganizować dla Was coś na wzór "wywiadu z twórcami gry". Z wszystkich zamieszczonych w odpowiednich wątkach na forach pytań twórcy gry wybiorą najciekawsze i udzielą na nie właściwych odpowiedzi. Odpowiedzi te znajdziecie już wkrótce na forum w formie filmu lub artykułu. Czekamy na wszystkie pytania od graczy!

Wraz z wydaniem filmu lub artykułu zaktualizowane zostaną także odpowiedzi na pytania FAQ na forum na początku tego wątku. Serdecznie zapraszam do zadawania pytań!

EDIT:
    @xBanex2010: Zapraszam TUTAJ.
    Last edited by Nisevaros; 09-28-2012 at 03:28 PM.
    Z wyrazami szacunku,
    Nisevaros

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast